Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

No fantje... dans je bil..hm.."miting" če se temu sploh lahko to reče! Ej ne vem kaj mislte narest pa kako..ampak morte se mal organizirat! Slišu sm da eni delate neke svoje skupine al kr kol pa ne kaj use...pa brov sm tud o ne vem kašnih polcijskih spremstvih :lol: dobri vici!!! pa kaj mislte da mamo mi..prevoz diplomatov...kašna spremstva kaj vm ni jasn???

Mi smo se dans mal pogovarjal in je taka situacija da če bo čez kšna dva tedna u soboto ( prej se vrjetn ne da ) lepo, se bomo zbral pa probal narest tak miting k lani... seveda je predlog..zdej pa povejte kolk folka je za to!

LP

Jz sm za B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bo očitno tole vaše druženje postalo vedno bolj :wacko: :angry:

bo treba drugič Vijolco vnaprej obvestit o vašem metingu :devil: Ko bo enkrat pokalo bo prepozno :cry:

Itak se vas nobene prošnje in prigovarjanja ne primejo :angry:

(kaj za vraga imate delat s skuterji na AC in obvoznici, da o vašem stilu vožnje sploh ne govorim :unsure: )

Pa ne me narobe razumet: letos imamo že dve smrtni žrtvi med motoristi, ne bi rad bral še o kaki poškodbi (bognedaj smrti) med bodočimi motoristi.

@wacker: malo se umiri, sprintaj svoje poste v tej temi in jih daj prebrati svojim staršem :hmm: (izživljajte se kje na kakem praznem parkingu ne pa v BTC in okolici v soboto popoldne ko je vse polno prometa-tudi v okolici BTC se dobi kako manj prometno površino)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sm se ze umiril :grim

(me kr zmrazi ko pomislim na dva motorista ki sta se ponesrecila pred 2 dnevoma :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko:

Organizacije vam je zmankalo očitno ja :P ...

Bomo se zmenil pa enkrat aprila organiziral en velik meeting tako kot lani! S tem da bo to mirna vožnja, pa recimo da se bomo odpeljal na kaki dolgi most in se tam izživljali! Prej pa promenadna furca O:-) Aja, pa upam da nebo parkirišče na dolgem mostu zasedeno od tovornjakarjev :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej treba je narest organizacijo! Ja mirne vožne pa to... jest ne vem kako bo folk z navitimi motorji mirno vozu! da ne bomo spominjal na dogodke k je polcija s svojo "mirno vožno" povzročla smrt mladega voznika k je izrablala sireno da je pršla čez rdečo pa tko ane. Res da se nesreče dogajajo sam tud na meetingu odgovarja usak zase vrjetn! če kdo misl da kej preveč zna pa se hoče mal preveč izkazat pol sam tvega da do česa pride... useen itak drive safely! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm svoje ze zdavnaj povedu, da ponovim, ce na naslednjem mitingu ne bo policijskega spremstva, ki bo za varnost skrbelo (tudi s tem da vm bo riti skp potegnl in da boste vozil po predpisih) mene, pa vrjetno se ksnga ne bo na t.i. promenadni voznji............

btw:

SPR bo organiziral miting aprila, o tocnem datumu boste obvesceni...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mirne vožne pa to... jest ne vem kako bo folk z navitimi motorji mirno vozu!

jst sm se lohk pocas vozu, edini k mi je delu druzbo je bil Grilzz, pa nama obema dobr leti (jst tunana 70, grillz NSR 125) in sva bla vecino poti zadnja in sva se pelala cca 40-50 km/h..........razn na avtocesti......hehehehe

tko da ne mi o problemih z tunanim motorjem, vsak vozi tolk kt hoce, ker pa je vecina pomoje dobila izpit v cokolinotu, pol pa je to problem...........kajti namen promenadne voznje je uzivanje v voznji in ne norenje..............oz. objestna voznja

pazte na svoje glave, in na se veliko km........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej PSI-- mi smo se učeri pogovarjal! 1. polcije ne boš kr tko dobu, k niso oni tuki da se bojo vozil s 17 letniki pa tud tok z unimi njihovimi motorji 60 pelat je mal problem.

2. večina bo pršla glih zato k ni polcije! ne vem a si bil ti lani na meetingih ampak če si bil pol veš kaj se je use počel. usi bi mel že 100 sodnikov ( pretiravam ) ampak vrjetn veš kako je to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej PSI-- mi smo se učeri pogovarjal! 1. polcije ne boš kr tko dobu, k niso oni tuki da se bojo vozil s 17 letniki pa tud tok z unimi njihovimi motorji 60 pelat je mal problem.

2. večina bo pršla glih zato k ni polcije! ne vem a si bil ti lani na meetingih ampak če si bil pol veš kaj se je use počel. usi bi mel že 100 sodnikov ( pretiravam ) ampak vrjetn veš kako je to :?

pa a ti res ne dojames v cemu je fora.................lihk zaradt tega ce bi bla policija z nami, bi se folk vozu tko kt bi se mogu, in ne tko kt lan (btw; sm bil lani na mitingu), in bi tudi dost bl gledal cez prste kot drugace..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. polcije ne boš kr tko dobu, k niso oni tuki da se bojo vozil s 17 letniki pa tud tok z unimi njihovimi motorji 60 pelat je mal problem.

btw:

oni so ravno zato, da ker ste dokazali, da ste nesposobni normalne voznje, da vas spravjo v red in skrbijo za varnost (bolj kot vi sami)

noben ni reku, da je polcijo lahko prepricat v to, ampak probat bo treba........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk bi že vozu tko..sam lej. zakaj so se začel zbirat?? v čem je bla fora meetingov? Probi it na polcijo pa rečt da bi radi spremstvo...ne vrjamem da boš kej dobu. pa tud..mislm da bi se usi sam razšli k bi to vidl.

pa prej so govoril o pregledvanju registracij pa ne vem česa. Kaj pulcajo boš reku mam 50 kubičn motor, gre mi 110 .... :rolleyes: ne vem no..

