Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Ma dej kašn Ljubljana miting :D itak nikol nubenga ni, če pa so jih je pa ene 15 ;) ne vem kaj se sploh matrate še zmer tuki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene zanima, če bi se kdo od skuteristov udeležil kakega Road Tour-ja v Ljubljani in njeni okolici. Organiziral bi celotno zadevo, pripravil Road Book in izvral ceste primerne za vse motorje, vendar pa le v primeru neke konkretne udeležbe (beri vsaj 20 skuterjev). Torej zainteresirani pišite sem ali na PM!

LP

Dejan-V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neštuli se, nerabmo dolencev, boste use pivo oz. alkohol ko ga imamo boste spil :D :D

ja prid ane, pa te bom častil, sam kdo bo plaču boš pa kr sam svojo denarnico uprašu :)

drugač res prid, pridejo 3x high endi, pa usi bojo Polini evo :devil: :devil: pa še ti boš 4. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neštuli se, nerabmo dolencev, boste use pivo oz. alkohol ko ga imamo boste spil :D :D

ja prid ane, pa te bom častil, sam kdo bo plaču boš pa kr sam svojo denarnico uprašu :)

drugač res prid, pridejo 3x high endi, pa usi bojo Polini evo :devil: :devil: pa še ti boš 4. :D

jst nimam EVOta... :P, vsaj ne še... :)

ja, bom vidu kak bo, zdj mam motor mal na kosih, ker elektroniko čakam...

jst pijem samo laško, tko da union kr sami pijte :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov vedu sm da pijete laško zato sm pa napisu union, jz drugač če pijem pir je haineken al pa PREMINGER :grim

ja jz mislim da bo meeting tm enkrat avgusta tm nek na sredin .)

tko dam š še čas :D

no sej boš pršu usaj gledat konkurenco na nasledne leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa....to pa ziher...jst pride iz mojra 23. avgusta, potem se komot dobimo... če piješ heineken potem si moj kolega...jaz tudi pijem to sranje ;) :D

glede konkurence... bomo probal neki ušpičit ja... ;) zima bo dolga... :D in zapravljiva... :kva2: :OK: :grim

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da si ful zaspan ker mal narobe pišeš

mojre se pravino napiše MORJE :D :D

ja uf od novembra pa do aprila je dolga doba, tu je marsi kej za delat, mogoče nasledn ket pride 210 brat FABRICIO domov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jebi ga...zaspanost je vrlina :D

dolga doba bo za motrček rihtat ja... bo kr treba mal... ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja....jz že od novembra rihtam skutr do tega tedna sam da bo zalaufal a z projektom sploh nism končal :D tko da do avgusa mam še par dni tko da,....

a gremo rečt en datum?

26. 8 da bi bil en meeting?? pa tko v velikem številu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26. 8 da bi bil en meeting?? pa tko v velikem številu :)

zame primerno, zdj bom še vidu kolk dolg se bom na morju zadržal, ker 23. avgust ni fiksen...vikend je dol pa to...pa lohk ostanem kokr čem... ;) :)

ja, bom se probu vrnt do 26-ga... jst sm za to

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp uredu je ;)

vidm da si ful zaspan ker mal narobe pišeš

mojre se pravino napiše MORJE :D :D

ja uf od novembra pa do aprila je dolga doba, tu je marsi kej za delat, mogoče nasledn ket pride 210 brat FABRICIO domov :D

haha prjatu za tole bos mogu kr aprilijo prodat ;) ... upam da si s tem mislu 210cc fabrizi racing predelavo :D

Popravljeno . Popravil zigacar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah veš da Nizozemec :D valda da nebom prodal SR, saj mi bo tvoja mama plačala :P :P :P

am jah če bo nejc kako 180ccm zrihtu tko pocen pol bomo 210cc fabrizi racing predelavo dal not, sam do tega je še daleć :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah veš da Nizozemec :D valda da nebom prodal SR, saj mi bo tvoja mama plačala :P :P :P

am jah če bo nejc kako 180ccm zrihtu tko pocen pol bomo 210cc fabrizi racing predelavo dal not, sam do tega je še daleć :D

ah prej bi reku da bo tvoja ;) drugac sm pa pisu na fabrizi pa so mi odpisal da je samo cilindr + gred 1600eu pol pa se auspuh enih 300-400 pa smo na 2k eur ;) tko da prvo si nabav polini evo pa pol naprej razmisli ;)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje zakaj sele cez 2 mesca?? ceprou men bi pomoje datum odgovarju a ne k pridem tut tm okol 23 dam a ne. SAm lahk bi res ksnga prej naredl. kaj pa na USE-slovenski meeting :OK: :OK: da pridejo usi u LJ k je recmo središče:P :D :D :D hehehe dejmo ze JULUJA ksnga narest!!!!!!???? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ce znas sam do tja pridt pa te pridem iskat pa gremo pol tja k je treba to ni problem ress :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah men je use en, sam takrat pač bo dost folka že doma, ker večina jih je na morju pa to....tko da se mi zdi takrat idealno..

am žiga maš prov ja prvo se bom mal na 70ccm ufural pol mogoče pol enkrat pa bomo nabavl, če nebo keša pa pač sam malossi 172 :)

koci, ni problema to, poznam dol frende iz rudnika pa te lohka pridejo iskat pa greš pol skup z njimi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!