Skoči na vsebino

Nakup skuterja do max 450-470k + se nekaj vprasanj


[rain]

Priporočene objave

Ellow !

Okrog 20 septembra nameravam kupit skuter (zakaj ne prej, vprašajte une kurce iz izpitnega centra) in od vseh mi je najlepsi speedfight 2. nekaj sem gledal po eni strani in zapazil, da je cena le tega 470k sit, v trgoavtu pa nekaj čez 500k. Sedaj pa me zanima realna cena in pa še vaši predlogi. Prav veliko frizirat ga ne mislim, mogoce blokade ven.

ker tega še nisem delal, bi prosil, da mi kdo opise (ce ma fotoaparate slika al pa da slike iz neta).

Predvsem pa najprej vasi predlogi + slike doticnega.

skuter naj bo nov in nobnih aprilij rs. okei ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno je speedfight 2 lep skuter,:D ampk za vozt mi pa ni preve? uše?-najbrž zarad nihajne roke- mam filing, ko da ni preve? stabilen. :blink: sej po moje se na to kmal navadš :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž zarad nihajne roke

to sem tut jzst opazu, da ga ful ne znam vozt

a lahk poveš kej več, ka to sploh nihajna roka je

drgač pa če boš kupi speedfight 2 X-RACE, al pa SR 50 (ampak ne di tech)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, pa tega tvojega posta nisem tut skoraj nič razumel..dej mal probi pravopisno pisat, no! :ph34r:

Nihalna roka oz.nihalka je to da ima motor oz.skuter vpetej kolesa samo z ene strani tako kot speedfight in italjet formula

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden sem jaz kupil skuter.. sem najprej vse sprobal. Če ne testnega v trgovini, pa od kirega kolega...

In od vseh mi je bil najbolj vodljiv SR (o DiTechu bi lahko debatirali), Speedfight2 pa zelo neokreten...

Sicer pa, če ne misliš navijat, ampak se samo malo vozit brez blokad, pa malo benza porabit, je DiTech tapravi.

Sicer pa je najboljše, da sam probaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm v bistvu sem peugeot maniak, ker bom cez dve leti si kupil 406ko. :rolleyes:

drgac pa bi tut kasn piaggio (samo ne typhoon) prsel v postev.

Pa ce mi kdo zrihta kak cenik skuterjev, letnik 2003 (pa ne onega na avtostil.si ali pa nova-olimpia.si)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M|t3k : maš ti ditecha al sr50? ker po slikici sodeč maš ditecha

jzst pa sr50- ditech sploh nisem probal, probal sem speedfighta 2...pa sem rekel da slabš ne more biti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si pa visok, ti k misls speedfighta kupt, k speedfight je za mejhne ljudi, jest sm 170cm visok pa mij premejhn kma tm kokr noge das gor previsok, saj men se zdi tko, alpa je to zato k sm na runnerja navajen, pa se na speedfightu sedis kokr chooperist, pa še totalno je nestabilen! priporočam ti runnerja alpa aprillio.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Aug 2003 @ 10:22'] Pa ce mi kdo zrihta kak cenik skuterjev, letnik 2003 (pa ne onega na avtostil.si ali pa nova-olimpia.si)

Vse cene skuterjev, k se prodajajo v slo maš vzadi pri motoristu napisane. Če se ti ne zdi škoda 700 sit al pa če ti jst napišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy: Viskok sem 183cm.

V bistvu sem ze gledal za to revijo ampak jo pri nas v shopu ni. :\ Ce imas scanner bi te prosil, da mi poskeniras in magari posljes na mail info@mladez.org ali pa ce tu nalepis.

Hvala

LP

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje v slo je pooblašen serviser alpa uvoznik za Sym-e? pa tud če slučajno v motoristu piše kolk nov sym košta? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam skenerja, edin če ti tle napišem model pa ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ti da, bi te res, res res prosil, da prepises za piaggiote peugeote in pa tiste, ki so pod 400k. Če je kakšen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cpi

popcorn50: 296.100

hussar50:332.100

gilera

stalker:399.900

italjet

formula50 air: 270.00

formula50 LC: 299.00

piaggio

tjphoon50:409.900

liberaty50:455.000

peugeot

vivacity:379.848

vivacity SL2:393.948

vivacity X-Race: 407.778

trekker:379.848

looxor:439.506

speegfight:436.848

elyseo:489.060

tgb

101s:290.460

akros tec:269.100

303R:335.000

Tomos:hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti priporo?am piaggiota nrg-ja, k ga je ?ist na izi furat, oblika je še kr, pa cenejš pride kot pa peugeuot-se men zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nrg košta 499.999. S kerim peugeotom ga npa ti primerjaš? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti priporo?am piaggiota nrg-ja, k ga je ?ist na izi furat, oblika je še kr, pa cenejš pride kot pa peugeuot-se men zdi :D

... pa še fajn se ga da spredelat :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!