Skoči na vsebino

5. Motorfest -- 22.-24. avgust 2003


Noise

Priporočene objave

Ola.

Žur je bil super, muzika vredu sam v petek so ga mal sral, striptiz..... v soboto dober tisto čudo v petek pa raje nebi komentiral :) Ribnik pa je bil v petek glavna atrakcija :) bravo... tak se žura :) Organizatorjem pohvalo sam so bli pa kar strogi in mal preresni v določenih trenutkih.

škoda da spet nisem spoznal nobenega razen Teje, ki je boga obujala spomine na GPZ-ju od kolega :) Pa od daleč tiste ki ste poleg najinega sotora v sobotu zjutraj "nabijali" domačo slo. muzko :))

blo dobro ..... aja kdaj ponovimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob 10:30 smo iz LJ proti Tolminu startali: Marem, Iggy, Zafo, Bojan, Thomas, AR in Kekec III. Nekje na poti smo izgubili Kekeca III, ki pa nas je potem dohitel.

Ko smo prisli v Tolmin smo najprej natankali bencin in se veselo spustili na Sotocje na motozbor. Skuhani od voznje po vrocem soncu smo se takoj pognali hladit v Soco. Na plazi je bilo ze nekaj motosvetovcev. Kopali in debatirali smo do 16 ure, potem smo sli na krozno voznjo. Kolono je vodil gasilski avtomobil, vendar je vozil zelo pocasi. Kuhale so masine in vozniki, saj je sonce neusmiljeno pripekalo. Postanek je bil v nekem diskacu na prostem v okolici Kobarida. Narezek nas je ze cakal. Vecina motoristov se nas je ustrasila prepocasne voznje za gasilskim avtomobilom in se je kar sama odpravila proti Sotocju. Takih motoristov pa ni bilo malo. No nekteri so mislili, da so na dirki in so terali do onemoglosti. Sam sem vozil po ravnini nekje 150 – 160 pa je mimo mene samo usekala rdeca Ninja.

Ko smo prisli nazaj na Sotocje smo se se enkrat vrgli hladiti v Soco.

Potem, ko se je zacelo temniti, se je zacelo. Motosvetovci smo si dali skupaj dve mizi in zacel se je zur. Ko pa je prisel na oder Domicelj, je zacelo pa trgati. Vale, Aja in Pervi so plesali po mizi in klopeh. Ampak to ni bilo dovolj, zato se nas je vecina preselila pred oder, kjer smo plesali kot naviti. Domicelj pa je prepeval svoje znane, nekatere ze ponarodele komade. Tako smo med drugim slisali: ...za vogalom stoji avtomat..., ...vem da danes bo srecen dan...,...Irena..., ...slovenskega naroda sin..., kam so vsi ti fantje sli..., zajahaj svojo Hondo, prehiti Kawasaki, dokonca plin med kamioni,... , ...spricer blues... , in se in se. Tip je neredil tak zur, vec sto glava mnozica je norela in norela. Tomaz se je izkazal tudi kot zelo dober kitarist. Med pavzo je Zorko podelili pokale udelezencem. Prislo je cez 50 razlicnih motoklubov. Tudi iz Italije, Hrvaske, Bosne, Avstrije. Pokali so bili uporabni »zajci« za sezuvanje skornjev. Sledil je drugi del Domicljevega koncerta. Tako kot publiki se je tudi njemu trgalo. Dajal je vse od sebe.

Sledil je striptis. Tudi Domicelj si ga je poblizje ogledal. Takrat sem se spomnil ene njegove izjave, v kateri je povedal, da ga najbolj razveseli (citiram!): »lepo depiliran zenski spolni organ«. Me 2! Na oder je prisla prva teta – po Domicljevem okusu. Sledile so kuglice, pa plasticni prijatelj, pa gledalec na odru s plasticnim prijateljem v ustih na delu. Pa druga teta z enakim programom. Meni je bilo bolj vsec nadaljevanje, ko sta se teti zdruzili. Uprizorili sta lesbo show. Za tiste, ki niso bili v prvih vrstah se je vse skupaj snemalo in predvajalo na velikem panoju ob odru.

Po koncanem progrmu sem se poslovil od folka in jo krenil proti domu.

V bistvu je bilo to srecanje tudi malo forumsko srecanje, saj nas je bilo Motosvecovcev kar veliko stevilo. Naj jih probam nekaj nasteti: Marem, Kekec III, Fisherman, Horjo, Alterman, eWe, Iggy, AR, Pervy, AlenaBMW, Hotschko, Vale, Sax, Obelix, Ervina, Aja, Volk ,Teya, Jerry CBR, Alexm, Fifty, Manuela, Biba.... Ne spomnim se vec. Sorry, ce sem oga pozabil.

Plac je bil svetoven – Soca in Tolminka, pa bogata senca.

