Skoči na vsebino

Naslednje FS?


Priporočene objave

Če mi spomin prav služi in revma pravično trga - ni bilo v tem obdobje enkrat lani in predlani FS? Kako kaj kaže letos s tem? Je kaj dobrodušnih ljudi - organizatorjev? Hodi po glavi ideja o žuru izključno meni? Ali je moje družabno življenje res tolk v k.... da se sprašujem kdaj bo...kdaj bo...

Tolk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodi po glavi ideja o žuru izključno meni?

Na-a :P :D !

V mislih imam Zbilje (piknik) v zacetku septembra (6. ali 13.) ... s turnirjem v odbojki ;) ... ali pa na enem placu ob Brncicevi ...

... seveda vsi drugi predlogi zelo dobrodosli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaa.....drugi vikend septembra.....ko bo večina nazaj z dopustov.....

Glavno da bo krme in piva, športne aktivnosti niso zame...

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodi po glavi ideja o žuru izključno meni?

Na-a :P :D !

V mislih imam Zbilje (piknik) v zacetku septembra (6. ali 13.) ... s turnirjem v odbojki ;) ... ali pa na enem placu ob Brncicevi ...

... seveda vsi drugi predlogi zelo dobrodosli!

PEEEEEEEEERLAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

TO'M DEVEJ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pazimo z datumom - takrat enkrat je, če se ne motim, moto-sejem v Milanu... in mnogi bomo romali tja, in morda zato ne bo cajta ali energije za FS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri datumih in septembru, je tudi Hvar enkrat takrat ? Al že kdo ve kaj "fiksnega" ? V koledarju ga "še" ni !

(česemgalanispustilgaletosnebompress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm :unsure: ... vedno je blo tko, sploh v sezoni - vsak vikend se kaj dogaja in ce bi se striktno ozirali na to, fs-ja ne bi imeli nikoli :o ... dolocimo 13., pa je! oz. bo ;) ! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni važno kdaj in kje, važno je da bo, in to čimpreje. Če me spomin ne vara, je bilo na Zbilju že 4. FS enkrat avgusta ali septembra 2001, kjer smo v bistvu postavili malo širše temelje za naša forumska. Zakaj ne bi tega ponovili? Čimpreje, tem boljše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so besede Perla pa lojzi ma tud prav.

FS bo 13. septembra (ali kadar koli bo že Perla rekla :rolleyes: ) tisti ki pa boste šli v Milano, Hvar ali pa kar taj v tri dni boste prišli pa na naslednje Forumsko Srečanje. Da bi izbrali datum ki bi bil vsem všeč vam garantiram da ni datuma, zato tisti ki ne boste (bomo?) mogli priti ne komplicirajmo z datumi. Organizirajte(mo) FS na dan po va(na)šem okusu pa bomo tudi mi na FS.

Recimo lahko razmišljate(mo) o NFS 2004(3) :blink: ali pa o enem jesenskem pikniku ob kostanju tam enkrat oktobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lansko leto sem se ustavil v gostišču Koren pod Ljubeljem, kjer se nahaja tudi adrenalinski park. Ker se mi je zadeva zdela kot nalašč za priredit FS, tako lokacijsko, kakor tudi zaradi ponudbe same, sem napeljal pogovor z lastnikom v tej smeri, kaj bi se dalo zament, če bi se kdaj motosvetovci odločili za FS na njihovi pristavi. Ko sem mu predstavil o kakšni masi človečnjakov govoriva je postal zelo dojemljiv tudi za nekatere pogoje kot so: naša pijača,možnost postavitve šotorov (spanja), njihove jedi na žlico(pasulj, vampi, pljučka v omaki), udeležba od cca 80-100 ljudi, od tega se bo najmanj 20-30 preizkusilo v adrenalinskem parku...etc...

....tko da:...meni osebno se zdijo možakarji zelo elastični za kakšen pameten dogovor v smislu "volk sit in koza lačna"...

...plac in povezave so pa več kakor fantastične...štajerci in ostala vzhodna srenja čez A, ostali slovenjceljni pa po sončni strani alp...

...samo v razmislek potencialnim organizatorjem...

..pa da še jest piskerček pristavim............jest sem samo prvi in zadnji weekend u Slo... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara, je bilo na Zbilju že 4. FS enkrat avgusta ali septembra 2001, kjer smo v bistvu postavili malo širše temelje za naša forumska.

huhh, Lojzi, nostalgija :) ... ja, bilo je 24. avg. 2001 ... 50 prijavljenih in pribl. prav toliko prisotnih ... Brrrmove nalepke ... BW ... soloriderska pijanka ... B)

hehe, sefica ostarije mi je dva dni pred forumskim skoraj odpovedala, ker ojoj motoristi, da naj rajs ne hodimo k njim, da ne bo kej :rolleyes: ... in je blo kej - to, da je blo fuuulll dobr! B)

ker bi nas bilo tokrat dosti vec, bi bili pri drugih gostiteljih ob jezeru, ki nudijo pecenje na zaru ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v gostišču Koren pod Ljubeljem, kjer se nahaja tudi adrenalinski park ...

ja, tudi na ta adrenalinsk park smo ze mislili in se enkrat tudi ze nekaj dogovarjali ...

