Skoči na vsebino

Nakup skuterja do max 450-470k + se nekaj vprasanj


[rain]

Priporočene objave

No sej, ostali naredimo še več :)

Itaq :) Gremo kako turo dol vdarit ko bos v Mbju ti???Pa se gre linolada malo polek :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, ostali naredimo še več :)

Itaq :) Gremo kako turo dol vdarit ko bos v Mbju ti???Pa se gre linolada malo polek :)

Vredi, lahko pa tudi kako daljšo, do Celja pa nazaj recimo. Po stari cesti se tja pride v 1 uri ;) Drugače pa sn že v MB :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredi, lahko pa tudi kako daljšo, do Celja pa nazaj recimo. Po stari cesti se tja pride v 1 uri ;) Drugače pa sn že v MB :)

To vidis fino fajn :) :) :) Torej na miting prides ne?? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo miting? :)

Linolada gre itak poleg :) Brez njega je pusto (ker me razn tebe noben ne prehiteva) :D Kaj pa Pero?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo miting? :)

Linolada gre itak poleg :) Brez njega je pusto (ker me razn tebe noben ne prehiteva) :D Kaj pa Pero?

V nedeljo ob 5-ih popoldne pri tusu na pobrezju :) :) :) Mors prit!!!!! Ker te z linolado ze pogresama ko morma en drugega nekaj prehitevat :) Ce pa si ti polek pa je ze bolse :) Cuj pero pa je z nekega robnika dol kresno pa je sraufe z cilindra ven vtrgo al nekaj...nevem nisma se nic cula...se 15-ga si gre po 70-ko pa zobnike tak da bo ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da pridem! :D Samo nea še vem kje je Tuš na pobrežju :unsure:

Perooooo, jaoooo, spet je fotru natrobo bokvekaj, samo da bi dobo 70ccm :D Če mene vprašaš ni blo nobenega robnika nikjer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da pridem! :D Samo nea še vem kje je Tuš na pobrežju :unsure:

Perooooo, jaoooo, spet je fotru natrobo bokvekaj, samo da bi dobo 70ccm :D Če mene vprašaš ni blo nobenega robnika nikjer :)

Ti samo lepo do mene pridi pa gremo jaz,ti,linolada pa pero mogoce skup gor to je 1km bek od mene :) :) Sej to sn jaz tudi reko da je zanalasc naredo samo da bo 70-ko dobo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se se tak cujemo v nedeljo enkrat dopoldne te bom rufno :) Pa perota juter da vidim kak je al pa grem kuj dol do nejga da vidim kaj je ustvaro pa da grema z linolado malo koncno sprobat :) :) :) Gres zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jutri:)

koncne nemo nic probavali, ker bom razdr fergazr pa vse:)

mogoce pol, ce bom sestavo ze lepo vkup:) bom zjutraj zacel. se pravi okoli 14ih. te se zbudim in mam prvo zajtrk te pa se kosilo:)

pol pa se pride babica od robija z gtijom po sprednji levi koli se bo prpelala:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vjutro je za tebe ob 2-h popoldne??? :D :D Te tak midva z tomazom lahko grema komaj z maribora ob pol 7 vecer :D :D :D Koncne pa noces zato probat ker bi te spizdla ob dva :) :) :)

Ti pa idi zelej kupit da nebo tvoja babica vec lacna ce ji ga je prej zmajnkalo pa majoneze tudi ni nic vec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva prita ob kakih 5,6 pa bo:)

korenje ze vuni lezi, suge pa ze cakajo na playboy zajcka da ga polizejo, ker zanalasc pustim moj svic gor:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva prita ob kakih 5,6 pa bo:)

korenje ze vuni lezi, suge pa ze cakajo na playboy zajcka da ga polizejo, ker zanalasc pustim moj svic gor:))

Hum...se boma zmenla z tomazom juter :)

Eh.....toti tvoj zajec vrzi to dol :) Kako se te bo to ko bojo vidle mojo tetovirano nogo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredi, meni cajt odgovarja, ker mam jas tudi ob 15:00 zajtrk :D

Te bom jaz ob enih 4-ih al pa se malo bol pol poklico :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej, kako da so cene pri CLAAS-u tko visoke ?

Tolk, kolkr je eden napisal par strani, da kosta SF2, kosta vivacity !!!!

www.claas.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš tiste cene k sem jih jest napisu, ti lahko povem da sm jih prepisu iz Motorista in če niso vredu se z njimi zmeni. Sam mislim da so točne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!