Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Nataša vse naj naj :004  ( aparat si si za rojstni dan kupila) :hmm:

:kva2: Ja, aparat sem si kr sama kupila za darilo za rojstni dan in diplomo... samo diplomo moram še naredit :whistle:

A ni to dobro, sama sebi se zdim pridna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulica jaz ti tudi želim vse najlepše in najboljše....  :OK:  :beer2:

:yea1: :yea1: :yea1: ENAKO NTS :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sulica...vse naj naj.... :yea1:

sam zmeri bl se mi dopade ideja da se primorska sekcija dobi kje na pjači....sam bi se mogli z autki prpelat...ker bi se vsi verjetno odmajali iz kraja dogodka... :kva2: ..slavit je pač treba :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam verjetno se njegovo "sporočilo" ne nanaša na policijo, temveč na našo sosedo Hrvaško..To eos mi smo z tabo!!!!! :D .) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOVILC ma kaj si ti še pr dihanju zraka,da niso kaki frocki v igri družina pa to

Bojč kaj pa ti bistrčan,kam si se zgubu

Tako kot domnevaš! :slap: Sem prezaposlen z temi zadevami, ter si bolj redko ukradem kakšno urico motorizma :wacko: si jo pa vseeno, kljub vsemu :OK:

sulica&nts vse naj............. obema! :004

post-907-1115970913_thumb.jpg

post-907-1115970934_thumb.jpg

post-907-1115970973_thumb.jpg

post-907-1115971020_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SULIA! Kratko in jedrnato: Vse naj, naj, predvsem pa zdravja! :D

EOS: Stari moj, ko smo tvoj podvig opazavala s Punkom, se še nisva zavedala tvoje hrabrosti in narodne zavednosti, sadaj, vemo, da si naš heroj, naš voditej, naš....... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker moram pokvarit... :( učera na šempeterski obvoznici razsulo motorista in sopotnico njegovo sestro...voznica avta izsilila prednost, s "pospešeno hitrostjo" (tako radio :angry2: ) prehitevajočemu motorju. voznik prehitevanega avta zginil...ostali trije udeleženci hudo poškodovani.. :(

mislim, da je motorist iz Renč. ga kdo pozna? plava cbr se mi zdi... :(

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker moram pokvarit... :( učera na šempeterski obvoznici razsulo motorista in sopotnico njegovo sestro...voznica avta izsilila prednost, s "pospešeno hitrostjo" (tako radio  :angry2: ) prehitevajočemu motorju. voznik prehitevanega avta zginil...ostali trije udeleženci hudo poškodovani.. :(

mislim, da je motorist iz Renč. ga kdo pozna? plava cbr se mi zdi... :(

Ja, motorist je iz renč in sicer iz merljakov... In motor je honda CBR1000rr, plavo-siva. Vidu mesto po nesreči in mi je kar stisnlo :unsure: :( motor je dalo na dva dela, rit in agregat na eno stran ceste, vilce in rezervar na drugi strani 20m naprej... Punci odtrgalo stopalo in je u kritičnem stanju, fant pa hudo poškodovan in ravno tako u kritičnem stanju... Voznica avta je tudi pohabljena neki s hrbtenico in je v KC Ljubljana. Ni ušla z avta (klafe preklete :angry2: ). Avto pa zabit na nasprotnem pasu v ograji in zadnji del zmečkan v nulo (manjkalo je 30cm d ga ni presekalo na pol, resno :blink: )

OK, tolk o tem. Glede na to d je danes petek 13. je blo ironično d se je zgodilo učeri...

Čim majn takih upam :hmm:

SULICA USE NAJ NAJ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ušla z avta (klafe preklete :angry2: ).

SULICA USE NAJ NAJ :OK:

ups, se opravičujem. Narobe prebral prej oz površno :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doro ma ste ze dolgocasni s temi r.d. ... :yawn: ;)

-----------------------

SULICA VSE NAJ NAJ!!! :OK: :yes:

-----------------------

Tisto krizisce je prou hard, tm grejo eni res 200+ ce so na volji in ni sans da niti ustavis, niti razmislis kej naredit... se jst sm sou 1x ma nikol vec :nono: :ninja: max 120kmh!

@gizmo: si me klicu? caki te poklicem nazaj... :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulica vse naj naj :OK:

Glede nesreče pa,moj bivši sodelavec.Baje da bo ostal živ kej več bom pa danes zvečer zvedu :cry: Prv informacije so ble oba hud pretres možganu ma fant se je baje že zbudu sam ne more govorit zaradi udarca v prsi.Baje da je poču u avto z hitrostjo blizu 200 Km.Je avto tri bote zavrtelo :blink: Čudeš,da sta še živa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SULICA vse naj naj, pa puhno zdravja, in čimveč kilometrow z motorjem s čimmanj bencina! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SULICAprjatu dragi,želim ti vse najlepše v življenju :004 :004

ma kaj je tud vsi sam tipkate pa nič ne furate jaz vam šparam ograjco na ridah vas pa nikjer,tako da sem za družbo imela kr dvanajst motoristov iz gorice,idrije,vrhnike,lublane,..,.

kaj hočem če so primorci zajebali

glede rojstnih dnevov bi se pa vi slavljenci res lahko kej zmenili in organizirali eno fešto :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora

baje d se po naših koncih fura ena črna CBR 400rr z nadzvočno hitrostjo :hmm: ima pa jo en tip k je tak ful čudn :blink: :eek: kao d mu ploskajo uha vn s čelade :lol1:

evo, če bo kdo vidu tega nej se čimprej umakne d ne dobi patafa z uhom :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre dns kšn od vs na moped?????????????

ne :grrr jutre :grim

Za marijo reko... če gre kdo, js bom na pumpi u ajdoušni (uni ta veliki od petrola) nekje ob 13h. Do 13:10 počakam, pole grem. Če bo kdo tm bo, čene pa ne. U LJ pa se zberemo na prešernovem ob 14h. Dalje krenemo kdr krenemo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nts in Sulica, use naj naj!!

Ma ben, gdaj bo tista zurka? :whistle:

Sulica, hvala za kufe :)

lp usem,

ce bo jutri lepo vreme, se pa kje vidimo na cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda dobro jutro,dejmo vstat sunce je že zuni :OK:

sam kaj k jaz spet delam do 14h :cry:

kaj pride gdo na zbor danes včeri smo bli jaz pa čiko tone,pa cagiva,pa metalbajka sm vidla k je šotor pustavlov in incubatorja,pa še in še sam danes bo pa šele žur taprav,ma pridem po 15h mogoče tud kej v ride obrnt

ala vstat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda; ne sekiraj se ko končamo danes job ob 14h..se bo lepo ulilo, kot je že ustaljena navada!! tako da se ne bo treba preveč obremenjevat kam in kako...pa še gum in bencina ne boš ponucala :D :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no 500 ti post bom pa v svojo najljubšo temo prlepu in po dveh težkih letih ratu motosvet mojster!!!! :slap: :lol1: no če rabiste kakšen mojstrski nasvet kar na dan z vprašanji!!! položnice pošljem po pošti!!!!! B) :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!