Skoči na vsebino

Servisna stojala, hidravlične mize...


ak

Priporočene objave

Sam sem ju zvaril na sihtu...zaenkrat vse ok.. :whistle:

Jaz pa še zmeri upam da bo ker od naših šlosarjev stopil u akcijo pa mi jih naredu :whistle: . Sponzoriram pivo :beer1: , da bo delo lažje teklo, tko da draga moja kompanjerosa na furah, (vem, da bosta tole prebrala) nema več izgovorov :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še zmeri upam da bo ker od naših šlosarjev stopil u akcijo pa mi jih naredu :whistle: . Sponzoriram pivo :beer1: ,

Se ne splača :grrr sm se tut sam neki matrou, pa švasal, flexsal in ga sral, na koncu pa lepo kupil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naših šlosarjev stopil u akcijo pa mi jih naredu

Jest sem šlosar!

Se prav, če prav razumem:

- najprej "stopiva" v akcijo

-po akciji izdelam stojala

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima razlika med zadnjim stojalom z gumo in tistimi z vilicami? Kaj je preprosteje za uporabo, bolj stabilno, obrabo?

Sam mam tega z gumo.To pa zato,ker marsiker motor nima gor unih delčkov na vilicah,kjer zahakljaš stojalo!Na vsakega pa jih tudi ne kupim.Sicer niso drage 10eu v Louis.Pa kupil sem kao del,ki ga namontiraš zraven,da dvigneš motor spredaj v križu ampak popolnoma neuporabno!Bolj stabilen je motor s tistim stojalom,ki ima vilice!Čeprav ti tudi na tem ne more dol past!Nanj pa lahko postaviš katerikoli motor,kar pri viličastem modelu ne gre!Če ga uporabljaš samo za en motor neke razlike ni,ker si ga boš nastavil zanj in konec!Men je blo pomembno tudi,da je večji,da lahko nanj tudi sam postavim motor!Obrabe tu ni!Večna zadeva oboje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še zmeri upam da bo ker od naših šlosarjev stopil u akcijo pa mi jih naredu :whistle: . Sponzoriram pivo :beer1: , da bo delo lažje teklo, tko da draga moja kompanjerosa na furah, (vem, da bosta tole prebrala) nema več izgovorov :evilgrin: .

A kerga poznam mogoce? ;) Ga bom kuj najagu delat!! Drgac pa izgovorov ni sploh, dokler ni prasanja... ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne splača :grrr sm se tut sam neki matrou, pa švasal, flexsal in ga sral, na koncu pa lepo kupil ;)

Treba znat svasat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še zmeri upam da bo ker od naših šlosarjev stopil u akcijo pa mi jih naredu :whistle: . Sponzoriram pivo :beer1: , da bo delo lažje teklo, tko da draga moja kompanjerosa na furah, (vem, da bosta tole prebrala) nema več izgovorov :evilgrin: .

Drugac pa: nc odgovora na mail, pa nc na sms, pa akcije nc, a za svasat bom pa dober... tc,tc kolk je zivlenje kruto! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem šlosar!

Se prav, če prav razumem:

- najprej "stopiva" v akcijo

-po akciji izdelam stojala

:devil:

U pišuka, ti si tud šlosar? Počas bom mela mal velik teh stojal :naughty: .

Si pa narobe zastopil, jest organiziram akcijo pitja piva, medtem ti narediš stojala, potlej pa ponovimo pijančevanje po Grobniku, sej veš tisto, k si ga pou zamudil, k se je ketnca od doma zategnila :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kerga poznam mogoce? ;) Ga bom kuj najagu delat!! Drgac pa izgovorov ni sploh, dokler ni prasanja... ;)

Baje da sm to že neki časa težila naokol da jih rabim, pa baje je nekdo k "me nosi pr src" neki govoril o tem, da jih bo na šihtu naredu zase, pa da jih lahko še zame :whistle:

Drugac pa: nc odgovora na mail, pa nc na sms, pa akcije nc, a za svasat bom pa dober... tc,tc kolk je zivlenje kruto! :P

