Skoči na vsebino

5. Motorfest -- 22.-24. avgust 2003


Noise

Priporočene objave

Koliko pa je bilo lani kaj motoristov na tem srečanju, ker lani mene še nikol ni blo na tem srečanju.

Me veseli, Frenky, da si se prijavil na Motosvet izključno zaradi zbora na sotočju. :P

Dobra oglaševalska poteza. ;)

p.s.

Lani je bilo veliko motoristov - ti seveda tega ne moreš vedeti, ker te ni bilo dol :blink: :rolleyes:

p.p.s.

Ampak Zorko (predsednik Orlov - njega tudi verjetno ne poznaš :D ) pa pravi, da jih bo letos enormno veliko.

Zato kar pridi. :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz + cyc sva tudi bila lani tam...

ce bo vse po sreci se bo cyc letos pripeljal tja s svojim motorjem.... :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem ! :rolleyes:

Lepo. :)

Prileglo se bo , da te vidim po dooooooooooooooolgem času. B)

Ne vem kak mu bo ratal bit na Sotocju in na Grobniku hkrati :rolleyes: :blink: :P

Kekc dej bl podrobn napis plan k bi jst tut oboje rad obisku :rolleyes: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že znan kraj štarta za tiste motosvetovce ki gremo na ta žur ?? :o

Paviljon ob določeni uri + 1udi zamude?? ;) ;) :D

Sicer si pa ti SR! Kaj se misliš gužvat??? ;) :P :D :D

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že znan kraj štarta za tiste motosvetovce ki gremo na ta žur ?? :o

Nekaj smo se menili, da bi startali ze ob 10-tih (da bo kaj od dneva) izpred velike pumpe na Vicu.

Ko se bomo dokoncno zmenili, sporocim.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenarji pravijo da bo v petek in soboto sončno in vroče B) SUPER!! Do nedelje pa še ni napovedi.

V nedeljo bo šumeče v glavi in megleno v očeh... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pravite da je Soča hladna, ampak osvežilna po dolgi vožnji...

Meni gre ful na qrac to pokrivanje urnikov z ostalimi srečanji (ta vikend je tudi v Dupleku, al kaj je že tist kraj...)

Ampak bom raje verjetno kar na Sočo prišel, ker glih Kreslin igra. A te Inti (ženska rock skupina) so iz Novega mesta?

ja v Duplek-u je tudi fajn zbor. Nisem se naredil nacrta kako vse speljati :rolleyes:

V petek zvecer v Duplek, soboto zjutraj proti Soci, v nedeljo pa na Grobnik :o

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj smo se dogovorili, da se dobimo v soboto ob

OB 10:00 na veliki Petrolovi crpalki na Vicu v Ljubljani

in gremo skozi Logatec, Hotedrscico, Idrijo, Mosta na Soci do Tolmina.

Pozor! Bencinska crpalka v Tolminu, obratuje le do 22-te ure. Ce se bo kdo odlocil in si bo ogledal "cel program", naj gre prej tankat, da se ne bo potem z zadnjimi kapljami vlekel do doma (tako kot jaz lani), ker mislim, da tudi v Idriji ni crpalke, ki bi bila odprta celo noc (Manuela a ti ves kaj vec o tem?)

Aja pa se to: motoristi imajo brezplacen vstop in kampiranje, za pesadijo je pa vstopnina 1.500 SIT.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor! Bencinska crpalka v Tolminu, obratuje le do 22-te ure. Ce se bo kdo odlocil in si bo ogledal "cel program", naj gre prej tankat, da se ne bo potem z zadnjimi kapljami vlekel do doma (tako kot jaz lani), ker mislim, da tudi v Idriji ni crpalke, ki bi bila odprta celo noc (Manuela a ti ves kaj vec o tem?)

Ne samo, da je v Idriji črpalka odprta do 21. ure..... vse do Loma ( proti primorski - avtocesta) in v drugi smeri do LJubljane - Vič ni NOBENE črpalke, ki bila odprta celo noč.

Tako da, kot si rekel Tadej, kdor bo šel v soboto zvečer nazaj, naj tanka pred 22. uro v Tminu, oziroma, sploh naj ne hodjo nikamor, ker po deseti uri zvečer z žura ni ravno najbolj žmohtno se vozit po ovinkih prek Mosta in Idrije do Godoviča. :(

De me nau zdej še to skrbel. :huh:

p.s.

