Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

sem prišla na idejo k sem mal po forumu brskala da bi šli lahko skupi na blagoslov al žegnanje v MIRNO PEČ 28.3 to pride glih na VELIKONOČNI PONDELK in je praznik kar pomeni da smo dela prosti.

no jaz mam namen jit če bo le vreme dopuščalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prišla na idejo k sem mal po forumu brskala da bi šli lahko skupi na blagoslov al žegnanje v MIRNO PEČ 28.3 to pride glih na VELIKONOČNI PONDELK in je praznik kar pomeni da smo dela prosti.

no jaz mam namen jit če bo le vreme dopuščalo

Jst sem tut za!! Upam da bo vreme lepo in sončno. Bo treba malo motor prelaufat :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična ideja :OK: sam bo dš :BUA: tko d nevem kako se bo obneslo to žegnanje :hmm: Kaj pa 1. maj? A je lih nedelja tko al tko, pa 2. je tudi frai ne. No takrat če bo vreme lahko nrdimo tudi eno turo skupej, razn če gre kdo smučat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Schultz. Kaj pa route69 :hmm: midva "morva" še tje it letos :grim Počakamo na topel junij k bo dan najdaljši? :D

P.S. Mal me nostalgija po lanski sezoni daje. Mi kar mal teži, fax pa spet fax, pole en vikend tekmo, pa spet fax, eeee celo dve ure mam frai, pa spet fax... Jo ku je blo lepo lani ej :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki dan!!! Jst bom zdej enkrat startal proti piranu tko da ce se vidmo se vidmo nekje na poti med gorico - stanjelom - sezana - piran. :blush:

ok se vidmo, ce greste na pot pa srecno! :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rit umazana, d ne rečem usrana :P mi pa pr knigi :angry: jah, bo pa poletje lepo (upejmo) :grim

Ja neč kaj, mej se fajn, uzami digitalca sabo, nrdi kšno lepo slikco za namizje daj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bil pa učeri u Piranu :OK: praktično čist asvalt,prazne ceste,prijetna klapa in predvsem niti enega policaja :yea2:

ma sem prov zgubu malo kondicijo,me je prov malo bolu vrat :( :whistle:

zdravilo :? bo treba it še enkrat dole :whistle:

PS:sej res,mi je en tipo posodil ene filme od motorju.Klapa je čist zmešana :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušte banda. Tko je zdej: Duhc, Schultz in js rabmo gume za moped kaj pa :grim En dan se dobimo. Upam d bo to ta sobota, k čene js ne grem nikamr k je sprednja prou slick, in gremo h simčiču u NG po gume. Če rabi še kdo nej se javi in gremo skupej tje in nabavmo mal več robe pa nam da pole škonto, če gremo usak posebi bo bl ne ku ja škonto :doze:

Alora js rabim sprednjo in zadnjo... Tko d 60k je že :P

Ostali javte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje bojo držale tja do sred sezone upam.

kaj drug tedn se boste kej furali jaz predvidevam da se mi bo tja do torka al srede zdravje izbolšalo tako da mam namen odpelat kak giro po šihtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušte banda. Tko je zdej: Duhc, Schultz in js rabmo gume za moped kaj pa :grim En dan se dobimo. Upam d bo to ta sobota, k čene js ne grem nikamr k je sprednja prou slick, in gremo h simčiču u NG po gume. Če rabi še kdo nej se javi in gremo skupej tje in nabavmo mal več robe pa nam da pole škonto, če gremo usak posebi bo bl ne ku ja škonto :doze:

Alora js rabim sprednjo in zadnjo... Tko d 60k je že :P

Ostali javte se

NOVA ZADNJA!! punK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembno obvestilo! :yea1:

Danes sem bil pri Simcicu in ga malo povprasal glede tega popusta ki bi ga LAHKO dal CE bi vsi mi prisli tja SKUPAJ itd itd.. :mellow:

Skratka, jst sm se pozanimal in odgovor je bil sledec: Ce pridemo vsi skupaj tja in vsi skupaj menjamo in placamo (bovdarek na vsi skupaj :chase: ) nam da 25% popusta na dunlopke, na michelinke pa malo manj t.j. med 10% in 15% ker so pac tam marze manjse. Potem je tudi reku, da ce nas bo res tolko da bi blo po eni strani lepse in predvsem cenejse za nas ce prnesemo samo kolesa. Vem, tisti k imate za kupit komplet je to malo nemogoce ma ok... sm pac moru povedat. ;)

Aja pa se neki: dobro bi tudi blo, da se prej pozanimamo kaj kdo rabi. Se pravi, katere gume, katere mere in po moznosti kolicino ce mislite kupit recimo dve zadnji itd. Ce vam je prou se javljam za prostovoljca da zberem ta seznam gum in vam potem povem kaj ima in kaj na, uredu? Karkoli pisete dejte na PM.. ajde, lahko tudi sm, ma raje tja.

OK, have to go!

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni strani lepse in predvsem cenejse za nas ce prnesemo samo kolesa. Vem, tisti k imate za kupit komplet je to malo nemogoce ma ok... sm pac moru povedat. ;)

Aja pa se neki: dobro bi tudi blo, da se prej pozanimamo kaj kdo rabi. Se pravi, katere gume, katere mere in po moznosti kolicino ce mislite kupit recimo dve zadnji itd. Ce vam je prou se javljam za prostovoljca da zberem ta seznam gum in vam potem povem kaj ima in kaj na, uredu? Karkoli pisete dejte na PM.. ajde, lahko tudi sm, ma raje tja.

