Skoči na vsebino

speljevanje


poggy

Priporočene objave

a zej tapru dam lažje valčke?

pa še neki: če se pelem v hrib pa spustim gas, pol ga pa spet dam, sploh ne dobi obretov, kot da bi ga dušil! ka nej nardim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zej tapru dam lažje valčke?

pa še neki: če se pelem v hrib pa spustim gas, pol ga pa spet dam, sploh ne dobi obretov, kot da bi ga dušil! ka nej nardim?

To se meni dogaja zdaj, bom probal s fedrcami rešit, ker smo z Robijem pa Perotom ugotovili, da so verjetno fedrce premehke, pol pa drsijo pakne po sklopki, motor pa ne more obratov nabit. V ponedeljek se začne šraufanje :) Ti bom pol povedo, če je kaka razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za valčke js nebi nikoli govoru prehitro in niti dal take noter kot pravijo drugi da jim gre najboljše... to moreš poskušat... meni naprimer, pri celotni predelavi motorja, skuter najbolje laufa z 6,2 g valjčki. Te stvari so tako relativne... samo poskušat in poskušat, to je edina možna rešitev. Tukaj ne moreš primerjat z drugimi motorji. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom kr delov reklamo Benotovmu fotru in bom reku da njegovi auspuhi po narocilu kr ustrezajo mojim zahtevam, cena je vec kot ugodna,

¸in kolk si dal zanj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekej me zanima od unh iskric iz auspuha (beri prejšno stran).. zaka pa se to sploh začne smodit? a se to sploh kej neha žgat tista volna, al se žge dokjler jo ne zmanka..? ase je že kermu drugmu to nardil?

hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to se tak malo postopoma kuri ven na robovih vecinoma.....Samo dogajat se zacne komaj ko je fejst vroci motor oz.se fajn segreje :) Pa nisi edini ko ti ven letijo vceraj ko smo sli z mitinga ponoci na eno ravnino vsi kaj smo se pac ostali sma z KKSom tam po zrkovcih tekmovala pa sn se mu na rit lepo pa si zamo vido z ZX-a kak so iskrice ven letele :) :) :) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
a zej tapru dam lažje valčke?

pa še neki: če se pelem v hrib pa spustim gas, pol ga pa spet dam, sploh ne dobi obretov, kot da bi ga dušil! ka nej nardim?

glej kaj naredi. idi v trgovino pa kupi vse gramske valcke, ki obstajajo za tvoj skut (no, tiste, ki so vec kot 8g ne rabis, tiste bos pol ko das kit not).

potem najprej probavaj tako, da das not samo eno vrsto gramature. ce pravis, da ti v breg ne gre, potem daj nizjo gramaturo kot jo imas zdaj. bodi pozoren tudi na luknje v pospeskih (skut mora pospesevat od zacetka do konca enakomerno pol so ok valjcki). testiraj en cajt, tako da se skut lepo segreje (v vecini primerov je, da lepo potegne ko je hladn in slabo ko je mrzel). pazi, da ne preides v ekstreme prelahkih valjckov. potem sicer se ti bo zdelo da mas 2fast4u runnerco :yea2: ker ti bo nabilo obrate takoj, samo nikam ne bo slo.

no, ko bos nasel nekje najboljso varjatno gramature (recimo da je to 4g), potem pa zacni s kombiniranjem. 3,5g in 4,5g pa ti bo ze dalo malo drugacen efekt kot pa 6x 4g. tu se gre samo za igranje.

jaz recimo sem mel not kombinirano 9g in 4.5g (razlika med kombiniranimi valjcki bi naj bla najvec 2g). no, potem sem zahec presel na 5,5 in se 1 dan fural s tem, potem na 6,6g in koncno sem nasel ustrezno kombinacijo, ko sem skombiniral 6,6 in 7,5. koncna je recimo za 1km/h slabsa kot pri 9g+4,5g, vendar pa nimam vec luknje med 20 in 40, ko se motor segreje.

Popravljeno . Popravil djeZo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem sicer se ti bo zdelo da mas 2fast4u runnerco  :yea2: ker ti bo nabilo obrate takoj, samo nikam ne bo slo.

Kje si pa ti to obcutil da takoj nabije obrate in da nikamor potem vec ne gre? :blink: Kako da jaz tega nevem ko sem ga skupaj delal :blink: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med kombiniranimi valjcki bi naj bla najvec 2g).

NAJVEČ 0,5g !

Čez čas poglej variomat in poglej kake prečudovite stene boš imel :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!