Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

pravjo da zuni neki po snegu diši,grem stavt da bom mela jutri k bom šla iz šihta avto čist bel :lol1:

zgleda da bo motorček zopet kak tedn al pa dva počival :cry:

makaroni so pa drgač čist cool sploh špageti,pa da o pici ne govorim mi že diši pod nos še slabo uro pa se bom z njo basala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo da zuni neki po snegu diši,grem stavt da bom mela jutri k bom šla iz šihta avto čist bel :lol1:

zgleda da bo motorček zopet kak tedn al pa dva počival :cry:

makaroni so pa drgač čist cool sploh špageti,pa da o pici ne govorim mi že diši pod nos še slabo uro pa se bom z njo basala

Sanda,ne samo da diši,tole u Gorici se je zgodil čudež,se je lotlo snežit da je že vse belo :OK:

ma kako se je kej vozit z motorjem po snegi,k jest morem namreč čez eno uro it u službo :? ma bom uzel z sabo žico za okol gume :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naredu mal peveč panike :( snegec je pršu ma se je že po eni uri spremenil v dež in pri tem je ostalo <_< kaj češ Kalifornija pač :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, vse je šlo h hudiču :angry2: sm se že troštou d se bomo kepali (otroci majhni :) ). Tje do 23h je vse lepo kazalo, pole pa kar naenkrt dž... ma va fankulo use ikop in še sneg :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am .. jst sm tud za tako menjavo!! KAj bi dal da bi tu zdej blo pol metra snega za en mesec ....

Sanja svinja kukurus ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma primorci ste pa res čudni :eek: ...vsi motoristi si želijo tako podnebje kot ga mate pri vas pol pa bi vi kr menjavali z nami...

sej kidat sneg pa nam lahko pridete pomagat, ko zamete vas pokličemo...dobite čaj pa rum, pa dajmo lopate v roke pa kidat.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TC a ni teb jasno da si narod vedno želi unga kar nima ... :?

Tok fanatik, da bi okol sneg kidal pa tud nisem še najmanj po postonjskem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no sej ga boste tud vi dobili k ga tolk kličete,sam kaj ti bo sneg dol k nimate smučišč,pa žičnic.Vam ga prov prvoščim,sam da ga tuki ne bo,dA bo sanda pridno kilometrčke nabirala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda.ko sem bil še jazt otrok(magari sej sem še :whistle: )je zapadlo vsaj enkrat na zimo po ene deset centimetrov,ma zadnje desetletje pa neč več :( največ kar je je da pobeli.aše na obali ga majo večkrat in več ku mi tole u NG :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda.ko sem bil še jazt otrok(magari sej sem še :whistle: )je zapadlo vsaj enkrat na zimo po ene deset centimetrov...

Ma to ni še neč, k smo bli mi u vaših letih :huh: :OK: je blo po metr tudi dva na gradišču, tku d če si tou jt delat si mogu zakurblat frezo in si prvo pot zrihtat za fičota, pole pej gasa :lol1:

Mah ne moti me če je, še majn pa če ga ni. Če bi ga rd vidu se usedem u altek in grem u IT :yes:

p.s. Jutre, to je sobota imamo gimnastičarji tekmo v akrobatiki(parter, tista plošča 12X12m) v balonu u NG. Če koga zanese mimo lahko pride pogledat, bo zanimivo, predvsem po 14h k s(m)o starejše kategorije na vrsti :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk...jutri bo lepo vreme, tako da izkoristite maximalno mopede, ker ugante kje sem jutri? Vprašanje za 1000 srbskih dinarjev......sedanja menjava :D .

Odgovore pošlite na lkdjflksadjfklsdfj 108947487957 jkjflid :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee Schultz, si me prehitu, sm lih tel rect.

