Skoči na vsebino

Servisna stojala, hidravlične mize...


ak

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Rabim stojalo za zadnji del mopeda in sicer takega ki se natakne na čepke(racing varjanta),pa če ve kdo kje se da to pocen kupt,naj mi pove,hvala! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj misliš na čepke, ampak najcenejše stojalo imajo v LECLERCU (nekaj manj kot 45€). Višina dviga 32cm.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim stojalo za zadnji del mopeda in sicer takega ki se natakne na čepke(racing varjanta),pa če ve kdo kje se da to pocen kupt,naj mi pove,hvala! :naughty:

zdaj če imaš kako podobno stojalo, kot jih prodajajo v TCju, potem samo dokupiš vilice za čepke in jih zamenjaš z tistimi navadnimi nosilci, 12€ pridejo vilice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Številke nimam-je pa imel lansko leto oglas na bolhi. Sam uporabljam njegova stojala že kakšno leto pa sem zelo zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tut rabu tako stojalo?? Kaksno ceno pa ima mozakar? Mislem za stojala? :)

Jaz sem ga šel tudi pred dvema dnevoma iskat v žalec in sicer prednjega. In moram rečt da je stojalo narejeno zelo estetsko ter da 100% funkcionira.

Cena pa je 37 €. Kar je za moje pojme seveda smešno malo.

Popravljeno . Popravil izismolic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)-u jih tut en prodaja po 37€,ce ni to isti?? Bo kr treba it kr v akcijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En čas nazaj sem jih vidu tud v Leclercu v Ljubljani, sam nisem gledu cene. Če bi pa kdo želel imet pravo servisno mizo, jo še vedno prodaja kolegica. Cena cca. 1000 eur. Tel.:031771589 Metka

post-1151-1226747981_thumb.jpg

post-1151-1226747998_thumb.jpg

post-1151-1226748059_thumb.jpg

post-1151-1226748077_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!