Hvala Zorkotu za organizacijo in za Domicelja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bom še rekla ... edenj najboljših, najlepših, najbolj odštekanih in najbolj norih zborov to leto, predvsem zaradi vseh prisotnih Motomarsovcev (ki smo to res bili) ... spet bodo ostali lepi spomini ... na vse ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moji petkovi vtis :rolleyes:

Sprva z Moniko nisva imela namena jit na zbor potem pa okoli 4 popoldne kliče Suzuki in vpraša če greva in če bi mu lahko peljala prtljago. (za tiste ki ne veste: šla sva z avtom). Rečeva da najbrž da ne. Mene vseeno prime in grem malo po večih dneh prečekirat forum kakšna zna kaj bit udeležba. Po skupnem branju foruma se odločiva da odrineva za petkov večer na Sočo. Malo po 6 uri jo odrineva iz LJ. Na Vrniki še dopolniva prtljažnik potem pa na easy proti Tolminu.Še na easy je bilo preveč ovinkov za Moniko. Malo po osmi smo v tolminu kjer hitro najdeva ostalo klapo. Najprej malo čvekanja, potem pa ko se stemni se preselimo pod šotor tja pred "ribnik" Ker je Suzukijev odlični štajerc nekam hitro presahnil, smo nadaljevali s pivom, pa čeprav mi nekako tisti večer nekako ni sedel. Čez nekaj časa je vale prinesla odgovor na mizo zakaj mi pivo ne sede. (naslednjič ga prinesem jaz :rolleyes: ) Potem sta striptizeti zasedli delovno mesto na kolutu v ribniku, ker pa od njiju ni bilo prav veliko (od črne in debele nič) sta ju po hitrem postopku odslovila predstavnika MotoMarsa, ki sta se bolj spoznala na te stvari kar je potrdila tudi publika spoh tista zbrana v "loži". Ker pa sta bila striptizerja z motomarsa preveč vneta za svoje neplačano delo sta delovni pripomoček uničila kar lahko vidite na sliki od Altermanna :unsure: Nato je sledilo še kar nekaj "zajebancij" in tako naprej in tako nazaj. Nato rečejo po ozvočenju da Kreslina ne bo zaradi ne vem več kakšnega vzroka. :blink: :( No po ene pol ure se le prikaže na odru najprej malo okara organizatorje potem odpoje nekaj komadov in izgine. Po Tadejevem pisanju smatram da je Domicelj naredu precej večji žur. :rolleyes:

Potem se še nekaj matra blond striptizeta ki je pokazala nekaj svojih skrivnosti, ko pa je bila črna in debela gor sem se pa raje postavil v lvogo "varnostnika" pred odrom saj je bilo za :SS , kar je pokazala tudi publika.

Po končanem programu se preselimo nazaj v "ložo", kjer se nekaterim motomarsovcem kar toži po uničenem delovnem mestu striptizete, in poslušamo glasbo po izboru Posodi mi jurja.

Ko le ti končajo tam nekaj po drugi uri se počasi odpravim "spat". Naj se tukaj zahvalim vale pa Mariotu, da sta brezdomca vzela pod svojo streho. :rolleyes: Nekaj ur bolj slabo spim(glasna muzika XXX banda in motorjev delata čudeže) od šeste ure naprej pa nič več več. ob 7 imam vsega dovolj in si grem malo ogledat nočno pustošenje. Po 8 uri se začnejo prebujati tudi ostali motomarsovci (nekateri ob zvokih Golice :lol: ). "Gorenjci" so najmanj petkrat kuhali kavo za motomarsovce za kar se jim zahvaljujem pa čeprav je nisem nič pil ;) Manuela pa vale sta mi postregla s obrokom paštete in kruha, nato pa si še veselo umijem zobe z ostankom valine nočne pijače :o

Ob 10 jo ucvreva nazaj za Lj, na ridah od Idrije proti godoviču srečava sobotne udeležence (tudi kekca v serpentini, ki ga je tadej pogrešal) in prideva malo pred 12 v LJ.

Ob 1 odhod proti Grobniku kjer sledi nadaljevanje dne in noči :blink:

Bilo je super žal mi je samo to da je bil v soboto še moto hapening katerga nekako tudi nisem hotel zamuditi :unsure:

drugo leto se spet vidimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he Hanzi to si pa pozabil povedat kam si svojo berglo tiščal, še dobro da se ta ni zvila in da je Alter pazil pod mizo, ker je vedel, da se bova z Ajo podrli natanko nanj ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamudila sva petkov žur ampak doživela sobotnega nekako od kosila naprej. Bilo je zelo, zelo, zelo fajn, samo Obelix je zapustil družbo (še pred Gajo) ob pol desetih zvečer in odšel v miževo deželo. ;)

Domicelj je res naredil žur, ampak z Motosvetovskim se ga ne da primerjat. Res je bilo nepozabno.

Ampak Golica ob 7h zjutraj je bila pa res malo preglasna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in zahvala ORLOM in ZORKOTU!!!

