Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

No zdej pa povejte kdo bo vse pršu na meeting.

Jest 100% pridm.

Razn če mi kdo do sobote nabav skuter.Sam ni blema mu bom reku nej gre on tko da moj motor ne bo manku ampak bom sam jest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pridem.

a bomo nardil drag racing? :rolleyes:

tud ce zgubim :)

:kva1: :kva1: :kva1: :kva1: ej mejbi pa se pridem an, k gre fotr na slovaško, pele sestro na eno tekmo in ga ceu vikend nau doma, tko da mtka me bo pomoje spustila, pol pa psyho kr frgazer nastimi :D :D bova sla po autocest racE!!!! :D :D: D :kva1: :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bomo nardil drag racing?

Lahk.Sam nej en prnese bel sprej da bomo začrtal progo.

Jest bom itak popušil po celi črti k mi skuter ne gre nikamor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ziher pridem pa verjetn še en moj kolega z rsko. sam dirkat pa jest ne grem, k mam že itaq pospeške čist v kurci. Bom pa vžival v gledanju :)

ps: psyho, kaj pa ti strašiš po lj? Sem te dons vidu k si se mim železniške pelu :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr. vsi ste me vidl k sm se mem železniške pelu :)

logično če si divjak :D

mene tudi vedno vsi vidijo, pa glih tedaj ko najbolj divjam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logično če si divjak :D

mene tudi vedno vsi vidijo, pa glih tedaj ko najbolj divjam :hmm:

hehe :D

pa ful sem glasen, tud to je. pol pa vsi pogledajo kdo gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, drag race bi blo pa hudo organizirat!! Bomo zrihtal ne?? Ja sam predlagam dve kategoriji, 50 in 70, ker drgač se že ve gdo bo zmagu :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem ampak sam na oged. dirkanje odpade. :lol1: :lol1:

Zakaj odpade. Če mi bo znesl pridem se jaz pa probava skutr 125 vs. cestka 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psyho, res si ful glasen, pa še tm si se neki naprej rinu pred semaforjem, pa še jest za vsakim skuterjem pogledam. Sploh pa te ne morš spregledat k si cev preliman z 54 al kokšna je že cifra :)

Bojim se da v primeru dežja zadeva odpade, sam a bo dež. Zdej je takšen lep sonce pa vse. res bi blo škoda :(

ps: dons sem se spravu it neki kupt v lj pa pridem do šmartna tm pa nesreča, ful kolona pa ene babe se derejo da ne morm it mim. K sem mislu dol stopt pa jo kresnt da bi bla tih :D Tko da če je ker ljubljančan pripravlen neki kupt zame pa mi pol v soboto preda bi blo ful noro. Pa še en pir dobi. Za vse informacije pa pm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psyho, res si ful glasen, pa še tm si se neki naprej rinu pred semaforjem, pa še jest za vsakim skuterjem pogledam. Sploh pa te ne morš spregledat k si cev preliman z 54 al kokšna je že cifra :)

Bojim se da v primeru dežja zadeva odpade, sam a bo dež. Zdej je takšen lep sonce pa vse. res bi blo škoda :(

ps: dons sem se spravu it neki kupt v lj pa pridem do šmartna tm pa nesreča, ful kolona pa ene babe se derejo da ne morm it mim. K sem mislu dol stopt pa jo kresnt da bi bla tih :D Tko da če je ker ljubljančan pripravlen neki kupt zame pa mi pol v soboto preda bi blo ful noro. Pa še en pir dobi. Za vse informacije pa pm :)

Manjak, naslednjič daj čelado dol pa vprašaj v čem je težava. Tudi mene močno zanima, kaj jih tako moti, če greš mimo njih. To, da maš motor? Sej zato ga maš, da nimaš težav s kolonami. Nikjer ne piše, da ne smeš prehitevat. Če bi jim babji možgani nesli do take frekvence, da bi razumeli, da če se ne postavljaš v vrsto, kot avtomobili s tem zmanjšaš gostoto prometa in se promet tako lažje odvija. Naj si grejo v Italijo pogledat kako in kaj. Drugače pa jasno, povej jim naravnost, da so ti fouš, ker ti nekaj imaš in nekaj znaš, one pa verjetno zaradi svoje omejenosti nikoli nebodo vedle, zakaj je skuter/motor dobra naložba. Finta je tut, da se motorjev ljudje bojijo in pol jih jezi, ker oni me morejo oziroma ne upajo, ti pa upaš. Samo vprašaj: "Haloooo, kaj bi rade?" Pa ti rečem, da bojo čisto tiho :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psyho, res si ful glasen, pa še tm si se neki naprej rinu pred semaforjem, pa še jest za vsakim skuterjem pogledam. Sploh pa te ne morš spregledat k si cev preliman z 54 al kokšna je že cifra :)

Bojim se da v primeru dežja zadeva odpade, sam a bo dež. Zdej je takšen lep sonce pa vse. res bi blo škoda :(

ps: dons sem se spravu it neki kupt v lj pa pridem do šmartna tm pa nesreča, ful kolona pa ene babe se derejo da ne morm it mim. K sem mislu dol stopt pa jo kresnt da bi bla tih :D Tko da če je ker ljubljančan pripravlen neki kupt zame pa mi pol v soboto preda bi blo ful noro. Pa še en pir dobi. Za vse informacije pa pm :)

Manjak, naslednjič daj čelado dol pa vprašaj v čem je težava. Tudi mene močno zanima, kaj jih tako moti, če greš mimo njih. To, da maš motor? Sej zato ga maš, da nimaš težav s kolonami. Nikjer ne piše, da ne smeš prehitevat. Če bi jim babji možgani nesli do take frekvence, da bi razumeli, da če se ne postavljaš v vrsto, kot avtomobili s tem zmanjšaš gostoto prometa in se promet tako lažje odvija. Naj si grejo v Italijo pogledat kako in kaj. Drugače pa jasno, povej jim naravnost, da so ti fouš, ker ti nekaj imaš in nekaj znaš, one pa verjetno zaradi svoje omejenosti nikoli nebodo vedle, zakaj je skuter/motor dobra naložba. Finta je tut, da se motorjev ljudje bojijo in pol jih jezi, ker oni me morejo oziroma ne upajo, ti pa upaš. Samo vprašaj: "Haloooo, kaj bi rade?" Pa ti rečem, da bojo čisto tiho :)

heheheheeh eden izmed boljsih komentarjev, :lol1: ........... se popolnoma strinjam s tabo..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, k ste bli za akcijo. Ni treba. Bom sam šel iskat v soboto mal pred meetingom.

@tomozuki-> V bistvu je bla cesta čist zaprta in neprehodna, ker sta se naguzila ke avtobus in kamion. Pa tut pločnika ni tm k je ful ozko. Sej sm bil ful jezen pa sm celih 20 minut do doma klel :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!