Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Kdaj bi vi ostali sli?

Sobota ne pride v poštev.....me cel vikend ni.....

Drugače pa, če se ostalim mudi ni problema......pejte jih kupit in montirat...jst pa se bom že znašu ko jih bom rabu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viggen upam da jih boš naredil vsaj še enkrat več kot lani :OK: čestitam pri tvoji novi pridobitvi in varno ter užitkov polno vožnjo ti želim,pa kej na ride prid pokazat to zverino,sej počas se bo začelo,a si jo uvozu od makaronarjev .)

ej fabi,a jaz tebe poznam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se poznava. Bol na videz, ma... :blush: En parkrat sva se vidle na ridah. Jst sm una, z rdeco cbr :D Z Duhcem in Gizmotom sm bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moram povedati, da sem danes napravil prvih 100 km (homologacija v KP) z mojo "novo ljubeznijo"( je namreč letnik 2003) Aprilio RSV Mille. Barva nekao mišje siva - ma  v živo zelo lepa...

Ja in kaj mislis da to nam zadostuje?!?!? :angry2:

Brez slik ne bo nic, tako da lepo prosim, slike slike slike slike slike! :P

btw, simcic je reku da v soboto bo tezko ker ima ponavadi guzvo in se sam je ampak ce se zmenmo da pridemo ze ob 9h tko da nas spravi vse skozi.. sm pa na hitro prasu ce ima vse tiste gume k ste mi jih napisali in je reku da ima vse na zalogi.

burnout: vem da si napisu da bi rad ceno ma sm to prebral sele ko sm prsu domov :) sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se poznava. Bol na videz, ma...  :blush:  En parkrat sva se vidle na ridah. Jst sm una, z rdeco cbr  :D  Z Duhcem in Gizmotom sm bla...

ma sej se mi je zdelo sam nisem bla sigurna,no ja bove pa naslednijič ko se bomo vidle kakšno rekle

ps:neki obetajo poslabšanje vremena dež pa to :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps:neki obetajo poslabšanje vremena dež pa to :cry:

Hudo je bit doma, vendar bi blo kar uredu, da ceste malo spere, ker je cestišče zaradi raznik pizd... še vedno spolsko. Ne povsod, vendar na veliko mestih še vedno.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, pole zate ena Michelin Macadam, zadnja, mere 130/70-17.. uredi? :D ...stari, mi mors napisat kasno gumo ti rabis k ponavadi ne berem misli.. ;)

duhec

sam PM preberi pa ti bo vse jasno!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej, k kdor upa gre u soboto, kdor ne upa ne gre in fertik maše. Js ne bom čaku doma z slick gumo :wacko: sam če bo res dž, pole je pa useeno al bo to ta sobota al druga :hmm: Hmja, ja nč, sej bi se nekako dalo počakat na naslednjo.... Bomo vidli, vse izvisi na vremenu :ninja:

@viggen: slike, dejmo, kaj misliš d bomo žveli u iluzijah :lol: Čestitkam, en giro pa mi pripada pomoje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, Duhec, Gizmokak,........hvala za lepe zelje!

Ja, "uvozu" sem jo od makaronarjev, je nekoliko ceneje, pa nove gume+ servis pa še eno leto mednarodne garancije pa motor kot nov..........slikice bodo kmalu..........

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, Duhec, Gizmokak,........hvala za lepe zelje! 

Ja, "uvozu" sem jo od makaronarjev, je nekoliko ceneje, pa nove gume+ servis pa še eno leto mednarodne garancije pa motor kot nov..........slikice bodo kmalu..........

Nisem takoj opazil, ampak vseeno: Srečno in veselo vožnjo, dosti kilometrow, da bo laufalo kakor treba, pa da se bomo dosti, tudi skupaj, vozili!!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej TUNDERCAT kaj si že registrirov al kaj

ne še...čakam plačo..... <_<

Kdaj bi vi ostali sli? :rolleyes:

kje septembra enkrat.... :fredy:

No, moram povedati, da sem danes napravil prvih 100 km (homologacija v KP) z mojo "novo ljubeznijo"( je namreč letnik 2003) Aprilio RSV Mille. Barva nekao mišje siva - ma  v živo zelo lepa........ in upam, da bom tudi letos z vami naredil vsaj toliko km kot lani........ :OK:

Lep dan!