Najboljši ste (razen Motomarsovcev)! ;)

...pa še nagradno vprašanje: Zakaj Sax od tega zbora dalje odklanja lubenico? :ph34r:

...pa še nenagradno vprašanje: Tadej, kam si skril Kekca? :ph34r:

tudiManuelaganividela...čepravvsevidipress :P

...pa še namesto vprašanja ODGOVOR, zakaj se je naša Aja poročila!? Videli in slišali smo BENOTA! B) (Beno je naš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa še namesto vprašanja ODGOVOR, zakaj se je naša Aja poročila!? Videli in slišali smo BENOTA! B) (Beno je naš)

Pa otkud si ti bre bolan?:lol: :lol: :P ;) B)

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj rečem ... letos 2. najboljši žur zame ... yuhej ... pa še veliko takih ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hladna Soča,

ja soča je bila pa res ravno prav carska za kopanje ... B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi se najprej rada zahvalila mojemu prevozniku Sax-u in seveda J-ju, ki je bil spremstvo težkega tovora (sam najin karakter je težek par ton... :D ne Sax?). Seveda sem jima še bolj hvaležna za okusno preparirano lubenico :P .... še bosta kuharja!

Hvala Pervy za brisačo, ko sem se oblečena skopala v Soči, sploh pa hvala Milenci, ki me je potem oblekla ;) .

Biba, Vale, Manuela... hvala za smeh in dobro družbo... eh, pa sej bi blo brezveze če bi vse naštevala Motosvetovci so se spet pokazali kot odlična družba! Še pridem, pol pa bom spala v Bibinem šotoru - vela sošolka moja :P ?

LP, Teya

P.s.: Samo malo mrzlo mi je blo... kajne Hotschko??? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., pol pa bom spala v Bibinem šotoru - vela sošolka moja :P ? ...

Velja, Tejči ... :P se veselim že vnaprej ... ;)

Hudiča a tut sošolke maš :rolleyes: ... a sem js tut tvoja sošolka ... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Hudiča a tut sošolke maš  :rolleyes:  ... a sem js tut tvoja sošolka ...  :P  :D

Midve sva pa ja že kako drugače povezani! ;)

Mimogrede - tudi zame je bil žur na Sotočju eden boljših letos ... in to izključno zaradi dobre družbe ... vesela sem, da smo se srečali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s.: Samo malo mrzlo mi je blo... kajne Hotschko??? <_<

na žalost se ni vidlo tam kjer bi se moralo ... (samotankabelamajckabrezmodrcapress) ... :D :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v petek do sobotnega popoldneva. Šel sem po rahlo zaj++bani poti; skozi Škofjo Loko in Cerkno - vožnja čez Gorjance je v primerjavi s tem mala malca :lol:

Blo je kul, kopal se nisem, ker že ko sem si obraz in roke umival se mi je zdela Soča enmalček mrzla...

Sem pa v petek videl žensko (pa še en tip je bil z njo se mi zdi), pa sta plesala nad fontano na tistem placu za striptizete, ko se je naenkrat štanga zvila, in sta oba (saj zdi se mi, če nisem jaz dvojno videl :blink: ) padla dol kot hloda. Po moje je kar bolelo...

Blo je nekaj pi7darij z bendi, tako da sem že skor zaspal preden je Kreslin prišel. Ampak če ne bi bilo Kreslina bi bilo zelo bogo. Šele z njegovim prihodom je ratala gužva pred odrom. Tisti xxx so mi bli pa totalno blesavi; al so igrali neke hrvaške pop pesmi, al pa skladbe, ki bi jih zaigral vsak najstniški band ki en teden igra skupaj v garaži. Je blo pa super za spat, ker je blo tako hladno v gozdičku. Pa pivo je blo rahlo drago (400 SIT) :( . Naše domačinke Inti so ble pa itak samo lepe...

Nas je blo pa zelo malo z Dolenjskega konca. Poleg mene in kolega, sam opazil samo še dva iz Žužemberka (ki jima je btw ratalo šotor postavit direktno na naš vhod, tako da sem mel ob 5h zjutraj kakih 15-20 cm prostora da sem rahlo dopingiran v šotor prilezel. - če bi mel kakšne bruhalne potrebe bi blo joj :P ), pa še enga tipa sem iz Črnomlja srečal.

Aja, potem sem proti NM se raje odpravil skozi Idrijo in v Logatec, ker bi verjetno je5al ježa, se po isti poti nazaj vozit.

Ta teden sem si pa ful želel it v Pulo, pa so me pač izpiti (stari grehi) prisilili da se učim. Jeba :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa v petek videl žensko (pa še en tip je bil z njo se mi zdi), pa sta plesala nad fontano na tistem placu za striptizete, ko se je naenkrat štanga zvila, in sta oba (saj zdi se mi, če nisem jaz dvojno videl :blink: ) padla dol kot hloda. Po moje je kar bolelo...

Pa kera dva osla sta to bla ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!