Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ja ma res, jst za domov ni da sm vidu lih vsega. Sm sou bolj na blef ma ok.. glede na to da pisem zdej ta post pomeni da sm prezivu :)

@sulica: nism se komentiru vcerajsnjega dne. Moj status vceri s tabo je bil :stupid: . Zakaj? Jst tko hitro se pozimi po ovninkih NE vozim ker se preprosto ne upam. Ti pej gas ku da ni nec :blink: sej, meni je blo uredu :OK: Jst sm samo sou z isto hitrostjo ku ti in si mislu da ce drzijo tebi gume bodo tudi meni.. in tko je tudi blo. Je pa res da ce ne bi bil ti spredi bi jst enih 2x crashnu. :( in to vse po uni cesti med dutovljami in sezano k gre skozi kreplje. :ninja:

Tle okol mene ni prevec dorih cest, edino se soska cesta ostane. Kras rules, ni kej. You're the best. Je pa res da mi vsako pomlad zatezi kras ker ga pac gulim celo zimo. Pol pride v igro bolj kaki vrsic... brrrr. kumi cakam!! :grim

ok, gotta go!

lp

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeraj je blo fajn vreme danes pa tja okol 1,2stopinji pa še pihalo je tko da je kr pošteno zeblo,kakšne hitre spremembe,ej šulc pa kaj ni za jutr še neko sneženje blo napovedano,no če bo slučajno toplo bom takoj za kako furo tako da me lahko kontaktiraš,pa se bomo kej zmenili oki doki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ku burja seka gripa :wacko:

Sulica jest mam 48 literski kovček ma ti povem da speštam noter šteko mleka plus konkretno špežo,samo rabiš elastike da prvežeš pokrov k se ponovadi ne da zapret :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ku burja seka gripa :wacko:

Sulica jest mam 48 literski kovček ma ti povem da speštam noter šteko mleka plus konkretno špežo,samo rabiš elastike da prvežeš pokrov k se ponovadi ne da zapret :P

Sm mislu da sem edini z vrocino in podobnimi pizdarjami primoran bit doma in bult skoz okno v lepo vreme namest da bi se fural kaj naokoli......

Sicer se mi zdi da ni ravno gripa......sem mel sam en dan 38.5 in sedaj dva dni 37.5 vrocine......Upam da bom za vikend ze OK

Glede kufra pa........v 52l maxio spravim 10 flas po 1.5 l vina brez problema.....mal se sicer cuti vec teze na zadnjem koncu... ma se da, ce je sila tudi to pretrpet..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa je pri nas res mrazz še s tem vragom se niso hoteli jit furat,tko da sem kar mal razočarana k sem mislila da bom danes probala mal to zadevo,ma res ne štekam ljudi ki kupjo tako igračko pa se nočjo jit pelat pri 2morde3stopinjah.Mogoče jutri

post-265-1108571159_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih k se dela neka fotogalerija..  :whistle:

Lejte lejte koga sm najdu v fotogaleriji OK Ridersov... ;)

Recognize anyone?  :rolleyes: Hint: slikano v padovi letos!

mmmm :hmm: jaaa, unga k podpira semafor tm zadi...ja? :? ne

mmmm :hmm: evo evo, una blond z neko torbico 10? aa

mmmm :hmm: dej tista na levi k drži roke u hlačah nej se umakne k ne vidim kdo je zadi :fight2:

Kaj zdej banda, vi nabiraste kilometre lepo po cesti js po klopeh na faxu :SS: k bo kej lepga bom zlezu vn na cesto malo :doze: upam d bo to čimprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

una leva je dala roke ven sej verjameš a ne,ma jo je zeblo k prasca.

