Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Zakaj ga je zasral?sej bencin je res neki redkejši pa boljši. :unsure:

Sej ni nobene razlike, kolko oktanov tankaš. Nekateri pravijo, da so zgubili pri porabi, pridobili na pospeških, končni brzini, motor se manj obrablja itd. Vse je v glavi, zato, da potem lahko bencinski servisi več računajo. 98 oktanski bencin je eksploziven, ampak v uporabi ni nobene razlike. Sprobano - preverjeno. Je pa dražji (če greš po sistemu, da je najboljše edino tisto, kar je drago).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zakaj debatirate in dajete svoja mnenja o stvareh o katerih nimate pojma :angry:

S svojimi napačnimi predstavami o tem kaj pomeni oktansko število pri bencinu lahko nekomu povzročite škodo, saj to kar pišete lahko kdo vzame za upoštevanja vredno informacijo :BUA:

Kaj se mu pa lahko zgodi, če namesto 98 nalije 95 in obratno? :unsure: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se mu pa lahko zgodi, če namesto 98 nalije 95 in obratno? :unsure: :hmm: :?

Nic...sam zadnic z matejom na 95 nalila 98 pa ni blo dobene finte....razn da je matej vec placal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se mu pa lahko zgodi, če namesto 98 nalije 95 in obratno?  :unsure:  :hmm:  :?

Nic...sam zadnic z matejom na 95 nalila 98 pa ni blo dobene finte....razn da je matej vec placal B)

Ja sej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej jest nobenmum nism nc priporoču alpa kej reku da mora tankat 98, sm reku pc da jest tankam 98 ker mi je serviser tko priporoču, drugi pa zarat mene ce koj dizl tankajo :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo tud dizl tankal :rolleyes: , pa ne priporocam tega nubenmu..

Pr mojmu skuterju je razlika med 95 in 98 neobcutna, prej ko pa sem mel atxa, pa se prej apna se je pa kr dost poznal, koncna mogoce ne, ampak navora je blo pa obcutno vec.

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ubistvu jst nisem vedu da sm dizl tankov, res pa da sm biu pjn pa da sm eno prasicko svabsko gledov, pogruntov sm sele mal pod vrhom vrsica.. :rolleyes: :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj nekj casa je delov, na podnu je bil se bencin, tko da dol sm se spustu, do bakice v ratece se prpelov, naslednj dan ko sm sel pa na siht je pa ze cukov.. :o Pol pa na kamjon pa k Lipniku.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!