Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

a kdo izmed primorcev ve kje bi imeli čez mejo (nova gorica, trst) top rack od givija za Yamaho xjr 1300

možno, da imajo v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (0039040/290-70-95)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moja malenkost nima kej delat pa vam pisem iz delovnega mesta :) Kako ste kaj? :)

Danes se boste kej vozili? :) Dejte se vozit se zame.. kej cem rect :)

Gizmo kdaj si reku da si fraj, v nedeljo al vse razen v nedeljo? No sej bom pogledu nazaj... :)

Uffa kaka stala tole na delu... no sej, cekin je cekin. Treba delat :whistle: :rolleyes:

Lep pozdravcic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se boste kej vozili? :) Dejte se vozit se zame.. kej cem rect :)

Gizmo kdaj si reku da si fraj, v nedeljo al vse razen v nedeljo? No sej bom pogledu naz

Duhec, ti bom jaz povedal, preden grem na eno ultra dolgo vožnjo danes čez pol ure... da ti malo lušte delam... :P :blush: :D

Gizmić ma u nedeljo cajt, ker hremo na Gondorolo... mislim, Gerico... emmm.. mislim... Gerovo - gerovske ovinke. Če češ, bejži z nami... dobimo se okoli 12:30 pri Burnoutu: to je med obema mejnima prehodoma... praši gizmija, ti bo use poviedu... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec, ti bom jaz povedal, preden grem na eno ultra dolgo vožnjo danes čez pol ure... da ti malo lušte delam...  :P  :blush:  :D

Gizmić ma u nedeljo cajt, ker hremo na Gondorolo... mislim, Gerico... emmm.. mislim... Gerovo - gerovske ovinke. Če češ, bejži z nami... dobimo se okoli 12:30 pri Burnoutu: to je med obema mejnima prehodoma... praši gizmija, ti bo use poviedu...  .)

rihtige :yes: U nedeljo se dričamo pr bornoutu po gerovem :kva2:

Ej gregs, ti k se zdej furaš js tipkam :lol: in bom natipku d se lahko dobiva kar na bloški polici, itak greva oba tm mimo, tko d nrdimo kšn kilometr skupej lahko :hmm: če ne pa se itak peknemo na kafetu med mejo :grim

Alora, žan ima cel drug tedn frai pa cel vikend ta in naslednji, no naslednji je nedelja delovna, sobota pa frai :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih zdej je sou mimo moje blagajne Bojan Krizaj, pa Miro Cerar... :lol:

Anyway..

gregs: hvala za povabilo ma bom se v sluzbi tisti cajt.. 1x se morm it peljat s tabo! :) Mam obcutek da imava podoben... stil voznje? :unsure: no, bomo ze :OK:

gizmic ;) : cel naslednji teden doma? :kva2: opa! :ninja: vidim giro na obzorju... :whistle: :yes:

lep pozdrav iz bunkerjev :ninja:

duhec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs: hvala za povabilo ma bom se v sluzbi tisti cajt.. 1x se morm it peljat s tabo! :) Mam obcutek da imava podoben... stil voznje? :unsure: no, bomo ze :OK:

masta ja :grim nobenga od vas dveh ne morem lovit :slap: :lol:

gizmic ;) : cel naslednji teden doma?  :kva2: opa!  :ninja: vidim giro na obzorju...  :whistle:  :yes:

jha, kaj vem, pokliči, pa se zmenmo kej. Se bo za učit, izpiti so tle :BUA: :SS ma kšno urco u tork al pa četrtk si lahko utržem :whistle: pa u pondelk tudi :whistle: O:-) pole je pa itak vikend k ne bo neč. Kidamo stanovanje u LJ :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: Jst nism dubu še nobenga prevoza. Bom še enkrat probu pole bol proti večeru poklicat strica od mame. upam samo da bom kej urihtu in da bo on tudi mel cajt. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do tkrt pej s kwlm po ovinkih. Samo ne po črtah :lol1:

ah kurc, drugič montiramo eno železno krtačo spred k drsa potleh in bo spucalo prej :lol:

@banda: kdaj gremo u Dolomite :? prve dva vikenda v JULIJU?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tudiiiii :) Jst se tudi strinjam z JULIJEM (kadarkoli) :D Samo za soferja ne vem ce bo fraj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gregs, ti k se zdej furaš js tipkam :lol: in bom natipku d se lahko dobiva kar na bloški polici, itak greva oba tm mimo, tko d nrdimo kšn kilometr skupej lahko :hmm: če ne pa se itak peknemo na kafetu med mejo :grim

Ni panike, se zjutri slišva! Jaz mislim startat iz LJ okoli 10:30, na Bloški sem čez cca. 1 uro - torej se okvirno zmeniva za 11:30-11:45. Se dobiva kar tam na tistem glavnem križišču na Bloški polici, ko gre cesta za proti Ložu. Oki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masta ja :grim nobenga od vas dveh ne morem lovit