Duhc a poznaš mogoče uno bejbo ki stoji zraven mojga se pravi meni najbližja,je tela dol kr en motor kupt na vsak način,mogoč ga je celo šla nazaj kupit.

danes je pri nas prov naletavalo,svašta

šulc sem te misnla že uprašat gdo te je fotkov oz kam si aparat nastavu pol se pa pokaže še serđo pa je vse jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: te nism vidu ze tolko cajta da ne vem vec niti kaki si. salji kako fotko ;) a ma ne sej mas avatar... ustja :eek: od kdaj mas tako cupo? :lol1:

@sanda: ce mislis na to pupo...

padova.jpg

potem je to ena Metka z Brd k je soje cajte mela enga rumenga monsterja. Je bla ona? In kaj je hotla kupit?

@sulica & schultz: pero lahko bi povedla mikrolokacijo da se gremo slikat se mi. tipo za spomin (in za se vazit): lej k se vozmo tudi mi pozimi... :ninja: :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: te nism vidu ze tolko cajta da ne vem vec niti kaki si. salji kako fotko ;) a ma ne sej mas avatar... ustja  :eek: od kdaj mas tako cupo?  :lol1:

Slika je ena izmed najbol frišnih v galeriji mene. Slikano pa je blo na enem študentskem žuru u emonski kleti u LJ :whistle: O:-)

Js sm te pa dns okul 16:40 vidu na križišču na grčni k si usmodu sm opru šipo in dau roko vn, ma sm biu preksn in izpadu ku mal panjoko :slap: Drugič pej bol počasi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj res metka je zdej se spomnem

zdi se mi da je hotla kupt uno hondo cbf600 te nove k so lan ven prišle se mi zdi in to baje za 800 jurjev,nisem zihr

u danes sem šla pelat atvja katera štala sem napravla cev kažin k sem se po travi hurala ta vrag gre kr po svoje tako da sem se kr v eno dolino zapelala pol se pa gor nisem upala sem se bala da se na križ zvrnem še dobr da obstajajo gsm da sem poklicala strica da ga je vn spravu,ma sej bo sam navadit se ga je treba je čist drugo k motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vreme je res čist zmešano :( sneži ku zmešano :D sem včeri šel delat je tko medlo,si predstavlaš občutek ku da bi teku 60 na uro po snežnem metežu :blink: magari zjutre k sem šel domov sem vozu ku po jajcih,sem že študiru da bi odspredi smučke gor montiral :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vreme je res čist zmešano :( sneži ku zmešano

In ti se prtožuješ k si u kaliforniji. Pridi u LJ k ga je enih 40cm boš vidu štalo. Zjutrej morem ustat eno uro prej d odkidam d pridem do avta :blink: <_< :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan kaj pa kidaš k penzjonist treba rokave zavihat da stvar steče oziroma zleti iz lopate .)

kaj organiziramo MS kepanje primorske sekcije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti se prtožuješ k si u kaliforniji. Pridi u LJ k ga je enih 40cm boš vidu štalo. Zjutrej morem ustat eno uro prej d odkidam d pridem do avta :blink:  <_<  :slap:

Namesto da kidaš si ložiš gor smuče in greeemo :devil: baje da se tudi krplje obnesejo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa je snega na krasu preveč!! Ceste so postale makadamske in opet ne bo motorja kašnih 10 dni. Sm prov malo jzn....j rwba z :SS .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa je snega na krasu preveč!! Ceste so postale makadamske in opet ne bo motorja kašnih 10 dni. Sm prov malo jzn....j rwba z  :SS .

Se bo treba pritozit na suncno upravo...............kaj ve kdo naslov? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo treba pritozit na suncno upravo...............kaj ve kdo naslov? :)

Sončna uprava (urad za mesanje mgle)

Svetlo nabrežje 16a

9368782967 Sončkovo

Evo, ne pozabi podpisat useh :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sončna uprava (urad za mesanje mgle)

Svetlo nabrežje 16a

9368782967 Sončkovo

Evo, ne pozabi podpisat useh :yea1:

Sem napisal pritozbo in jo dal postarju.....ma mi je reku, de je dolga pot do tam in da ne ve ce bo njegova sestka zmogla...... :hmm:

Glede snega pr nas, pa nas je zamelo in ze odmelo.....tko da danes ga je blo samo se za vzorec......... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!