Čez vikend sem telekomunikacijsko deprivirana ok, pač če živiš u enih routah k ni signala za mobitel pa tko naprej pol ne moreš pričakovat odgovora. razen če mi boš pošiljau dimne signale, pol lahk tud kakega vrnem O:-) . Za akcijo pa drvar prav da šlosarjev nesmem nč tikat :nono:

Offtopic: fotka je pa huda, bom nalimala logo koj k bo motor zrihtan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Sej pa samo teleskope ni problem dol vzet.Pa neseš samo teleskope na servis,pa še ceneje bo

nima vsak pravega stojala da lahko to narediš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ga nimam, ampak je potrebno pa malo improvizirat.. :D Kakšen čok pa poleno ima vsak doma :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi moral videt ti mojo skulpturo polen pod motorjem.. Trdno ko kamen, samo ne preveč estetsko :whistle: Je pa res, da bi s tisim kar nekaj časa kuril :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga pa za gištel privežem in na flašncug pod strop potegnem. :whistle:

Jaz sem si zašvaso skup eno štango, pa na koncu U profil, pod U-profil pa dal gumo (kos zračnice). Stoji kot pribito, za ziher pa še štor podstavim v primeru da kdo podre stojalo :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima vsak pravega stojala da lahko to narediš..

Gurtna stane par eu!Pa okrog križev pa pod strop in to je to!Sam sem kupil stojalo v Louis zadnje in nastavek še za spredaj.Pa do zdaj še niti en motor ni šlo postavit odspredaj!

Gurtna je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gurtna stane par eu!Pa okrog križev pa pod strop in to je to!Sam sem kupil stojalo v Louis zadnje in nastavek še za spredaj.Pa do zdaj še niti en motor ni šlo postavit odspredaj!

Gurtna je zakon!

Jaz sem onega iz louisa predelal tako da paše še od spredaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tega sivega?Kako,če pa pol "pade"če ne obtežiš stojalo na koncu!?al si nove luknje navrtal?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tega sivega?Kako,če pa pol "pade"če ne obtežiš stojalo na koncu!?al si nove luknje navrtal?

Pocinkane ja, ko so bli lani za 20€ v akciji. Bom ju3 poslikal. Čisto preprosta predelava, skozi obstoječe luknje sem dal navojno palico (mislim da M12), pa na njo pravokotno navaril M8 šrauf (dolžine kaki centimeter).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem!Jz sem moje kupil 05.Ni pocinkano,je pobarvano na temno sivo,pa vseeno..Daj prosim,da vidim kak.Lahk tud na PM ker iz te teme se bo verjetno pobrisalo!Kaj pa tiste nastavke na vrhu?Jz sem kupil dva premera,najmanjši in nekje vmes.Itak pa to ni najbolj pomembno,bolj je tisti "kot" na stojalu,ki nikakor ne štima in motor pade oz. je potrebno obtežit stojalo!Da ne govorimo,da je potrebno snet masko,da lhko sploh poizkusiš kaj takega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo zainteresiran za takole servisno dvigalo ?

post-5391-1234429789_thumb.png

Jaz bi ga rad nabavil z nemčije, pa ga noben hudič noče poslat.

Pakiran je dimenzij 150 x 60 x 35 in cca 100 kg teže in ima nosilnost 360 kg .

Cena 249 € Če bi nas blo več bi lahko kdo skočil gor s kombijem. Tule pri nas, sem našel firmo, ki bi ga za cca 90 € dol pripeljala :wacko:

Če ne bo druge, bom tudi v to vgriznil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo zainteresiran za takole servisno dvigalo ?

post-5391-1234429789_thumb.png

Jaz bi ga rad nabavil z nemčije, pa ga noben hudič noče poslat.

Pakiran je dimenzij 150 x 60 x 35 in cca 100 kg teže in ima nosilnost 360 kg .

Cena 249 € Če bi nas blo več bi lahko kdo skočil gor s kombijem. Tule pri nas, sem našel firmo, ki bi ga za cca 90 € dol pripeljala :wacko:

Če ne bo druge, bom tudi v to vgriznil.

Tako mizo sm prpelu pred dvem leti, in morm reč, da je uredu z manjšimi predelavami služi svojmu namenu.Se splača nabavt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!