Ah daj no, jaz sem ja penzionist... O:-) Sicer pa... hmmm... :hmm: kedaj sma se midva peljala ukop?! :hmm: Gizmo, nabijaš, nabijaš... :grim :P :OK: Jest sem ku une mamce z vozičku u Mercatorju... :blush: :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs: hvala za povabilo ma bom se v sluzbi tisti cajt.. 1x se morm it peljat s tabo! :) Mam obcutek da imava podoben... stil voznje? :unsure: no, bomo ze :OK:

Duhec, z veseljem se greva(mo) kam zapeljat... lahko greva tudi zapeljevat... emmmm... ovinke?! :P :OK: :D Po tem, kar smo se v petek pogovarjali, bi dejal, da bi srebrnini kar skupno dihali na istih frekvencah... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki nekje je pa gizmo doma :P ;)

Al sm falil? :rolleyes:

se mi zdi d si kar zdnu :OK: čeprou nism gvišn :blush: keri hrib je trstel, ne vidim antene, če bi vidu bi ti povedu za gvišno :P ma se mi zdi d si kar zdnu, k tista večja vasica spodi bo dormberk, in una nad dormdrekom :whistle: pa Tabor :hmm: možno? Bo kej tazga verjetno ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se mi zdi d si udaru prevč levo :hmm: bojo lih tiste hiše k so skrajno na desni strani slike taprave, tiste 3 :grim sam moje ni videt k je lih mal pod grivco :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ku une mamce z vozičku u Mercatorju...  :blush:  :D  :yea2:

:lol1: :lol1: to bi pa rad vidu enkrat. Gremo u spar u postojni uzet en voziček. Sej najemnina je sam 5 al 10 sit za neomejen čas :whistle: In pole te spahamo na ride pa dol po ovinku :blink: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ka bi blo smeha :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@banda: kdaj gremo u Dolomite :? prve dva vikenda v JULIJU?

midva z nts sva fraj po 17 juliju....mislim da ma šulc tudi po 15. dopust....treba it med tednom, julija...avgusta je polno italijanov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa rad vidu enkrat. Gremo u spar u postojni uzet en voziček. Sej najemnina je sam 5 al 10 sit za neomejen čas In pole te spahamo na ride pa dol po ovinku : ka bi blo smeha :

Dirty Sanchez? Jackass? A jih prehitimo?! :naughty: :lol1: :D :yea2:

Resno: evo, zdaj pa naredimo enkrat Honda turo... VTR, CBR, CBR, CBR, CBR, CBR... :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirty Sanchez? Jackass? A jih prehitimo?!  :naughty:  :lol1:  :D  :yea2:

Resno: evo, zdaj pa naredimo enkrat Honda turo... VTR, CBR, CBR, CBR, CBR, CBR...  :naughty:  :yea2:

sm za :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora, sm mal razmišlu (ja res, sm celo mislu :blink: :lol1: ) d bi lahko napisali kar tle na MS srečanje Hondašev (motomarsovcov magari :rolleyes: ) tko k majo te husoti pa kaj vem kdo še vse... Ne bi blo nevem kašno srečanje, pač nekje se dobimo pa gremo en giro skupej... Kdo podpre akcijo :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je že nekaterim znamo je Burnout danes položu ovinek kolkr je dolg in širok. Kaj čmo je blo treba zmerit kolk je široka cesta. Je pač odneslo zadnje kulo. :doze: Motor je malo podrajsan, sam ni panike. Hlače so malo rastrgane pa jakna tut. Ma to bomo že dali popravit. Jst sem cel, sam zdej malo premlevam kaj se je zgodilo.

Sicer moram samo malo poravnat bilanco pa bo ku nov.

Podrsan je pa kamin (cel) <---- gizmo tega tut tebi ni ratalo :lol: , desna štapa, malo je vdrta cev od kamina, pa šipca je podrsana pa ročica malo. Bom dal slike ko bo cajt.

Celo štorijo slište ku se vidmo.

Vozite srečno in predvsem varno (ne se zgledovat po meni :grrr )

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slikce:

... ene niso glih najbl ratale.

Lp Burnout

post-2159-1116803428_thumb.jpg

post-2159-1116803502_thumb.jpg

post-2159-1116803657_thumb.jpg

post-2159-1116803712_thumb.jpg

post-2159-1116803758_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu shitac, to pa ni fajn! :doze: Kot jst razumem ti je pri polnem nagibu spodneslo zadnje kolo tako da si se samo "ulegu" na cesto... ma se je to zgodilo pri pospesevanju ali zlajfanju? :unsure: No ma sej glavno, da si cel in da nisi kam prbil.. :ninja: Pa motor zgleda tudi ne :OK:

Aja kaj to se ti je zgodilo na Gerovem? No ce ze se ti je, dej prosim povej kje da pogledam na filmcku (minute in sekunde), da boljse postekam dinamiko dogodka.. :o Doro, zdej jst tle ku Sherlock da bom neki kao razglabljal.. samo zanima me ;)

Ostali pa kukr je reku burnout.. previdno! pocasi itak ne boste sli :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!