želim ti srečno vožnjo, ravne gume in poceni bencin :yea2: ...pa tud jaz upam da se še kaj več potrudimo pri premagovanju Km-jev skupaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo primorci! koša dogaja kaj u "giru".Jaz sem frešek vsaj kar se tega motorja in moto sveta tiče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo primorci! koša dogaja kaj u  "giru".Jaz sem frešek  vsaj kar se tega motorja in moto sveta tiče....

Velcome renton :OK: na motosvetu ni panike :P z motočikleto pa le previdno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rentol dobrodošel med nami

dogaja se,še bolj pa se bo

kaj zdej je kak interesant za blagoslov MIRNA PEČ u pondelk,če seveda bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rentol dobrodošel med nami

dogaja se,še bolj pa se bo

kaj zdej je kak interesant za blagoslov MIRNA PEČ u pondelk,če seveda bo vreme

Jst sem interesent, sam če bo vreme.

A ve kdo mogoče kako bo to potekalo?

P.S. Rentol dobrodošel med nami :yea2:

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weeee Rentol ALOHA :afro1: :yea1: Se bomo kar pogosto vidli med vikendi dol po obali :D (nekejdvonožnegamevlečedolnamorjepress)

Žegnanje, ne hvala Sanda. Sm biu lani, blo je zakon, tudi družba, špica :OK: sam če bo vreme u pondelk grem raj do Pule pogledat al pa Reke :photo: a Duhec :naughty:

Sam gume morm prej dobit :doze:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...koša dogaja kaj u  "giru".Jaz sem frešek  vsaj kar se tega motorja in moto sveta tiče....

Renton, kje imaš slikan motor v svojem profilu? Se mi zdi, kot da bi bilo na Ptuju v toplicah... tam imajo čisto podobno savno... :OK:... čeprav bi bilo malo čudno, da primorec slika na štajeskem... :grim .. čeprav v Portoroseju tudi ni, ko pa nimate nikolil toliko snega... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo primorci! koša dogaja kaj u  "giru".Jaz sem frešek  vsaj kar se tega motorja in moto sveta tiče....

Pozdravljen!

Zanimivi hobiji! Glede druzga se kahko kej zmenmo.....no, nism mizar ma delamo z lesom...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rentol dobrodošel med nami

dogaja se,še bolj pa se bo

kaj zdej je kak interesant za blagoslov MIRNA PEČ u pondelk,če seveda bo vreme

JAZ BI PA TUDI LAHKO ŠEL....PAKAR POKLIČI ME

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje tudi jaz kandidat....

Tud mi, tud mi..........da bi vsaj sonce blo!!!!!! :eek:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba danes vreme pogledat pa da vidmo kako bo

se bomo zmenli tekom sobote pa do nedelje,

jaz že pošteno čakam mopet danes mineva natanko teden dni kar sem ga jahala :cry: ,zdrava sem skor že 100% tko da sem ggaassssaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renton, kje imaš slikan motor v svojem profilu? Se mi zdi, kot da bi bilo na Ptuju v toplicah... tam imajo čisto podobno savno...  :OK:... čeprav bi bilo malo čudno, da primorec slika na štajeskem...  :grim .. čeprav v Portoroseju tudi ni, ko pa nimate nikolil toliko snega...  :grrr

Ma kurc moj aparat je na servisu in rasšraufan do nazga pa sem enmu fotko sunu sej ko ga prvlečem damu bom ga sfilmau ko prasca in nabasal na profil.....sedaj je pač tak...

AJA HVALA ZA DOBRODOŠLICO VSEM SKUPAJ!!!

post-6555-1111772410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sranje tole vreme :BUA:

jutr bo groza tud grmelo bo pravjo

za pondelk je napovedano sicer mal bolše sam še vseno so napovedane plohe,tko da ne vem kaj bo ratalo iz tega blagoslova,sicer če zutri k bom ustala pri nas ne bo padalo znam jit pogledat.Zadeva se začne baje okol 11h.Tko da bo treba kr pred 10 štartat

pa da ne boste pozabli ure premaknit danes ponoči .)

pa jajca barvat :)

pa seveda župniku za mašo dat da bo vsaj za ponedeljek vreme zrihtov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!