Skratka, ku je nas soldato zacel, jutri bo...

jutri.jpg

tko da dejmo it kej na motorje no. Jst sicer zacnem delat ob 6.30h zjutro (to je zdej hmali :( ) pero koncam "ze" ob 14h tko da... ce bo kdo v okolici gorice (radij 30km, se razume :P ) naj mi sporoci na kakrsnkoli nacin. Lahko sm, lahko pm, prej ku grem od dela bom pogledu!

Bodte pridni,

caucau

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Dejmo no, ma kje ste vsi? Skor "pudaninpol" in noben se se ni oglasil... :nono: V NG je 8°C, hmali bo 10°C, ozracje je ultra cisto... kej ces bolsga za en zimski ride? :OK:

Torej? :unsure:

LP iz... khm.. sluzbe ;)

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec mogoče bi jest kej uskoču sam lih dost cajta nimam,k sem zmenjen z frendi da gremo na minimoto u Italijo :) Ti končaš menda ob 14.00?? :hmm: Sem ti poslal na tvoj forumski post mojo Telefonsko pa se mi kej oglasi :OK:

Ajd čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa,včerisem bil z klapo na minimotu v Italiji :OK: Zadeva je malo naprej od Pramanzzana v hali kjer je blo mraz ku beštja :SS uglavnem motorinčki so tako mičkeni da mi še sedaj ni jasno kako mi je ratalo moje salo spravit gor :lol1: zadeva teče enih 50Km/h,ma si prov pr tleh,tko da če se usuješ po tleh ni sile je pa veliko smeha.Opremo dobiš tam cena pa je 10 eurov.Ma naslednji bot če bom še šel grem raje na gokart je bolj komot :grim :lol1:

Duhec lep pozdrav tebi in tvoji skrivnostni spremljevalki,ki ni dala niti za hip dol čelade,da bi jo videl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa,včerisem bil z klapo na minimotu v Italiji :OK: Zadeva je malo naprej od Pramanzzana v hali kjer je blo mraz ku beštja :SS uglavnem motorinčki so tako mičkeni da mi še sedaj ni jasno kako mi je ratalo moje salo spravit gor :lol1: zadeva teče enih 50Km/h,ma si prov pr tleh,tko da če se usuješ po tleh ni sile je pa veliko smeha.Opremo dobiš tam cena pa je 10 eurov.Ma naslednji bot če bom še šel grem raje na gokart je bolj komot :grim  :lol1:

Duhec lep pozdrav tebi in tvoji skrivnostni spremljevalki,ki ni dala niti za hip dol čelade,da bi jo videl .)

haha, to sm zmeri hotu probat :grim :kva2: maš kej slikic za videt? Dej enkrat spomladi al pa poleti k ne bo tko mrez u dvorani nas boš pelju tje OK? Morm jt pelat tisto makinco :yea2:

Oho duhec, kej spremljevauko maš :blush: pridi kej pokazat no (VTR-ko sm že vidu, čakam kej nouga :P )

Banda, js sm zdej doma kadarkoli, tko d pokličte in gremo en giro...

Sanda kej maste še sneg tm gor :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizm0kak ni problema pero te opozarjam,k jest sem si hmali kolke izpahnu,me še sedaj bolijo :blink:

Sej jst sm mičkn, bo lih prou zame :P za kolke pej se ne sekiram, itak mam že use mišice strgane tm okul :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst sm mičkn, bo lih prou zame :P za kolke pej se ne sekiram, itak mam že use mišice strgane tm okul  :doze:

Mona sem pozabu da si gimnastičar :slap: ma predstavlji si da maš enih petnajst centimetru več in ene 40 Kg zraven in da moreš met kolena razširjena navzven u višini tvojih ramen z nogami postrani na stopalkah :xx: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mona  sem pozabu da si gimnastičar :slap: ma predstavlji si da maš enih petnajst centimetru več in ene 40 Kg zraven in da moreš met kolena razširjena navzven u višini tvojih ramen z nogami postrani na stopalkah :xx:  :blink:

:grim nočna mora :alien1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!