Skoči na vsebino

AMD TAM vabi na Grobnik


SiR

Priporočene objave

Et tu, YZF? :kva1:

(YZFgeorge @ 12 Sep 2003 @ 13:07)

Pod vse te lepe slike še tistih pet razbitih motorjev prilimajte, da nebo samo blišča v tej temi. 

:ph34r:

post-14-1063572665.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden bo baje zelo lepo vreme po napovedi :yea2: :notworthy:

Je gdo tak, ki bi sel malo testirat na Grobnik :kva1: O:-) :fight2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi prosil pa za 'razlago'!!!!!!!

Kako loh tok folka v enmu dnevu razbije motorje, a ni Grobnik-grob(nik)????? :? :? :?

A folk preceni svoje zmožnosti, al se gume pregrejejo, al je dežval, al je bil pesek na progi al........ :hmm:

No nam preveč govoru k loh se men to tut tam enkrat zgodi sam zanima me pa zares!!! :P

Ciao,by Pero

PS:A bo letos še kak dan naGrobniku z panoramsko vožnjo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tribuna skoraj čisto prazna - zakaj že? v sunkih je včasih tako veter potegnil da sem mislil da me bo vrglo s tribune

post-14-1063860724.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa njegov škorenj na koncu dneva. Pravi da je fazerka super motor za na Grobnik samo tačke ima pa prenizko in vzmetenje premehko (čeprav je bilo do konca na trdo) da bi se lahko kosal s SS. Pa saj temu nninamenjen ta motor kajne? :rolleyes:

post-14-1063861085.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P aše moja fotka najhitrejše yamahe (motorja) na pisti (~1:38) ker mu v zadnjem krogu dirke ni zneslo v boju proti beli Hondi, in je moral vodstvo prepustit njej :wacko: Na daleč se ne vidi hujših poškodb ko pa od blizu pogledaš pa :cry: :wacko:

post-14-1063861286.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi prosil pa za 'razlago'!!!!!!!

Kako loh tok folka v enmu dnevu razbije motorje, a ni Grobnik-grob(nik)????? :?  :?  :?

A folk preceni svoje zmožnosti, al se gume pregrejejo, al je dežval, al je bil pesek na progi al........ :hmm:

No nam preveč govoru k loh se men to tut tam enkrat zgodi sam zanima me pa zares!!! :P

Ciao,by Pero

PS:A bo letos še kak dan naGrobniku z panoramsko vožnjo???

Realno gledano, je na Grobniku relativno težko razbiti motor :) , saj so pogoji na stezi toliko boljši od vsega, kar normalen motorist na cesti lahko izkusi, da bi rekel, da je začetniku na Grobniku skoraj nemogoče razbiti motor. :naughty:

A stvari niso tako preproste. Marsikateri dober ( ali pa tisti ki samo misli da je dober) cestni voznik, je na Grobniku popoln začetnik, dokler steze dobro ne spozna :doze: . Da se stezo dobro spozna, je potrebno vsaj nekajkrat obiskati Grobnik. In prav nekaterim takim relativno dobrim voznikom, ki v lokalnem okolju uživajo ugled "norca", je na stezi težko priznati da so začetniki <_< .

Ko tak "začetnik" , ki ni pripravljen priznati, da je začetnik <_< , opazi, da se s svojo 1000 kubično mrcino, čeprav mu zadek odnaša v vsakem ovinku, valja pod nogami šeststotakom, se mu običajno čisto zmeša :ph34r: in do razbitega motorja, je samo še korak :BUA: .

Vsem takim in podobnim dajem en nasvet. Bodite potrpežljivi :OK: , čas ki ga dosežete ob prvem obisku Grobnika, ni nobeno merilo vaše kvalitete <_< . Največ motorjev in najbolj nepotrebno, je razbitih prav na tak način :hmm: .

Po tleh gre lahko seveda tudi zelo dober voznik, a to je že druga zgodba, saj, kot vsak dirkač, ki poskuša čim bolje odpeljati, včasih ne gre vse optimalno :cry: .

Začetnik pa gre lahko po tleh tudi če ni obremenjen z zgoraj opisanim, bodisi zaradi kakšne,za dirkališče, neprimerne poteze :angry: , ali pa če ga kakšen prepotenten teleban, enostavno zbije :BUA:

Grobnik je varno dirkališče :OK: "Grob"-nik smo mi, ki se po njemu vozimo :hmm: :hmm: :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pravi da je fazerka super motor za na Grobnik samo tačke ima pa prenizko

in vzmetenje premehko (čeprav je bilo do konca na trdo) da bi se lahko kosal s SS.

Pa saj temu nninamenjen ta motor kajne? :rolleyes:

Res je, gre za motor z sportno duso in potovalnim srcem! :OK: :yea2: :notworthy:

Kot mi je en prodajalec reku: "ja, s tem motorjem (FZS1000) pa ze lahko komot R1 lovis :wacko: " :devil:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kaj bo mene nekdo tepel :fight2: :kva1: ko sem tako skropucalo naredil s te strani s temi slikami :o :cry: , da noben bog ne more več brat te strani :hmm: :wacko:

jaz pa računalni pa res nisvaq njaboljša prijatelja. Precej bolje sem se z motorjem zastopil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :fight2:  :kva1:  ko sem tako skropucalo naredil s te strani s temi slikami :o  :cry: ,

da noben bog ne more več brat te strani :hmm:  :wacko: ...

Noben te ne bo tepu, samo drugic mi poslji slike,

predno jih objavis, da jih pomanjsamo! :blink: :? :D

Drgac pa sej si moderator, pa jih zbrisi, pomanjsaj in na novo flikni gor :yea2: :notworthy: :OK:

Pa se ne bo noben :fight2: kregu O:-) :lol1:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ti tle delaš risanko al kaj MAX? mal špari smeškote..jih bo za KR NEKI zmanjkal.

pa če je nekje link pol ne rabiš z unga linka limat fotk na motosvet ker znajo vsi motosvetovci kliknit na un link!...pol pa ni placa za druge fotke in traja 500 let da se naloži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!