OK, have to go!

LP

duhec

Lepo, priden :worship:

Alora, kaj rabim sm javu na PM. Tja dol pa pridem sigurno z mopedom, za menjat rabim sam sprednjo, ma kakorkoli, je motor bol ekonomičen, porabi majn parkirnega in še lepš se je peljat :grim Pole pa ni rečeno d grem direkt domou :yea1: Oz. Ja lažje bi blo prit z avtekom... kam pa nej dam zadnjo gumo sicer :slap:

No fajn, če rabi seznam gum, pa upa tudi kej naročit??? K nvem če ma že 208rr :hmm: če ma tolk bujš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma tud kakšne ola gume na zalogi hahahah .)

sm že tih

ej TUNDERCAT kaj si že registrirov al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mi rekli, da ce si ti clan goriskega motokluba in imas njihovo izkaznico, naj bi pri Simcicu imel nek popust. Ma zdej ne vem kolko, ma bi se blo za pozanimat :winkiss: Ma se mi zdi da je blo receno enih 10%, ma ce zdruzis se h unim %... :OK:

Di piu', non so!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na posebno prosnjo enega izmed clanov prim. sekcije (enga k ima blond irokezo :lol1: ) prosim ce pohitite z zeljami po gumah, da se duhec pozanima za se natancnejse cene in da se zmenmo kdaj lahko gremo do Simcica, ker so pac gume bolj slick ku kej druzga in cez vikend bo treba it na giro. Sicer kaze da bo grdo vreme <_< tko da.. ni 100%!

burnout: ti si reku da bi v soboto bolj tezko zrihtu, sam kukr predvidevam bi jih vecina rada to zrihtala v soboto ker pac ni delovni dan.. vsaj za vecino :closedeyes: ;)

Kdaj bi vi ostali sli? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, hiroheza bo šla dol k me eni zajebavajo :BUA: boš že vidu k ti nalepim rdečo črto po VTR-ki viper stile :kva2: :kva2:

Ne res, js bi rabu gume u soboto k sprednja je prou slick, tko zame ni panike, sam plavi mi poberejo prometno O:-)

Burnout, lej če ne morš ti lahko js založim za gume, pole pa že poračunamo z obrestmi kdr boš upou :P

Alora, klapa, dejte pohitet, čene vam ne morem težit po cesti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVA ZADNJA!! punK

Dobro, pole zate ena Michelin Macadam, zadnja, mere 130/70-17.. uredi? :D ...stari, mi mors napisat kasno gumo ti rabis k ponavadi ne berem misli.. ;)

Za ostale pa vem, schultz rabi ene Dunlop 756 (glej priponko), burnout pa Metzeler Rensport (glej priponko)... a bo uredu tko? :ninja:

SA HECAMO!! :slap: :lol:

Bodte fajn ;)

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... burnout pa Metzeler Rensport (glej priponko)... a bo uredu tko? :ninja:

SA HECAMO!! :slap: :lol:

Bodte fajn ;)

duhec

Sej se je nebi branil, ampak kam bom pa jst to dal :hmm: mi motor ne bo mogu speljat z mesta :)

Sicer sem ti poslal mere in model in znamko na mail :)

Me pa zanima kdaj bi se to šlo v soboto? Ker jst mam malo dosti do Gorice.

:topic: Pa še prosil bi če mi bi lahko povedal kakšna bi bla cena z popustom.

Fora je v tem k sem ful omejen z cajtom.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, hiroheza bo šla dol k me eni zajebavajo :BUA: boš že vidu k ti nalepim rdečo črto po VTR-ki viper stile :kva2:  :kva2:

... Burnout, lej če ne morš ti lahko js založim za gume, pole pa že poračunamo z obrestmi kdr boš upou :P

Sej fora je v tem, kako mi jih bi prpelow, pa kam bi jih šel dat gor za čim manj dnarja. :hmm:

Pa nočem da bi si delal problemov glede mene. Sej verjetno bom kje drugje pol nabavu, če ne bom mogel it z vami.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Dobro no,ma kaj se greste tle neke biznismene.Sej boste spisali cel roman samo za pršparat tistih bogih 1000-2000 sit. :eek:

Drgač pa sem jst menju komplet gum michelin pilot road 170 in 120/17 za 56k.Tako da cene so prbližno povsod enake,samo pr njemu lahko kupiš še potrošni material za motor kot so filtri.ploščicej,zobnike,spreji,itd.----s popustom seveda :OK:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni primorci! A gume vas mučjo vidim......kaj pa VULKANIZERSTVO T&P CARS v Matariji?? Mislim da ima zelo dobre cene, veliko izbiro gum ter hitro oz. dnevno razpoložljivost. Samo kot nasvet.

No, moram povedati, da sem danes napravil prvih 100 km (homologacija v KP) z mojo "novo ljubeznijo"( je namreč letnik 2003) Aprilio RSV Mille. Barva nekao mišje siva - ma v živo zelo lepa........ in upam, da bom tudi letos z vami naredil vsaj toliko km kot lani........ :OK:

Lep dan!

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!