Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

ja ubistvu sta bla dva meetinga na ismu kraju unedva z runnrcami čist tm nek oddaljeni od skupine

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spr-tem bo imel privat mitinge.to pomeni tisti ki se je vclaniv bo imel pac dostop do nasega mitinga--oziroma druzenja---no seveda se bo nasla tudi katera izmed izjem ki bo mirne duse lahko prisel na cevape pa ostalo pojedino..kar se pa tice mitinga v sirsem pomenu ga pa lahko organiziras ti bora..z veseljem pridem z svojo druscino pogledat :lol1:

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup, mi smo čist sami zase in neodvisni... in se tut tuki nismo vtikal, še polovico kar nas je blo, je biu SPR team

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam nas je res blo pol. Bora sicer pa ti organiziri te meetinge, ker jst sploh ne vem če bi še hodu, ker mi je že vse skp brez veze. Pohvalno pa da je pršu pogledat Jerry Junior, pa čeprav brez motorja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam nas je res blo pol. Bora sicer pa ti organiziri te meetinge, ker jst sploh ne vem če bi še hodu, ker mi je že vse skp brez veze. Pohvalno pa da je pršu pogledat Jerry Junior, pa čeprav brez motorja :OK:

to je blo pa čist naklučje... :D

je kolega reku če grem z nim en film pogledat u koloseja... po sm vs pa vidu sm pa šu mav pozdravt... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje sam za informacijo da lani k smo se mi dobival je blo "mal" več folka!! jest sam svoji kolegi nardim večji miting :lol1: . mal poglejte kakšne napovedi ste dajal... pa če je blo kao kul..ne vem zakaj je folk kr dam hodu takoj....??? aja...pa sej unih runnerc je blo pa skor več od vs...da se ne bote preveč nasmejal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ena začetnca v avtu. Prekrižala mi je pot in to iz neprednostne :fight2: , nazadne se spomnm k se mi je motor dvignu :( .

Standard <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo bora jst te podperam, te spr kao neki zajebani...Bora je sam resnico povedu .)

vsak ma pravico do svojega mnenja tako kot tudi ti ko si napisu,da smo spr-jevci kao neki zajebanci..ne vem kaj te mot sam se mi zdi ,da te nc ne obremenjujemo tako kot tudi ne ostalih..sicer pa spr-tem ima sedaj svoje mitinge na katere pa seveda pridejo samo clani ter tisti ki jih zadeva zanima.tako,da smo se cisto odalil od ostalih ali tebi podobnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa z gapijem se strnijam...glede udeleževanja :) mene itak ne bo več...

LP

Kje si pa zaj biv!? Sm spraševou po teb da kako rečemo, da se ne bomo za brezveze kregal... pa ni noben vedu zate :rolleyes: !

Glede tega, da smo zajebani... a ti tko delujemo :devil: !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je sploh kdo drug pršu k pa spr? (z motorjam da nav pomote :P )

jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm bil tm... z runnerco pa un z črno aprilio je bil z mano. Lahk bi res kero rekl sam sej se bomo že kdaj vidl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi res kero rekl sam sej se bomo že kdaj vidl...

to si pa lahko siguren :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a mi ahk kdo razloži kva je Spr. :o :? :010 :010 :music3: :music1: :music2: :stupid:

spr-team je pa klub kjer se pac druzimo scooteristi in si pac izmenjujemo informacije ter tako naprej..sicer je pa bilo veliko ze napisanega tako da si lahko mirne duse preberes.sicer pa tema ni temu primerna.

www.scooterriders.com pa sam mal poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zivjo, kaj ko bi enkrat konc pocitnc organiziral en EXTRA velk meeting v ljubljani? Ce se kdo striinja z prodlogom naj pove pa se zmenmo za datum :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: :wacko: popoti 4 tankat pa tam se bomo vozli pa najz 4x pa vmes kaj ste norri al kaj :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: :wacko: popoti 4 tankat pa tam se bomo vozli pa najz 4x pa vmes kaj ste norri al kaj :wacko: :wacko:

noben te ne sili nikamor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo, kaj ko bi enkrat konc pocitnc organiziral en EXTRA velk meeting v ljubljani? Ce se kdo striinja z prodlogom naj pove pa se zmenmo za datum :naughty: :yea2:

Sli bi ze sli....samo tako vemo kako se na koncu vse razplete... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko sj ni vazn, da bi nas slo usaj recimo ene deset in bi se pelal lepo v izi mau cruisal okol slo po kksnih hudih poteh se mau ustavl na pijaci se spoznal, spoprijateljil itd.

Res pa je da cim vec nas je tem bolje je, sam to je pa od posameznikov odvisn.. O:-)

Popravljeno . Popravil Arks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam recimo če bi bil slovenski meeting, pol ga raj nardimo nekje k je usm mal bližje. Ne vem zakaj bi se mogl vsi v ljubljano vozt če se tud mi lahk mal vn pelemo. Jst bi recmo predlagu zbor na Trojanah, ker tistga ne morš falit pa če si še tok velk debil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!