Skoči na vsebino

AMD TAM vabi na Grobnik


SiR

Priporočene objave

fury dej organiziraj kakšen cenik pa urnik ;)

Evo.

Info + urnik

Pa še tole: v primeru, da bo MotoSvetovcev dovolj (recimo 20), smo pripravljeni za vas organizirati posebej dirko. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, o tem smo ja že pisali (cenik, urnik, podrobnosti) v svoji temi (zdaj sem zadevi združil) in motosvetovi novici...

Na prvi strani te teme imate urnik in ostale informacije... pa seveda v novički!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo Loyo tudi pride! V nedeljo sem zal zamudil "easy vozjo" po progi, ki sem jo tako cakal :( Sem pa toliko bolj uzival, ko sem gledal majstore, ki brusijo koleno :rolleyes:

Zanime me samo, kaj pomeni udelezba na tistem ceniku (.doc)? Je tu sola varne voznje vkljucena ali kaj

dobis za 10K SIT

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanime me samo, kaj pomeni udelezba na tistem ceniku (.doc)? Je tu sola varne voznje vkljucena ali kaj

dobis za 10K SIT

lp Loyo

Šola varne vožnje poteka vzporedno, urnik za šolo varne vožnje je moder. Za tiste, ki jim teorija ni zanimiva in je ne želijo poslušati, velja rdeč urnik. Pristopnina je v obeh primerih enaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se vidimo. Perlam, če greš iz LJ z avtom se bi probala prej kaj zmenit? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa že vselim panoramske vožnje!!!Končno bom enkrat okusil Grobniški asfalt!! :P :D :P <_< :) Za mene in mojo Transalpiko bo 4-5 krogov čisto dovolj saj nisva dirkača..........čeprav bom vseeno jaz malo bolj užival kot ona!! :unsure: :rolleyes: <_<

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ki še ni bil na Grobniku me je vprašal, če pride slučajno do kake omejitve števila motociklov na pisti če pride do prevelike gužve? Sej verjamem, da se to ne bo zgodilo, samo vseeno malo iz firbca...

Do zdej sem bil 3x tam in se še ni zgodilo.

No kr tko prašam :unsure:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ki še ni bil na Grobniku me je vprašal, če pride slučajno do kake omejitve števila motociklov na pisti če pride do prevelike gužve? Sej verjamem, da se to ne bo zgodilo, samo vseeno malo iz firbca...

Do zdej sem bil 3x tam in se še ni zgodilo.

No kr tko prašam :unsure:

LP duhec

Seveda je propustnost proge določena, mislim pa da to velja bolj za dirke, na raznih srečanjih je pa bolj pomembno da se jih čim več prijavi (več denarja), potem je pa zelo težko nekomu reči: "Sorry, jih je že 24 gor, ti pa zdej ne moreš na progo", ker se zelo hitro pojavi kdo (večina), ki reče:"Sej sm plačou." :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je propustnost proge določena, mislim pa da to velja bolj za dirke, na raznih srečanjih je pa bolj pomembno da se jih čim več prijavi (več denarja), potem je pa zelo težko nekomu reči: "Sorry, jih je že 24 gor, ti pa zdej ne moreš na progo", ker se zelo hitro pojavi kdo (večina), ki reče:"Sej sm plačou." :fight2:

Za dirko je prepustnost proge okoli 40 dvokolesnikov (nekaj več, se mi zdi).

Drži pa, da bom zaradi varnosti pri velikem številu prijav razmislil o omejitvi števila udeležencev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, a ste vidli napoved? :( :cry: Sam dež in stopinje jesensko-zimske. Bo treba bundo in ketne vzet s sabo dol... <_<

Jst sm čakal zadnji moment, če grem, da vidim kako bo z vremenom in zdej... :angry:

No sej upam, da bo šla fronta hitro mimo, sam vseeno zna bit mraz.

Kej pravte :?

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrr!! :angry: Ja, res so ble včer pr vremenu narisane same kaplce :wacko: :( :unsure: :cry:

Kaj to za nas pomeni? Odpoved vsega in prestavitev ali se vseeno zadeva izpelje do konca???

Je koga že minilo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrr!! :angry: Ja, res so ble včer pr vremenu narisane same kaplce :wacko: :( :unsure: :cry:

Kaj to za nas pomeni? Odpoved vsega in prestavitev ali se vseeno zadeva izpelje do konca???

Je koga že minilo :?