Tadej, po pomoti sem zbrisala Zorkotov GSM, mi ga pošlješ na PM please ? Nujno rabim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo družba :D . Po dolgem času se spet javljam in potrjujem svojo prisotnost B) . Seveda če dovolite :huh: . Verjetno pridem v soboto popoldne, samo če mi ne bo Alter mann že prej pobegnil. Sam pa se bojim ostat, Ste prenevarni :blink: pamalperapadebatapaspetmalperapadebata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker po deseti uri zvečer z žura ni ravno najbolj žmohtno se vozit po ovinkih prek Mosta in Idrije do Godoviča. :(

De me nau zdej še to skrbel.  :huh:

Se strinjam ;)

Lani smo stirje musketirji (Tadej, Pahorini, Spidi (skuter) in moa (Max)) na lastni kozi tole smer preizkusili :rolleyes:

Za bolj dramaticen potek dogodkov pa sta poskrbeli se megla (debela za rezat!) in nizke temperature... :huh:

da ne omenjam, da smo bili ze na startu utrujeni <_<

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena novica - vabilo!!!!!!!!!

Vsi sobotni rajderji ( pa tudi že morebitni petkovi popoldanci) : ko boste prekrižarili ovinke do Idrije in bili še 2 km oddaljeni od Sp.Idrije - se pravi : na sredi poti med Idrijo in Sp. Idrijo - valda smer :Tolmin (pismo, kok nakladam), boste ob poti naleteli na veeeeeeelik most čez Idrijco, kjer je tabla za Žiri. Ni treba do Žirov, ampak se takoj za mostom ustavite v okrepčevalnici Mostičer ( s ceste se vidi transparent WELCOME BIKERS)..Šef Branko je seznanjen, da bo tam mimo ta vikend priplulo ogromno, enormno, neverjetno.... skratka NEBROJ motoristov in je že danes dal hladit nekaj sodov piva in nekaj sodov kokakole in nekaj čebrov ocvrtih kalamarov gret..... prvi dve omenjeni substanci po znatno primernih cenah za motoriste, zadnja pa po normalni ceni..... Komaj čaka, tut če ma zunaj samo dve ogromni leseni mizi z ogromnimi lesenimi klopmi in štiri manjše bele okrogle mize s pogledom na Idrijco. :rolleyes: B)

p.s.

Fant - šef si bo pr 50-tih (to je že naslednje leto, takoj , ko bo naredil izpit) kupil ČOPERĆKA. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh naj ne hodjo nikamor, ker po deseti uri zvečer z žura ni ravno najbolj žmohtno se vozit po ovinkih prek Mosta in Idrije do Godoviča. :(

De me nau zdej še to skrbel. :huh:

Lani smo sli domov ob dveh zjutraj. Lepo pocasi v kolonici. Pa tudi nobeden ni pil. Le obleci smo se morali malo bolj.

Ker ne pijem, mi ni problem vozit ponoci. Je pa ful nevarno to, da ti na cesto skoci kaka srna ali kaka druga zival. Je treba it pac bolj pocasi.

Rad zaspim in se zbudim v svoji postelji.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj grem zdaj..... v svojo posteljo.... mal spat....

Ampak, Tadej.... ob prebiranju tvojega posta me bo pa moral čist.... emmm.. khm.... nč, kar rekla bom, tud če ni lepo..... morala me bo čist razfukala :blink: :blink: :blink:

p.s.

KobomvelikabomTadejpress :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes na prizorišču ko sem se vračal iz Dolomitov... se kar dogaja in žur po moje BO, in to dober...

Mi je kar malo žal, da grem jutri na Obalo namesto v Tolmin... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep Noise ma prav, prizorisce se pripravlja kar pospeseno, zurka mislim da bo res prava! Nekaj postov nazaj sem vidu debate o tankanju itd. Kot informacijo naj povem da je v Kobaridu (15km iz Tolmina proti Bovcu) bencinska odprta do 24.00, ce bo slucajno kdo rabil benz!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Nekako nisem preveč zborovski motorist, ampak Kreslina in Jurje bi pa šel poslušat, tko da jo bom danes (petek) okoli 18 ure v rahlem drncu (LS) z Vrhnike odkuril proti Sotočju. Nazaj pa jutri enkrat. Najbrž dopoldne. Odvisno... Če bi šel kdo zraven - kar tule al pa na PM.

Mimogrede: a kdo ve kdaj bo nastop Kreslina in Jurjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!