Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

@Din, lahko pa prideš ob 9h do TC motoshopa in gremo potem na Nockalmstrasse. Trasa je pa dolga okoli 360 km. Seveda so vabljeni tudi drugi. Če bi kdo šel zraven, prosim, da mi sporoči zaradi organizacije.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Din, lahko pa prideš ob 9h do TC motoshopa in gremo potem na Nockalmstrasse. Trasa je pa dolga okoli 360 km. Seveda so vabljeni tudi drugi. Če bi kdo šel zraven, prosim, da mi sporoči zaradi organizacije.

LP Robert

Trebor, jst pridem :P pa kmet2 tudi se mi zdi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Din, lahko pa prideš ob 9h do TC motoshopa in gremo potem na Nockalmstrasse. Trasa je pa dolga okoli 360 km. Seveda so vabljeni tudi drugi. Če bi kdo šel zraven, prosim, da mi sporoči zaradi organizacije.

LP Robert

ali mi lahko pošlješ kakšen plan , mogoče bi jaz tudi šel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Din, lahko pa prideš ob 9h do TC motoshopa in gremo potem na Nockalmstrasse. Trasa je pa dolga okoli 360 km. Seveda so vabljeni tudi drugi. Če bi kdo šel zraven, prosim, da mi sporoči zaradi organizacije.

LP Robert

Zimska idila,:)

http://www.bergfex.si/sommer/badkleinkirchheim/webcams/c3130/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAB PRESTAVLJEN NA 15.9.

ODHOD OB 10.00 Z BENCINSKE ČRPALKE BARJE

PROSIM POVEJTE NAPREJ!

Prestavljen je zaradi burje in posledično trajkti ne vozijo.Kdaj bodo, ne vemo, lahko popoldne ali pa zvečer ali pa sploh ne.Tudi most na Krk je zaprt tako da je varneje prestavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

This route has tolls.

Corser, ti, ki imaš BMWja boš pa ja uspel zbrati 8€ za cestnino na Nockalmstrasse. Ravno danes sem nekje na forumu bral, da boste okoli bank šelesteli :grim . Mogoče se nam pa uspe zdilati na cestnini, da dobimo količinski popust. Da ne boš mislil, da te ne maramo s seboj, še veseli bomo, če bo kakšen več :OK: . Dobra družba ne škodi :yea1: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corser, ti, ki imaš BMWja boš pa ja uspel zbrati 8€ za cestnino na Nockalmstrasse. Ravno danes sem nekje na forumu bral, da boste okoli bank šelesteli :grim . Mogoče se nam pa uspe zdilati na cestnini, da dobimo količinski popust. Da ne boš mislil, da te ne maramo s seboj, še veseli bomo, če bo kakšen več :OK: . Dobra družba ne škodi :yea1: .

LP Robert

To maš prav in dejansko ni problem.

Sej včeri sva s kmetom vse počez častila na OMVju. Pa ne v kafiču ampak na tankštele:)

No danes sem obljubil gospe, da jo peljem v Trst na kavo...

Dobro turo želim! Aja sej zdej ste že štartal (pol devetih...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trebor...hvala za povabilo,mi je net steknil tko da sem prepozno opazil...no,mi je ratal pa 850 km narest...alone :) pa drugic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem kandidate,da bi šli skupaj v soboto 22.sept na izlet v Veliko Kladušo na čevapčiče, pleskavice, janjetino...Lani smo tak izlet že izvedli in je blo prav fajn zato bi ga letos ponovili.Pojedina bo v restaurantu "Kod Abida" http://www.restorankodabida.com/.Štajerci, Zasavci bi se najdli na Petrolu v Radečah, ostali LJ terGorenci, Primorci...pa na Petrolu Čatež.Za uro bi se dogovorili.V kolkor ste zainteresirani se "prijavite" tule, tko da vidimo koliko nas bo.

post-27089-0-12203900-1347986954_thumb.jpg

post-27089-0-27963300-1347986965_thumb.jpg

post-27089-0-73382100-1347986975_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem kandidate,da bi šli skupaj v soboto 22.sept na izlet v Veliko Kladušo na čevapčiče, pleskavice, janjetino...Lani smo tak izlet že izvedli in je blo prav fajn zato bi ga letos ponovili.Pojedina bo v restaurantu "Kod Abida" http://www.restorankodabida.com/.Štajerci, Zasavci bi se najdli na Petrolu v Radečah, ostali LJ terGorenci, Primorci...pa na Petrolu Čatež.Za uro bi se dogovorili.V kolkor ste zainteresirani se "prijavite" tule, tko da vidimo koliko nas bo.

post-27089-0-12203900-1347986954_thumb.jpg

post-27089-0-27963300-1347986965_thumb.jpg

post-27089-0-73382100-1347986975_thumb.jpg

En dan??
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dan??

Kladuša ti je dobre pol ure stran od Karlovca,pol manj km kot ste jih zadnč nardil,tko da kdor ne zdrži te vožnje pol pa lahk tud tm prespi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kladuša ti je dobre pol ure stran od Karlovca,pol manj km kot ste jih zadnč nardil,tko da kdor ne zdrži te vožnje pol pa lahk tud tm prespi.

Nisva se razumela,niso mi problem km,problem je čas!! V nedeljo namreč nimam časa,zato vprašanje,če dva dni.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisva se razumela,niso mi problem km,problem je čas!! V nedeljo namreč nimam časa,zato vprašanje,če dva dni.

Sej se naj bi šlo v soboto in ne v NEDELJO takrat, ko nimaš časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se naj bi šlo v soboto in ne v NEDELJO takrat, ko nimaš časa.

Sporočim če grem,sem vezan in glavno besedo ma lepša polovica :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!