Skoči na vsebino

malossi multivar vs. polini speed control


aerox

Priporočene objave

aja Langus a te smem se nekj prasat? a ti gre una dirkalna runnerca 70cc se kr 180-190km/h pa runnerca 125cc 200-220km/h pa runnerca 180cc bliz 250km/h?? samo prasam ne dab se kregu!ksmi to pravu 1let nazaj!se se dobr spomnm!

runner 70, anspric max. smo dobl 190 (monza), najdalsi zobniki, drugace pa 170, 180

runner 180 anspric 4T max. 220 (isto monza), najdalsi zobniki, drgac gre pa 190-200.

podaljsani zobniki so bili narejeni samo za test, kolk se da spravt iz motorja najvec ven. happy?

Tob pa jes prov rd vidu na lastne oci :blink: :blink:

Sm vozu na mađarskem proti malossirunnerji180 pa so sli komej hitrej kukr pa moj zipsp70 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej tuki je bla fora da skutr zdrzi tiste par km, da dosezemo max hitrost, vm pa more zdrzat celo dirko. pa se nekej je, ti si malossi, jest sm polini, 2 firmi ki nimata nic skupnega. pa se nekej, italija bo zmerej 3 korake pred slo. pa etra najbrz tut ne nalivate za dirke, ali pac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runner 70, anspric max. smo dobl 190 (monza), najdalsi zobniki, drugace pa 170, 180

runner 180 anspric 4T max. 220 (isto monza), najdalsi zobniki, drgac gre pa 190-200.

podaljsani zobniki so bili narejeni samo za test, kolk se da spravt iz motorja najvec ven. happy?

Fantje, od tegale besnega nakladanja me pa že pošteno boli glava. :ph34r: Še najbolj smešno od vsega je, da je videti, da temu nakladanju nekateri celo verjamete :lol: :lol: :lol: Če nekdo trobi, da se je v stoenko zbasalo 5 odraslih dedcov in da so še čisto udobno sedeli, se da to z neko mero rezerve sprejeti :D a če nekdo reče, da jih je šlo v navadno stoenko 9, povrhu so pa imeli vsi še čisto dovolj prostora za noge, v tem primeru pa povprečno inteligenten ve koliko je ura :wacko: :wacko: :wacko:

Lahko vam zagotovim, da za tegale "testnega voznika", ki je dosegel zgoraj navedene podatke, ne pri Poliniju in ne pri Malossiju še niso nikoli slišali, kajti tile podatki so nekaj takega kot tista o devetih dedcih v stoenki :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako jas sn že nazaj iz italije :)

uh kako je v trstu...

...skuterov in vesp keko češ :)

no kupo pa sem:

cilinder: malossi 70 sport

variator: polini speed control (malossi in tp niso meli)

zobnike: polini primar 13/44 (to sn kupo v lj pri linde-ju, ker v trstu niso meli nič)

fedra za jermen: malossi (rumena)

pa še nalepke polini, malossi nalepk pa niso meli :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, kolk pa te je to stalo? :)

tisto kaj sem kupo v italiji (vse razn zobnikov) je stalo 210 evrov - 35 evrov smo dobli nazaj oni davek neke = 175 evrov

pluš še zobniki v linde-ju so bli 19.800 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majn ze ko pa bo mene zaj v cetrtek :)

a ti pa greš v četrtek v italijo?

stari jas ti rečem, da rajši tja pokliči če majo na zalogi in si rezerviraj, ker oni novi delov nebojo dobli do septembra ker majo te firme doust, in zato jas tudi nisn dobo multivara npr. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa bo pero vse zadi pusto  :)

Ja ne kaj pa bomo zdaj? :P :P :P :P

hehe :)

to pa nevem če se bo zgodlo :D

jas bi rad bil konkurenčem tomažu in gregeju :)

btw. moj skut je že ob 8.15 danes vjutro že na servisu v žabjaku :) okrog 2 bo že vse notr zmontirano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn to. Te pa lahko zaj ga anfaraš. Ptuj - Maribor (pijača) - Ptuj - Maribor (pijača) - Ptuj - Maribor (pijača) - Ptuj - Maribor (črpanje želodca) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh!

to bo on lepo k meni priso. vsaki liter vina ruknema, grema v maribor, tam bo robi dal malo domacgea snopsa, pa opet nazaj v haloze k meni na vino pa spet nazaj, pa spet sem, pa spet nazaj.

pa mas anjfarano:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh!

to bo on lepo k meni priso. vsaki liter vina ruknema, grema v maribor, tam bo robi dal malo domacgea snopsa, pa opet nazaj v haloze k meni na vino pa spet nazaj, pa spet sem, pa spet nazaj.

pa mas anjfarano:D

heh :D

ko jas dobim skuto nazaj, grem v mb ajnfarat, prvo do robeja, pol pa malo do slafkota pa mateja :)

greš poleg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to je ful težko. Jaz sem se komaj zadržal. Enih 100 kmh sem vzdrjžal pol pa sem vedno bolj gasa tišo. Nisem ga pod obrati turiral ampak samo tak malo tu pa tam poln gas, da je potegnil. Te premami <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!