... zelo odlicen predlog, Near, hvala za hint! B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhh, Lojzi, nostalgija :) ... ja, bilo je 24. avg. 2001 ... 50 prijavljenih in pribl. prav toliko prisotnih ... Brrrmove nalepke ... BW ... soloriderska pijanka ... B)

hehe, sefica ostarije mi je dva dni pred forumskim skoraj odpovedala, ker ojoj motoristi, da naj rajs ne hodimo k njim, da ne bo kej :rolleyes: ... in je blo kej - to, da je blo fuuulll dobr! B)

ker bi nas bilo tokrat dosti vec, bi bili pri drugih gostiteljih ob jezeru, ki nudijo pecenje na zaru ...

Ja res je bla špica. A mogoče zdej misliš v kampu v Dragočajni? Tam bi bil idealen plac. Pa še kamp za tiste, ki nismo iz bližine, pa voda, pa igrišča. Ej, to bi bil smrtno dober piknik, go Perla, to mi deliiiiiiiiiiiiii!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D ...

... žurka ... žurka ... žurka ... žurka ... žurka ... žurka ... žurka ... :P

Popravljeno . Popravil easyrider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FS bo 13. septembra (ali kadar koli bo že Perla rekla :rolleyes: ) tisti ki pa boste šli v Milano, Hvar ali pa kar taj v tri dni boste prišli pa na naslednje Forumsko Srečanje.

Hanzi, saj ne, da bi imel kaj proti - vendarle sem tisto omenil zato, ker gre samo za najpomembnejši moto-sejem, na katerem bodo verjetno znane glavne novosti za sezono 2004... in zato bo verjetno veliko ljudi šlo tja gor...

Upam, da bo Perla sejemski termin upoštevala pri planiranju in rekla ustrezno besedo - or else :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FS bo 13. septembra (ali kadar koli bo že Perla rekla :rolleyes: ) tisti ki pa boste šli v Milano, Hvar ali pa kar taj v tri dni boste prišli pa na naslednje Forumsko Srečanje.

Hanzi, saj ne, da bi imel kaj proti - vendarle sem tisto omenil zato, ker gre samo za najpomembnejši moto-sejem, na katerem bodo verjetno znane glavne novosti za sezono 2004... in zato bo verjetno veliko ljudi šlo tja gor...

Upam, da bo Perla sejemski termin upoštevala pri planiranju in rekla ustrezno besedo - or else :P

Sym,

naredi amketo koliko % motosvetovcev je bilo/bo šlo/bi sploh šlo ... pa boš videl, da udeležba zaradi milana ne bo trpela spljoh ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Nearom.......adrenalinski park bi bil super...... :D :D :D

Alla B)

...JEST SE TUD STRINJAM ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredi amketo koliko % motosvetovcev je bilo/bo šlo/bi sploh šlo ... pa boš videl, da udeležba zaradi milana ne bo trpela spljoh ... B)

Mah, saj glavno, da gre verjetno tud Perla, pa Noise, pa tko, na tist sejem... :D

No, lahko se tudi motim in po nepotrebnem zganjam zgago tukajle ...

Ankete pa itak veš, kako so realne :D Tko kot Maxove napovedi, da gre absolutno Benelli Tornato vozit na Grobnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče zdej misliš v kampu v Dragočajni? Tam bi bil idealen plac. Pa še kamp za tiste, ki nismo iz bližine, pa voda, pa igrišča. Ej, to bi bil smrtno dober piknik, go Perla, to mi deliiiiiiiiiiiiii!

Lojzi, mislila sem ob Zbiljskem jezeru ... bi blo pa za preverit teren tudi v Dragocajni, seveda - z upostevanjem, da nas je toooliko B) in da ne bi smeli biti prevec *moteci* :rolleyes: za druge ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, saj glavno, da gre verjetno tud Perla, pa Noise, pa tko, na tist sejem... :D

mislim, da bom sla raje v Pariz B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bom sla raje v Pariz B)

No, tud to je opcija :P B)

Ti nesem kovčke na letališču, če hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Nearom.......adrenalinski park bi bil super...... :D  :D  :D

Alla B)

...JEST SE TUD STRINJAM ... B)

Adrenalinski park je opcija No. 1, ce se strinjate ...

... khmm :huh: , malo mi je nerodno, ampak pravkar sem zvedela, da me prav 13. ne bo (in mnogih drugih tudi ne) ... in istocasno dobila obvestilo, da je 6. ena rec, ki me huudoo mika :huh: ... tko da, kar se mene tice, datum 13. lahko ostane - ce se da komu drugemu s tem ukvarjat :P ... soorrryy :rolleyes: ...

kaj pa 20. ? ... se takrat kaj dogaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!