Najprej mislm da bi blo bol da se enkrat dobimo sami pa se mal zmenmo, sej ns nč ne stane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk bi že vozu tko..sam lej. zakaj so se začel zbirat?? v čem je bla fora meetingov? Probi it na polcijo pa rečt da bi radi spremstvo...ne vrjamem da boš kej dobu. pa tud..mislm da bi se usi sam razšli k bi to vidl.

pa prej so govoril o pregledvanju registracij pa ne vem česa. Kaj pulcajo boš reku mam 50 kubičn motor, gre mi 110 .... :rolleyes: ne vem no..

Najprej mislm da bi blo bol da se enkrat dobimo sami pa se mal zmenmo, sej ns nč ne stane ;)

jst sm vam sam predlagu delno rasitev, v vase dobro, sej mene ni treba poslusat, sam krivi si boste pa pol sami............jst ze vem o cem govorim, in ti bi tud, ce bi prebral celo temo...............

in zdej pa ti men razloz kaj je poanta mitingov, in zakaj folk nebi prsu zarad udejstvovanja policije.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prebrov jest celo temo... fora je u tem, že k pridš ti na ta meetink kokr si reku maš 70 kubov ane?? si naredu prekršek seveda če nima tvoj motor gor bele tablce! Sej pravm zbermo se pa predlagi to. Jest vem kako jest pelm..zase lahko govorim, ti govoriš skoz v množini. jest ne vem kako ucenjuješ ti druge! al pa odpri anketo pa poglej odgovore... kaj naj jest druzga rečm :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Point meetingov je druženje, razkazovanje, pa dokazovanje da skuteristi in motoristi nismo taki norci za kašne nas majo, glih zarad določenih oseb k misljo da so sami na cesti. Če bi pa rd dirku, maš pa v sloveniji cel kup prvenstev kjer lahko po mili volji gonš motor, če pa ni keša za to se pa z kolesom spust off road. Za varnost je treba skrbet, ker tud organizator ne bo glih vesel če bo mogu zarad kšnga "jebača" plačvt kšne kazni al pa škodo. Glede 70cc skuterjev: A vi mislte da polcaji vejo kva je to. Zanje je važn sam da maš registrirane.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Point meetingov je druženje, razkazovanje, pa dokazovanje da skuteristi in motoristi nismo taki norci za kašne nas majo, gliz zarad določenih oseb k misljo da so sami na cesti. Če bi pa rd dirku, maš pa v sloveniji cel kup prvenstev kjer lahko po mili volji gonš motor, če pa ni keša za to se pa z kolesom spust off road. Za varnost je treba skrbet, ker tud organizator ne bo glih vesel če bo mogu zarad kšnga "jebača" plačvt kšne kazni al pa škodo.

no bora o tem sm jst govoru......................je gapi zlo lepo odgovoru namest mene..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"organizator" naj vs spomnem da taka organizacija ni nikjer prjavlena in uradno niker na obstaja. Da se spomneš da na cesti ti SAM odgovarjaš za use posledice k jih nardiš..nuben čist nuben drug ne odgovarja zate! Druženje ane...vsi ste bli zadovolni k smo se fural po centru pa na grad pa stara lublana da ne govorim o AC! vklučno organizator je bil z nami je tko? se prav ene je vodu to skupino...in takrt se ni nuben prtožvov... zdej pa kr naenkrat spremstva pa ne vem... mislm sej men je useen sam pomislte mal kaj boste pol usi počel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po cest se voz po predpisih (mal pre hitr al pa kj tazga že sam čez rdeče in tako pa ni primirn za nkamr :) če pa kdo misl da kj več zna se pa lahko ustavmo na parkirišču pa bo pokazal svoje :) (če bo še mel kj za pokazat) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja

Glede 70cc skuterjev: A vi mislte da polcaji vejo kva je to. Zanje je važn sam da maš registrirane.

to si reku gapi ne... :lol1: :lol1: a ti mislš da so polcaji tok glupi... Mislš da se uni nikol niso z motorji ganjal, da ne vejo kaj je to predelava. Moj bratranc je polcaj, pa mu prpel motor dej mu ga za 15 minut pa ti bo do natankosti povedu kaj maš not... Zlo preveč se oni spoznajo na to... ne rečm da usi, sam se jih pa zlo velik. Ne rabš bit pamtn da vidš kako gre motor... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez rdeče...to se čist strinjam da ne, sam u tem niti nism govoru, k to je par izjem k to dela! In nikol nism bil med njimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu tko da jim je vseen če ma kdo predelan skuter. Sej ti noben policaj ne bo težil glede predelav. Lahko maš gor izpuh od tovornjaka, gume od F1, pa bo njega sam zanimal a maš izpit pa registracijo. Pa to sm vidu na lastne oči. Pa bora zakaj mam jst občutek da si med tistimi k se hočjo dokazovat.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!