Skoči na vsebino

5. Motorfest -- 22.-24. avgust 2003


Noise

Priporočene objave

Sem pa v petek videl žensko (pa še en tip je bil z njo se mi zdi), pa sta plesala nad fontano na tistem placu za striptizete, ko se je naenkrat štanga zvila, in sta oba (saj zdi se mi, če nisem jaz dvojno videl :blink: ) padla dol kot hloda. Po moje je kar bolelo...

Pa kera dva osla sta to bla ... :blink:

H.....o in V..e! izberite samoglasnike! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Pervy "na bombico" skočil v 25 cm globoko Sočo

je pri tem čisto po nesreči posedel tole ribico...

to je moja lovska taktika, sem mislil pojedino naredit, pa sem na prošnje živaloljubov jo moral spustit na svobodo! <_< :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he Pervy povej po pravici, da ni mela več sesalnih efektov, pa si jo zato spustil :P

A unadva, ko sta štango zlomla sta bla Horjo in Vine :blink: :rolleyes: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ja vljda da se je stanga zvila k jo je pa taka :ph34r: "spaka" :blink: zajahala :blink: :ph34r:

Upam da je bil naslednji striptiz 1000 vesoljskih let boljsi :unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še zvita štanga ni pomagala, da bi se una "simpatična" striptizeta že enkrat spravla z nje :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še zvita štanga ni pomagala, da bi se una "simpatična" striptizeta že enkrat spravla z nje :blink:

Po moje, da vaju zasleduje. :unsure:

Bo treba probat en voodoo (kar u živo). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAO ! Se dobro, da me ni bilo v petek.

Zorko za tole pa dobis eno crno piko!

Tadej pa sej je bla tut v soboto ... pa je bla tudi v Hruševju in nam jebala vsem mamo ... in še kje ... te so stalnica na zborih, ker jih kje drugje ne vzamejo :ph34r:

Nagrado za naju s Hočkotom, ker sva ji zlomla štango :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, pa še par besed - poštenih.

Po različnih razgovorih z različnimi ljudmi bi bil povzetek nekako tak:

-prizorišče - žur plac brezprimere pri nas - enkraten

-naša družba (cca 25 ljudi) in evidentno tudi druge družbe - zabava na višku

- glasba v soboto nikakva - Kreslin bi moral imeti vsaj malo spoštovanja do tisoč lin več judi, ki je čakalo, da bo kakšno odbrenkal.... zelo pod nivojem, v soboto sicer boljše ampak tudi Domicelj bi lahko dodal kakšen "nenjegov komad", če ne zaradi sebe, zaradi žura (tako se to ponavadi dela)...

- pivo najdražje od vseh letošnjih motozborov ( pri nas in na hrvaškem)

-hrana isto - najdražja od vseh letošnjih motozborov ( pleskavica v lepinji jurja, jota s kislim zeljem le sto tolarjev manj :blink: ) - poleg tega so ljudje naslednji dan trpeli za raznimi težavami, ki niso bili vsi posledica pijače - bruhal je celo Tadej, ki ni popil niti kapljice alkohola.... skratka - naslednje leto priporočamo Pizzerijo na placu v Tolminu, kjer imajo poleg pic tudi ostalo hrano ( cene med 800 - 1000 SIT) ali pa prijazno gostilno v Zatolminu, kjer imajo kompletna kosila po ceni nekaj več kot jurja.....

- stranišča pač "motozborovska", čeprav so jih v soboto zjutraj zgledno očistili, bila pa je celo zelo solidna tuš kabina, kar drugje ni bilo

Skratka - pogrešala sem kakšen "običen garažni bend" ki bi zažagal takšno, kot se spodobi , glede kulinarike pa predlagam, da se organizatorji gredo učit k Indijancem v Poreč.....

p.s.

A je res treba prodajat pivo po 400 SIT????? :blink:

Ker se mi zdi brezveze... ljudje so potem hodili na razne pumpe in v razne štacune in v vrečkah ( poleg običajnih borovničk) s sabo nosili tudi pivo v piksnah... Verjetno bi bila slika drugačna, če bi bile cene vsaj "gostilniške"...

Ok. Organizatorjem vseeno čestitke, da so kljub očitnim težavam z muziko, petkovimi striptizetami in hrano izpeljali motozbor solidno.

Najbolj pomembno pa je, da smo se motosvetovci imeli LEPO. Skoraj najboljše letos ( ma ja, hočko, saj vem, poleg Janč, seveda..... ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- glasba v soboto nikakva - Kreslin bi moral imeti vsaj malo spoštovanja do tisoč lin več judi, ki je čakalo, da bo kakšno odbrenkal

Verjetno mislis v petek!

