Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

no jest sm dons zmontirov kit (drug evoluciona bom dal polet gor) in sva se iz prjatlom odločila da prideva mogoče bom še koga prepričal !nism tega bral kdaj se dobimo :cry: ajde lp če bo vse posreč pridem 100% :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj, meni so skoz nekaj blendali, pa foter ma tut take izkušnje. Enkrat me je en (cca 25 let) butl, ko sem hotu na semaforu zavit na desno, kar hotu zrinit (na pločnik, v pešče ali pa mogoče direkt v kandelaber), zato sem z vso močjo vdaru po havbi od avta. Najprej je debelo gledal, pol pa jas njega ozko pogledal nazaj :) Verjetno je mislo, da mam 16 let :D Ko ti začnejo gnjavit je samo treba rečt: "Kaj je?! Maš slabo vreme v avtu?" Prokleta banda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak pred kerim šmartno si ti bil :hmm:

Ja, a ni tist šmartno, tm k je habat, mal prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj, meni so skoz nekaj blendali, pa foter ma tut take izkušnje. Enkrat me je en (cca 25 let) butl, ko sem hotu na semaforu zavit na desno, kar hotu zrinit (na pločnik, v pešče ali pa mogoče direkt v kandelaber), zato sem z vso močjo vdaru po havbi od avta. Najprej je debelo gledal, pol pa jas njega ozko pogledal nazaj :) Verjetno je mislo, da mam 16 let :D Ko ti začnejo gnjavit je samo treba rečt: "Kaj je?! Maš slabo vreme v avtu?" Prokleta banda.

Ja, to so pa mačoti, k ne pustijo da bi jih kdo prehitu, še posebi pa ne en mulc na skuterju. Pol te pa tko izsiljujejo pa se rinejo. Al pa na križišču k misljo da greš ti čist počas pol pa skočjo pa zavijejo pred mene pol se pa ustavjo, k vidjo de si ti že štaru. Ja pizda ti materna, spel se s križišča, če že maš tolk dobr avto k ful potegne. Ne se mi pol guzit sred križišča, k pol ni nobenga placa. Kje nej pa jest pelem? Nej dam skuter na ramo pa grem mim al kaj? Pol te pa še tolk čudn gledajo, kao, sej nism nč hudga mislu, nism vedu da boš tolk hit štaru. Jest jim pa pol tut namenim en dolg pogled k se mim prpelem pa si zapomnim kdo je bil, če se le da. Taki ma bojo še srečal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob petih pred kolosejem! :yea2: :OK:

Upam da ns bo čim več - mugoče več k zadnč! :OK: :notworthy:

Firefox-15 a bojo uni pršli k zadnč - uni k niso z motosveta? :hmm:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidmo se vidmo :yea2:

Sam a bi lohk kdo še prnesu kamero da bi mal snemal, eno kamero že mamo za snemanje med vožno, rabl bi šeeno, da bi pol lohk nardil res en ornk film.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja :grim

Ej Fire-fox ej dj probi kot eno kamero zrihtat, jst eno mam :devil:

(ej pa na meetingu mi morš dat za pjačo ker sm zate glasvov na Photoshop contest 11 :devil: :OK: , ti pa mojga poglej pa povej kako se ti zdi :blink:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fire fox: sj počas bo, rabm sam še mal vaje pa mal tvojih novodil pa bojo rakete zuni :devil:

Če mene uprašate bo dons folka neomejeno!

Letim zdj jst na tekmo in se vidmo ob 5h!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa probate najt nekakšno parkirišče, ki je dovolj dolgo, da lahko vse skutere postavite v vrsto in jih slikate. Tak ko mi to naredimo vedno, da so vsi na sliki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa probate najt nekakšno parkirišče, ki je dovolj dolgo, da lahko vse skutere postavite v vrsto in jih slikate. Tak ko mi to naredimo vedno, da so vsi na sliki

Že mamo tko dolgo parkirišče k bo tud gostilo drag racing.in to je za halo 17 v btcju.

Jaka moj kolega z ditechom ne more pridt tko kt ene par njegovih frendov.Ej a se zmenva midva da jest pridm do tebe ob ene pol petih pa greva skp na meeting?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa probate najt nekakšno parkirišče, ki je dovolj dolgo, da lahko vse skutere postavite v vrsto in jih slikate. Tak ko mi to naredimo vedno, da so vsi na sliki  :D

sej drgač pa če ne gra laho sliko štukamo

če mamo seveda tak fotoaparat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!