Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Ja čimveč naj nas bo :kva2: , dej folk čim več ns more bit, prite vsi s foruma (seveda kateri ne boste zasedeni), pa še kake frende prpelte. No če se strinjate s tem pol mislm, da to ne bo težko spelat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa reku, da mamo 3 aprila SESTANEK!!!

Pa da se res orng pomenmo!!! Resno, če bo preveč tega sranja, ne bo več zanimivo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa reku, da mamo 3 aprila SESTANEK!!!

Pa da se res orng pomenmo!!! Resno, če bo preveč tega sranja, ne bo več zanimivo :cry:

No da slišm, in kaj bi ti delu na tem sestanku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol <_< ... pomenil se bomo, kako bomo fural te mitinge :rolleyes: ! To ne more it kar tako vsepovprek pa vsakih 14 dni... ker se bo vzdušje pokvarilo! Treba je vzet zadevo bl resno in se pogovorit! Da bo vsaj malo bol organizirano zgledal vse skupaj... pa da se razčisti, kako pa kaj! Da sestavimo skupaj predloge, nasvete, izkušnje, naredimo plan... pa sej veste kako to gre! Ne se neumne delat :lol1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol <_< ... pomenil se bomo, kako bomo fural te mitinge :rolleyes: ! To ne more it kar tako vsepovprek pa vsakih 14 dni... ker se bo vzdušje pokvarilo! Treba je vzet zadevo bl resno in se pogovorit! Da bo vsaj malo bol organizirano zgledal vse skupaj... pa da se razčisti, kako pa kaj! Da sestavimo skupaj predloge, nasvete, izkušnje, naredimo plan... pa sej veste kako to gre! Ne se neumne delat :lol1: ;)

Kaj pravte ostali. Pomoje na sestank bi bl mal folka pršl <_< . Povejte svoje mnenje. Kaj bi mel rajš sestank ali meeting. Js osebno bi mel raj meeting. Pač na začetk sezone smo vsi ogreti pa se bi pač vozil :P . Saj bomo mel pol naslednga pač kasnej (mal več lufta vmes :) ) Kaj pravte :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry_junior a si bil na prejšnem meetingu :?

ne sm šu u žirovnico... sam na naslednga pa skor sigurno pridem če bo dost udeležbe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upajmo da ns bo čim več sej sm reku še frende magar prpelte. Zaenkrat vidm da ste skor vsi za meeting (z izjemo firefox f-15). Kaj pa načrt vam je všeč (kolosej => dolgi most => mal po mest => kolosej)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kok ste bedni. Najbol da vsak dan nardite meeting. Če boste tok meetingov nafural bo do konca aprila že vse brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov če ti ni všeč rečeno meeting pa lahk to poimenujemo družabno srečanje skuteristov :) , ti je zdej všeč. Pa kaj ma ta aprilia zvzeze s tem meetingom :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jih ne bo... sej se že skos govori da bi bli trije na let... en na začetku en na sred pa en nakonc sezone... tist prejšnič se je biv itak kao predmeeting k so se nekateri odločil da se sam za zajebancijo zberejo...

zej se pa načrtuje za tist meeting na začetk sezone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi, niti ne... naše delo je, da pomagamo organizirat meeting! Mi se pa kot klub pridružimo...

Samo, kot vidim se ne zmenijo za pomoč, kar nekam se jim mudi :rolleyes: . Tko da mi lepo počakimo, da vidimo kaj se bo iz tega izcimlo, pol bomo pa vidli.. če jim bo uspelo, ok, ena skrb manj :afro1: , če pa ne, bomo pa naslednjič pomagal O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že sam kaj pa če bi se držal tistga datuma sred aprila. Jst nimam motorja niti mal prpravlenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost nas ga še nima... <_< Pač, bomo šli pa šele na poletni meeting :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka bedarija.........nakonc boste mel vsak vikend en srecanje, predmiting, mali miting, malo vecji miting, srecanje neucakanih skuterasev na zacetku sezone, whateva!!!!!

bo dolgcajt............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja NSR je danes spet občutila cesto (jaz pa sem ugotovil da mi gume pol kurca ne primejo).

Vsekakor pa bi bilo zame ugodno, če bi bil meeting pred 18. aprilom, ker mi takrat poteče registracija, potem pa se bova z mojo drago najbrž razšla in se začela videvati z drugimi. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!