Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

ja je blo kr kul ja :yea2:

a mene ste poslikal a a a a a .............. :kva1:

da mam wallpaper.......heheheheheh.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naslednjič ne gremo po tisti ulici mim mestne hiše, ker je prepovedano za motorna vozila in sem imel probleme z eno mrgo preoblečeno v kelnarja. Drugače pa je bilo dobr, razn tismu ki je ruknu s peugeotom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje ful ste face vs s kerimi sm se pogovarju

ej grillz po tistih ulcah je blo ppa ful hudo men k sm vodu kolono ni noben tezil

ej nej mi en poe jst mam 45 slik kako nj dam to gor pa prosm natnacno k jst pojma nimam kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva je un ruknu jst sm ga gledu :( a ti to mislš unga peugeota k je kr čez robnik zapelu

ja jst sm se kr zgubu zadnjo vožno :cry: pol pa sm počaku tiste k so pršli pred kolosej :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi na ODGOVORI pol pa idi pod PRIPONKE(to je pod tistim okencom ko pišeš besedila)pol pa daj PREBSKAJ pol si pa že v svojem compjutru in stiskaš yes ali pa 2krat klikneš!!

aja slike morš met na compjutru!! :hmm: :hmm: :naughty: :naughty:

zaj pa da vidimo!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ful je blo hudo SPET!!! Tut dragi so bli zlo zanimivi. Na žalost tudi brez nesreč ni šlo, sam ni blo hujšga. Sam še čakam kdaj bo v novicah al pa v delu pisalo na prvi strani: "Madeniči na skuterjih zajebavali vse po vrsti!!!" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ampak a ste vidl unga policaja na kongresnm nc mu ni blo jasn!

kaj je blo pa z unim z jet forcom?

kako je padu ma kdo slike cak pa se ena di-techa je bla mal poskodvana kaj je blo tm?

jst sm skoz spredi vozu tko da nc ne vem?

sam tm cez bezigrad pa smo nardil mal guzve?

ej a ma kdo za runnerco zadnjo stopalko za sopotnika za prodt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, al pa uni capsi v šentjakobu, matr sem pisku pa un k je brez čelade bil pred mano se je smeju k prfuknjen :D

Jet forcu je en šravf se odšravfu al odlomu pr mašini, una aprilia je pa mal rajsala sam ni blo nč hujšga, par prask :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!