Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Gapi bil sm na teh meetingih..nikol se nism dokazvo... niko ni blo problemov. Tvoj občutk je tvoj in itak, lahk si mislš u men kr hočš. To je tvoja stvar. Če bi se hotu dokazvt bi se res delu budalo na cesti pa rdeče pa to bi blo vsakdadnje... Jest ne vem kako ti pelš z motorjem tko da ne bom nč reku, amak ne pa mene prosm obsojat, usaj ne do takrt k me vidš kako pelm.. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej te nism nč obsodu. Pa tud na meetingu nism vedu da si bil ker pač nism vseh poznal. Sam zdel se mi je po tvojih postih da nočš policije in s tem varnosti. Oprosti če sm te prehitr obsodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ma sej ni problema.... čudn se je tole slišal kr sm napisu. Jest mislm tko...use se da zment brez polcije. Če rečemo gremo zdej do centra, pelte počas se pač tko pele, če gre kdo hitrej je to itak izjema in gre sam tja, večina pele pač tko k se zmenmo. Pa mislm da pulcije ne bo k ne vrjamem da bojo oni zard ns dajal spremstva... k niso ne vem kolk navdušeni nad nami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ma sej ni problema.... čudn se je tole slišal kr sm napisu. Jest mislm tko...use se da zment brez polcije. Če rečemo gremo zdej do centra, pelte počas se pač tko pele, če gre kdo hitrej je to itak izjema in gre sam tja, večina pele pač tko k se zmenmo. Pa mislm da pulcije ne bo k ne vrjamem da bojo oni zard ns dajal spremstva... k niso ne vem kolk navdušeni nad nami...
Smo mi to že vse probal, pa ne vozte čez rdeče, gremo 40 km/h, vse to smo govoril. Pa smo se neki cajta lepo pelal pol je pa en dal mal bl gasa, pa si je un zravn mislu "ne boš ti mene z temi jajci pihnu" in je še on dol gas, pol naprej je šlo pa k verižna reakcija in nakonc smo vozil 80Km/h. Isto je blo na semaforjih. Stojimo lepo pol se pa najde en čefurček pa spele čez rdečo, pa za njim njegov kolega in pol spet vsi drugi. Pa še dost stvari bi se dal najdt. Sej če bi folk poznal red nebi blo problema. Sej eni se ga čist lepo držimo, ampak večina gre k ovce za tistimi k delajo zdrahe.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej po pravilih ne sme pelat motorist en ob drugm...a veš kašno koloo mi nardimo da pelemo en za drugim??? pa sej bi se folku v avtomobilih strgal... jest ne rečm...40 ne pelm, pač ne vem...ne morm! če se da več pelat brez da koga ogrožam pač pelm kokr se tm da... pa mislm da je večina taka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal debiln zgleda da jih 40 spele ti pa ostanš tm z 5. Pa pol še večje skupine ne najdeš več. vožnja 40Km/h je pa namenjena temu da razkazujemo folku po ulicah predelane motorje pa take stvari. Avtomobilist bojo pa že potrpel tiste 3 dni na let ko bomo mel meeting.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je blo na semaforjih. Stojimo lepo pol se pa najde en čefurček pa spele čez rdečo, pa za njim njegov kolega in pol spet vsi drugi.

Lej a je potreba zalit ljudi z besedami kot so cefurcek itd :?

Lahko bi napisu DA SE NAJDE EN MUDEL PA SPELE CEZ RDECO IN ZA NJIM NJEGOV KOLEGA....

A ni ze dovolj politicnih zatiranj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej a je potreba zalit ljudi z besedami kot so cefurcek itd 

Lahko bi napisu DA SE NAJDE EN MUDEL PA SPELE CEZ RDECO IN ZA NJIM NJEGOV KOLEGA....

A ni ze dovolj politicnih zatiranj

To je sam tko bl metaforičn :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sam tko bl metaforičn :D

Sam vsen ni ql tko blatit ljudi ljudi :BUA:

Morda je res speljal "juznjak" cez rdeco sam sj se vid kdo mu je sledil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je res speljal "juznjak" cez rdeco sam sj se vid kdo mu je sledil 
Ne sej zame pomen čefur tist k ne spoštuje pravil, se neki dela pa ful misl kva je, da lahko dela vse kar se mu zahoče. Neki tazga no. Pa mi je vseen al je belc, črnc, južnak, indijanc, kitajc... Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej zame pomen čefur tist k ne spoštuje pravil, se neki dela pa ful misl kva je, da lahko dela vse kar se mu zahoče. Neki tazga no. Pa mi je vseen al je belc, črnc, južnak, indijanc, kitajc...

Sm mislu da drgam ciljas .)

No sj zdj se razumeva :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ DEJ GREMO SE DOBIT ČEZ DVA TEDNA DA NAS BO ČIM VEČ, PA SEJ BOM JST VODU MITING, DA BOMO PUČAS FURAL A VELA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ DEJ GREMO SE DOBIT ČEZ DVA TEDNA DA NAS BO ČIM VEČ, PA SEJ BOM JST VODU MITING, DA BOMO PUČAS FURAL A VELA?

Ok zarad mene :OK:

Sam kok bomo pol na avtocest fural 40km/h :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA NE SEJ BI GA GONIL NA AVTOCESTI, SAM PO MESTU BI PA POČAS PELAL K ITAK IZPADEŠ VEČJI JEBAČ, ČE FURAŠ POČAS. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je bla super ja :lol: am je res bi se lahk kej dobil pa tko mal zmenl

res bi se lahko dobil cez 2 tedna v soboto...se mal fural ....in se mal pogovoril glede teh spremstev pa to :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!