Ma Kreslin ima nekaj res ful dobrih komadov in je res skoda, da se je tako obnasal.

Pred desetimi leti, ko sem se kot student obcasno zahajal v menzo studenskih domov v Ljubljani v Rozni dolini, je pa lahko igral totalno nazganim in nekaterim tudi pobebljenim studentom.

Ampak vreme prolazi. Nekdo je postal gospod. Zacel je igrati v Cankarjevem domu (krvate, vecerne toalete,...). Kaj cmo!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreso bi ga že žgal ,.....če bi bil nažgan,.....trezen je zmeraj za 1 kur** !!

Se strinjam.

Ko je igral pred pribl. :blink: :blink: :blink: 18-timi leti na žurih z Martinom Krpanom so bile žurke vedno dobre....

Tudi in predvsem zaradi njegove dobre štimunge.

p.s.

Ja Tadej, mislila sem v petek. TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej pa sej je bla tut v soboto

Ja sem jo videl, ko je hodila med folkom, sam nisem vedel, da je bila to petkova strptizeta. Sem mislil, da je ena punca mal prevec gledale filme o motoristih in njihovih bejbah in se je zato tako "zrihtala".

Drugace sta mi bili pa tisti dve iz glavnega odra cisto solidni. Lesbo show sta odigrali tako iskreno, da sploh ni zgledalo, da igrata. No mogoce sploh nista igrali. Punci POHVALNO!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram vale: "Tadej pa sej je bla tut v soboto ... pa je bla tudi v Hruševju in nam jebala vsem mamo ... in še kje ... te so stalnica na zborih, ker jih kje drugje ne vzamejo :ph34r: "

Pomoje pa je na naslednjih žurih ne bo, ker bodo kr Hotschka in Vale povabili. Baje sta cenovno dosti bolj ugodna, pa še bolje izvajata vse skupaj.

No, mene ni blo tam, ampak po izjavah drugih, je med njunim nastopom le malo očesk blo uprtih v striptizeto.

(Ja Vale, tudi jaz te ljubim! :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale prasica grda od striptizete je ves čas hotela bit v središču pozornosti, je že v petek tekom dneva hotela nekaj plesat, pa zaradi očitne neprivlačnosti ni doživela kakih huronskih aplavzov.

Največja fora je bla pa v petek, ko je Kreslin končal z nastopom, šel dol z odra; folk je vpil ''Vlado, Vlado!!'', gor pride pa ta kup grdote. Začne neki plesat, folk začne kričat ''Spizdi dol!!!'', ona pokaže vsem sredinca (fak of), potem pa ko je folk to videl je začel v njo metat vse kar je bilo pri roki; pive, kruh, sendviče, zarebrnice... :P Pol je končno šla dol z odra, pa je Kreslin še eno zaigral. In kaj je največji štos: ok, sej je bla grda in vse, ampak se niti slekla ni! Niti modrčka. Samo plašč je odvrgla. Striptiz pa tak! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je zobe zgleda nekje odvrgla, ker jih namreč nima ... Biba bi rekla, da ma več ušes kot zob ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Biba bi rekla tudi, da ji joški že nekaj časa rastejo hitreje kot lasje... :P

Mimogrede: ni odvrgla samo plašča, ampak tudi kapo :blink: :lol:

Pa ne pritožujte se zaradi tega: samo hvaležni smo lahko, da se ni slekla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap. jaz tudi pravim da smo lahko hvaležni da ni šla dalje .... že oblečena je bil grda kaj šele brez ...... jaooooo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Odvrgla je plašč, kapo, pa žabe je mela mal bl raztrgane kot na začetku. Sej če bi pa res še kej druzga odvrgla, pa sej bi mel nočne more...že sama njena pojava in njena "točka" na odru....ma ni besed za zgublat!

Res pa je, da če bi jo na njivo postavu, bi vrabci u izmenah koruzo nazaj nosil, tut tisto k jo zarad suše niso požrl...mogoče bi bla pa to res edina rešitev za naše kmete! ;)

Fejst bodte še naprej!

mgAjvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - pogrešala sem kakšen "običen garažni bend" ki bi zažagal takšno, kot se spodobi , glede kulinarike pa predlagam, da se organizatorji gredo učit k Indijancem v Poreč.....

Skratka, bilo je fajn, enkratna družba in veselica je srečno prišla do konca, sam pa bi dušo spustil za npr.kakšne Metliške Sarkome, ki so že pokazali kaj paše na moto srečanjih. Na splošno sem bil nad glasbo razočaran, Domicelj še zna, ampak zdel se mi je mal utrujen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stiptiz v soboto je bil kar dober ( beriMega) :) Iz visokega se je lepo vidlo in zanimivo je bilo da so mele pupe ful smisla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!