Skoči na vsebino

Aloha all ...


ToMeK

Priporočene objave

seos dečki... no skuter meeting mi je bil kr všeč tak da upam da jih bo še več :)

em.. mam en blemček... jaz mam phantoma pa blokade vuni pa powerco gori pa ..

zaj sem si menjo valjčke pa sem si dal not 5,5 g pa doro vleče samo končna je zaj spet kurac ker je končna 75 km/h :/

roba ti boš vejo kaj se da nareit tu za malo dnara :)

ayd pište dečki ideje

LP tomy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sem mel 6,2 g not ... mislim da so to originalni pa je bla končna 80 km/h samo ni cukno nikamor.

pa neki del je ovi zgubo ko mi je delo pa smo dali drugi del not pa mislim da maybe 3 - 4 km/h gre tuji zaraji tega bol počasi..

to je neka podložka tam pri valčkah..

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sem mel 6,2 g not ... mislim da so to originalni pa je bla končna 80 km/h samo ni cukno nikamor.

pa neki del je ovi zgubo ko mi je delo pa smo dali drugi del not pa mislim da maybe 3 - 4 km/h gre tuji zaraji tega bol počasi..

to je neka podložka tam pri valčkah..

ayd

Zgubo, podloško :blink: Če je to tista podloška kero jaz mislim pol to ni vredi, da je zdaj nimaš ne.

Druga ne morš naret kot da probaš valčke kombinirat pa vidiš keri bojo najboljši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. sej sem dal drugo podložko not ... samo mislim da ni to tisto kaj bi moglo bit...

aja pa on mi je nekaj pri filtru vun vzel pa bi naj bol šlo samo meni se je samo dušil

samo zvok pa je mel dober :)

ma če nea vem več kaj naj nareim :/

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomek,a zarat tazga srana ti odpiras novo temo?

PREBRSKJ PA MAL NAZAJ POGLEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je še edina varianta ko je nisem sprobo pa bom ju3 po službi kuj to nareo samo če neo šlo vrei ...

... pol pa res nea vem več ... mi je reko ovi pri stupidu da če bom dal lažje valčke not da končna nebi smela

bit manjša samo zgleja da ni to tak :/

ma nea vem no.. em v čem pa je finta federc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bOnZy jaz sem novi tu pa nea vem kak se kaj dela :D

pa nisem še niti dosti drugih tem glejo tak da do tega nisem še prišo...

kaj pa je narobe če je nova tema odprta ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lazje das bolsi pospeski slabsa koncna tezje das slabsi pospeski bosa koncna federce menjas vlece ko svija.....Nebom zaj razlago ko se kdaj vidimo bom.

bOnZy se ti tudi nisi nevem kak dolgo gor pa se nena spet nekaj repenci.....Ce smo se tolko brezveznih postov pa ena in istih prebrali pa nas ni vrag vzel te se naz za tega nebo :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce tema vsebuje cisto novo temo o kateri nismo nic razglabljali ni pene an, samo pa da usi neki sprasujete kr smo ze 1001x povedal pa k use lepo pise ceb mal nazaj pogledu, najdes tocne odgovore na tvoja uprasanja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ce nena pase tema bo jo ze Ice zbriso nena si ti zaj glave beli...Rajsi idi ludeke skup klicat da nas bote v mitingu "nekoc" vtrgali.... :) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce tema vsebuje cisto novo temo o kateri nismo nic razglabljali ni pene an, samo pa da usi neki sprasujete kr smo ze 1001x povedal pa k use lepo pise ceb mal nazaj pogledu, najdes tocne odgovore na tvoja uprasanja!

Bonzy, taki si ko moja baka :) Če niso grable na določenem mestu, pa če sod ni postavlen vzhod-zahod, pa če šlauh nea vode nese vodoravno vsaj 5 metrov, te je že problem. Pa daj pusti človeka, da se skašlja, kaj bi te mi meli za delat, če bi vsak lahko kako temo za nazaj pogledo? Sej smo že tak vse predebatirali hjebemumast!

Tomek, si že kdaj menjal jermen pa kolko maš kilometrov? Jermen najbolj pripomore k končni brzini! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. Tomozuki ... jermena še nisem menjo mam pa ... okoli 11000 km prevoženih.. samo jaz sem ga kupo ko je mel prevoženih tam neki 8000 km.. mogo bi nekdo to pogledat če še je jermen vrei pa ..

.. lahko bi že verjetno šou na redni servis ne?

huh še bo kr nekaj za delat

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehhe.....tomozuki pravilno si napiso ja....isto ko pri moji bakici ce mas ob 1-ih vzagano luc je jamra da gre elektrika pa da bo mogla se vec cipov naret pa kosilnic dol spustit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba, hehehe, mogoče je pa Bonzy kak veteran (ala Vili Pšeničnik - letnik 1920), ki se preganja na kakem Puchu okol :D

Tomek, kaki jermen si pa kupo pri 8000km? :unsure:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba, hehehe, mogoče je pa Bonzy kak veteran (ala Vili Pšeničnik - letnik 1920), ki se preganja na kakem Puchu okol :D

Gospod Alfred ki je v tamu delo dele za Luftwafeee! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kaj pa naj pridem na motosvet drugače? Po smileje, solato, krompir, rdečo peso? Treba je o nečem pisat, sej če nočeš, ni treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mormo si prste razmigat...ker ce trebis solato si celo roko prstov pa ne.... :lol:

Roba, kupiš Jagode? 1/4 kg po 170sit, 1kg 200sit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!