Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

ja gizmo snega je še nekaj pravjo da se ga še nekaj obeta tole pa je slikano pred pol ure iz dnevne sobe

Sanda,zdej je pravi cajt za it na motor :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gizmo snega je še nekaj pravjo da se ga še nekaj obeta tole pa je slikano pred pol ure iz dnevne sobe

:slap: bogi. Pr nas je pa kalifornija bi reku pek :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec lep pozdrav tebi in tvoji skrivnostni spremljevalki,ki ni dala niti za hip dol čelade,da bi jo videl

Jst sm bla :blush: sorry ne, k nism dala dol celade, ma sm mela podkapo in ful tezi stavit gor in dol :) ma sej bo se prilik se gledat v oci... brez celade :krneki:

Oho duhec, kej spremljevauko maš  pridi kej pokazat no (VTR-ko sm že vidu, čakam kej nouga  )

Ej, te morm razocarat, midva se ze poznava ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda,zdej je pravi cajt za it na motor :lol1:  :whistle:

ma kaj si nor že tko mi je ketna zarjavela k ga nisem spucala takoj pač pa po enmu tednu,sem ga drgnla v nedeljo ku utrgana,ma ne grem se več furat dokler je ta pizdarija na cesti.ma je vem da se lažem

no do takrat ko ne posije sonce in so vsaj ceste suhe pa vsaj 5 stopin da je pol pa spet mal v akcijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj si nor že tko mi je ketna zarjavela k ga nisem spucala takoj pač pa po enmu tednu,sem ga drgnla v nedeljo ku utrgana,ma ne grem se več furat dokler je ta pizdarija na cesti.ma je vem da se lažem

no do takrat ko ne posije sonce in so vsaj ceste suhe pa vsaj 5 stopin da je pol pa spet mal v akcijo

Sanda ma ti ga vsaj spucaš kakšen bot,ma moj je že taki da me je prov sram :blush:

ma bo treba zbrat korajžo in se lotit dela,tudi če je voda ledena :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jutri bo kdo korajžen it en giro z mopedom............al se boste bl držali doma ker bo burja???? :P

Ja in kaj bi prvo šli do ajdušne, pole bi nas neslo na morje :kva2: umes še malo sšejkalo :kva2: :wacko: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greste jutri na điro, pol ste pa.... :worship:

pr nas mete in kadi...sam je pa res da ste vi kalifornija.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pek: si sou prej okrog 2h domov z motorjem? :rolleyes: Smi zdi da sm te vidu.. :) oziroma, bom povedu po pravici. :whistle: Sm vidu samo celado in en kovcek in glede na glas motorja (4 cilindri) si pomoje bil ti ker na goriskem se pozimi vozimo itak samo v treh: ti :yes: , jst (obcasno :ninja: ) in uni s tistim ultra umazanim viragotom.. :doze: k sm ga dns vidu popoldan it proti NG. :lol:

pa lahko noc ;)

ps: vzamte kr centralno kdr greste na giro jutri/danes. zna zebst... :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pek: si sou prej okrog 2h domov z motorjem?  :rolleyes: Smi zdi da sm te vidu.. :) oziroma, bom povedu po pravici. :whistle: Sm vidu samo celado in en kovcek in glede na glas motorja (4 cilindri) si pomoje bil ti ker na goriskem se pozimi vozimo itak samo v treh: ti :yes: , jst (obcasno :ninja: ) in uni s tistim ultra umazanim viragotom.. :doze: k sm ga dns vidu popoldan it proti NG. :lol:

pa lahko noc ;)

ps: vzamte kr centralno kdr greste na giro jutri/danes. zna zebst... :stupid:

Duhec sej jest mam ravno tolko usran motor sej veš ma pr nič stopinjah cezja ga pa res ne bom pral.WD ruls do pomladi :OK:

Hja zna bit sej sm itak skozi na njemu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greste jutri na điro, pol ste pa.... :worship:

pr nas mete in kadi...sam je pa res da ste vi kalifornija.... :slap:

:? :eek: :wacko: ma ne vem kaj ti rečt.....To primorska :OK: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog poldne montiral novo baterijo (20k sit :wacko: ) in seveda takoj proval ce ta stvar dela......

Naredu ene 100km po lepi suhi cesti brez brevec peska po ovinkih ter klub rahli burji bil vec kot zadovoln.....Motor se vedno tece .....edino z cagrom od temperature mora bit kaj narobe......se ni in ni hotel dvignit vec kot pol centimetra.....morda pa zato ker je blo -2 ko sem startal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino z cagrom od temperature mora bit kaj narobe......se ni in ni hotel dvignit vec kot  pol centimetra.....

Čudno, meni se tudi ni dvignu :hmm: d ni pa hladilna zmankala :hmm: ...aja, ma sej je pihala burja direkt u hladilnik :slap: Ma sej smo ruknjeni, pr -n°c se mi furamo okul :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, meni se tudi ni dvignu  :hmm: d ni pa hladilna zmankala :hmm: ...aja, ma sej je pihala burja direkt u hladilnik :slap: Ma sej smo ruknjeni, pr -n°c se mi furamo okul :whistle:

Zakj pa, sej smo itak Primorci ne :OK: mal vetrčka inu mraza nas pa res ne bo ustavlo :grrr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je ustavlo tistih -6°C :wacko: k je pisalo na Vremenkotu, da je v Gorici pa sm si moru zrihtat prevoz. Ma ce bi vedu, da bo popoldan 7°C bi zjutro pac potrpel in se prpelju domov ku gospod. :slap: B) Jebat ga, pa jutri. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda da se vam mal javim,preden me začnete pogrešat,sem ze en tedn brez tele pc kište in celo brez desnega modrostnega zoba trpela k svina uni so pravi mesarji jutr če bo vse po sreči grejo še šivi vni pol pa bo lušno komaj čakam da pojem kak šnicl al pa pico kajti dost mam frutka čokolinota in goveje juhe.

Pa upam da kmal dobim PC nazaj da se vam pridruzim kot ponavadi do nadaljnega pa se mejte oh in sploh ma vas mam rada :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, js sm zobem kar prepovedu rastit k berem tvoje poste... :unsure:

Pozdravi se čimprej pole pa gasa čelado na glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Sanda,ma kaj si kej danes okoli 17.00 ure okoli Ajševice z motorjem hodila :?

ma je bla glih ena taka bunda in postava ku tvoja,sam nisem uspel videt na kakšnem motorju je sedela :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!