Skoči na vsebino

Kateri skut?


_jezus_

Priporočene objave

Torej, kupujem skutic... rabljen.

Izbiram med

Piaggio NRG mc2/mc3

Aprilia SR 50 /di-tech

Peugeot speedfight 2

Nekak mi je najbolj pr srcu di-tech (mi je fuul lep). Pa speedfight in nrg nista tut tok napacna... Samo stos je v tem, da ne najdem nobenega rabljenega... V postev pride letnik 00 naprej.

A kdo pozna koga ki prodaja?

In, za katerega naj se odločim?

lp, Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej enkat sm vidu na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-scooterji d en prodaja NRGja za 200k-70 polini kit. gianelli auspuh, letnk 99-dej pejt mau pogledat :D

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..priporočam ti ditecha, če hočeš kvaliteto, če hočeš pa surovo moč potem pa SR 50 ....čist v redu skuter, pa še ful lep...di tech je pa za malenkost dražji, kar se predelovanja tiče od navadnih skuterjov, sm če maš predelano gre pa prov lepo ;=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un speedfight 2 je prodan. 1ka ne pride v postev. Oglasu se mi ni edin tip za mc2, en ja pa iz MS (aprilia di-tech) sam to je predalec.

Tako da je na moznost endino NRG, samo z unim tipom se nisem govoril...

Salomonc ni nič..

Tako da, če kdo pozna koga k prodaja kak skutic, prosm msg me!

.:NRG:. Ne vem zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ja 100km... MS je malo dlje :)

Aja, z unim nrjem nebo nič... Tip se je oglasu, pa je reku da nič ne ve da se kaj prodaja in da on ni dal oglasa :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako, da v salomoncu ni nč.. k sm jez skuter kupvov, jih je blo tm vsaj 200, pa 20 od tega speedfightov.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul skutic, rain.

Dal bi tam 350k, mogoce ene par k vec

Gledal sem pa na salomoncu na netu

bom su jutr po cajtng :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas ti mojega prodam za 330.000sit :) Če te ne moti, da je Aerox, ampak ful dobro ohranjen, 2000 letnik, 7500km prevoženih, 70ccm, primarni zobniki, ZX leovinci, poraba cca 4l na 100km pri nateravanju, pri umirjeni vožnji pa okol 3,5l. Mam tudi servisno knjižico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap ot Tomaza je res obcuban skuter z zelo malo kilometri za taka leta.Eni pac cuvaj kilometre pa se ne vozijo tolko :)

Ce ne pa lahko MAtejovega Polini Aerox Monstera kupi za 650 tisoc :blink: :blink: :)

Al pa mojega na spomlad :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas ti mojega prodam za 330.000sit :) Če te ne moti, da je Aerox, ampak ful dobro ohranjen, 2000 letnik, 7500km prevoženih, 70ccm, primarni zobniki, ZX leovinci, poraba cca 4l na 100km pri nateravanju, pri umirjeni vožnji pa okol 3,5l. Mam tudi servisno knjižico.

a bi ga zamenou za NRGja? :P :D

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!