Zadeva je v vsakem vremenu, saj je bila pista zakupljena. Prestavitev ni možna.

Vreme tudi meni ni všeč. Kot kaže sem 10ksit vstran vrgel.

Fury, če se motim.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrr!! :angry:  Ja, res so ble včer pr vremenu narisane same kaplce :wacko:  :(  :unsure:  :cry:

Kaj to za nas pomeni? Odpoved vsega in prestavitev ali se vseeno zadeva izpelje do konca???

Je koga že minilo :?

Zadeva je v vsakem vremenu, saj je bila pista zakupljena. Prestavitev ni možna.

Vreme tudi meni ni všeč. Kot kaže sem 10ksit vstran vrgel.

Fury, če se motim.......

Za motoriste ni slabega vremena, samo slaba oprema...

<_< <_< <_< <_<

sicer tudi meni ne paše, ampak bom šel dol, mogoče pa nebo fejst padalao ali pa celo sploh nebo...

Upajmo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer tudi meni ne paše, ampak bom šel dol, mogoče pa nebo fejst padalao ali pa celo sploh nebo...

Upajmo  :OK:  :OK:  :OK:

Tko recimo je blo lani 5. septembra se spomnem.. očitno so ble molitve za do Grobnika uslišane :notworthy: ...da bi blo tudi letos tko. :hmm:

Molimo.

Oče naš, ki si v nebesih,

če že ima za scat,

nej ščije v torek in

prišpara sredo za motosvetovce.

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi šel kdo z mano iz lJ z avtom naj napiše ker sam se ne mislim dol vozit z avtom. še rajši pa bi se h komu prislonil (prisedel) :rolleyes: seveda če je plac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je v vsakem vremenu, saj je bila pista zakupljena. Prestavitev ni možna.

Vreme tudi meni ni všeč. Kot kaže sem 10ksit vstran vrgel.

Organizatorji bomo vsekakor "spodaj". Najslabša varianta za nas bo seveda ta, če bo na Grobniku suho, pri nas pa bo deževalo, saj bo tako udeležba manjša.

Vsekakor pa lahko v vsakem trenutku (tudi v sredo zjutraj) preverite vremensko stanje na Grobniku pri meni. Okoli sedme ure načrtujem prihod na Grobnik. Dobite me na telefonski številki 041 772 176.

Upam, da vas malo slabega vremena in nekaj kapljic na poti ne bo odvrnilo od tega, da boste prišli na Grobnik. Lahko vam povem, da sem marca lani veselo vozil po Grobniškem asfaltu s slick gumami, le pol ure prej pa je celo snežilo. :)

Vkolikor bo zadeva zaradi slabega vremena popolnoma odpadla, se tisti, ki ste plačali vnaprej, nimate ničesar bati. Denar boste dobili vrnjen, najverjetneje pa bo po dogovoru z upravljalci motodroma določen tudi rezervni termin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vkolikor bo zadeva zaradi slabega vremena popolnoma odpadla, se tisti, ki ste plačali vnaprej, nimate ničesar bati. Denar boste dobili vrnjen, najverjetneje pa bo po dogovoru z upravljalci motodroma določen tudi rezervni termin.

:( Zgleda, da sem res premalo k Lipi hodil. Bom v naprej raje tiho, da nebom več bedarij klestil :xx:

Sicer pa........upajmo na vreme. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor pa lahko v vsakem trenutku (tudi v sredo zjutraj) preverite vremensko stanje na Grobniku pri meni. Okoli sedme ure načrtujem prihod na Grobnik. Dobite me na telefonski številki 041 772 176.

Ajej, si računal da bo "malo" povišan račun telefona? :rolleyes: Že jst te bom sigurno klical in bom hotu izčrpno poročilo... ;)

No če ne druzga se bova slišala danes (ob bolj pametni uri :wacko: ) ker mam še neki vprašanj glede plačila.

Zdej pa hitro spremljat vsa vremena!

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno ko ma Loyo dopust, pa novo prvo gumo mu pravkar montirajo, gre zunaj dez :(

Nic, kar bo pa bo, upam, da se vidimo! Od doma grem v vsakem vremenu, ker ga zvecer picim na Pag.

lp,

Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem uspel dobiti prikolice za motor.......in glede na to, da prognostična karta za jutri po celi Sloveniji kaže dež......me ne bo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kaj to pomeni..da sam nobenga folka ne bo ker bo dež.....al bo acctually zadeva ODPADLA oz bo PRESTAVLJENA na drug datum?? :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!