Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ta vikend je u Kobaridu zurka... kej ne gre nobeden pogledat gor?? Jst bom verjetno sla nardit en giro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora banda: kdaj gremo u dolomite. Če se gre, se gre po 15.7. k bo plača :P prej ne ide :grrr no go :grrr Torej, vikend odpade k bo gužva in ostane med tednom. 18.7. je ponedeljek, 19. torek itd (sej veste kako si sledijo dnevi ne :P ) Kaj bo tu uredi. Je treba mal prej se zment k eni mormo dokaj hmali si rezervirat termine za dopust :unsure: Vreme bo, garantiram jst d takrat bo na stelviu 15°C :OK: Za ruto se pa itak še dobimo, sej je cajt. Glavno d se datum določi...

Ala napisat al ustreza al ne :hmm:

Ma kaj ne bi šli rajši tm sredi augusta ku jst grem glih 13.7 u Grčijo na KRF :OK:

Sicer jst bi šou tdi od 1.7 do 3.7 po Dolomitih pa še mimo Stelvija ker je glih tkrt zbor,sm bil dve leti nazaj je blo sigurnih 7000 motorjev.Jst ne mislm bt na Stelviju cele tri dni ,se gre v Petek tja gor na žur,u soboto pa naprej,lahko tja do švice sej ni taku delč.Za itinerar po švici bom vprašu sodelovca motorista iz Italije-Como ku pozna Švico.Lahko pa predlagate tudi kej druzga. :eek: :friend1:

Se čujemo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote=sulica,27 May 2005 @ 10:33

,lahko tja do švice sej ni taku delč.

Z vrha stelvija mas celih 500m do svice :D

Pa zacnite razmisljat u cajtu o nabavi deznih kombinezonov, ce jih se nimate.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem spet za firbca pogledat kaj se dogaja na Stelviotu in... :eek: Mucho motoristov!! :OK:

stelvio1.jpg

Nama bo tudi najbolj ustrezal uni datum! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

una varjanta od sulice mi je ODLIČNA,sploh zarad zbora,a bi se dalo tam na zboru tud zastojn prespat,no res da nismo .) gorenci,ampak vsen(ej sulica dej vrš še kakšno fotko gor da mal obudiš spomine in zrajcaš ta folk

kaj zdej vikend je,petek danes bo dogajalo na ridah,no tud učeri je,morem rečt da je naš gizmodrisko dobr natrenirov in se pelje skoz ovinke kot profesor :OK:

danes bom gor okrog 17h pa tja do 18:30 pol pa domov na PRASCA,njami,

jutr pa pičim verjetn v Strinico in se vrnem v nedeljo zvečer,to da če se nič ne vidmo se vozite predvsem varno. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem rečt da je naš gizmodrisko dobr natrenirov in se pelje skoz ovinke kot profesor :OK:

ah dej nehi no :blush:

una varjanta od sulice mi je ODLIČNA,sploh zarad zbora,a bi se dalo tam na zboru tud zastojn prespat,no res da nismo  .)  gorenci,ampak vsen(ej sulica dej vrš še kakšno fotko gor da mal obudiš spomine in zrajcaš ta folk

ja meni bi blo tudi fajn videt to čudo od zbora :OK: sam eni majo še izpite takrat, eni ne morejo, eni pa čakaj plačo po 15. :P

Meni osebno je vseeno, sam d se ne gre avgusta k takrat je :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud učeri je,morem rečt da je naš gizmodrisko dobr natrenirov in se pelje skoz ovinke kot profesor

...je v nedeljo prakticiral na Gerovem... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je u Kobaridu zurka... kej ne gre nobeden pogledat gor?? Jst bom verjetno sla nardit en giro  :D

kaj pa se dogaja?? sm gledu neki koledar za maj..pa ni nič omenjeno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazbec je neki omenil u moto dogodkih za Kobarid. Ustopnine pise da ni, metal muzika in pa kak striptiz... Ma mi smo se z enmi frendi menli da gremo gor pogledat, ce se bo kaj dogajalo, se bomo malo ustauli ce ne bomo sli pej kam se vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e, napišem sm :)

Prej k sm pelu bratca na trening (ja sm ga dau na usposablanje za body guarda, vsaj enga rabim) sm vidu kako se klapa igra bitch volley pri HIT ŠPORT CENTRU u šempetru... Kej je kdo zainteresiran, bi tko kšn dan udarli en par krat, pole pa že končali kje... Igrišče je pa free edino prazno je treba dobit k je kar precej zasedeno :(

aja, kej se napiše BITCH al beach. GEEEEEEEEEEEGS, kako je prou napisano :? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki BITCH volley gizmo in to se pr HIT sport centru, 20km prec od vode!! Na morje je treba it!!! :D Midva z duhcom sva se pa danes prvic v letu 2005 vrgla v vodo!! 27. 5. :yes: :kva2: :010 :P

Moram rect da ze par let nism bla tko zgodi v vodi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram rect da ze par let nism bla tko zgodi v vodi...  :P

Packa :BUA: fuj fej, js se tuširam vsak dan, ti pa tko poredko d si še datume zapisuješ :lol1: :lol1:

Ja OK, sej sistjana mi tudi dopade al pa lignano, al pa portorož. Še bujš :kva2: je vsaj kej videt k gre mimo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja OK, sej sistjana mi tudi dopade al pa lignano, al pa portorož. Še bujš  je vsaj kej videt k gre mimo

Ne pa ne........boljše je z ladje na bele skalce gledat s kanočalom. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ne........boljše je z ladje  na bele skalce gledat s kanočalom. :OK:

ti lump ti :P zdej vemo kašno resnično poslanstvo ima naša mornarica :hmm:

Godfather: Kaj je blo tm na divaškem. Keri moped je biu si vidu kej od blizu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsi: prej sem pozabu oment.......za nedeljo, če je kdo zainteresiran za furo, naj kaj napiše, da se zmenmo kdaj, kje, kam, kako, s kom ali s čim in pri čem bomo jedli,.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsi: prej sem pozabu oment.......za nedeljo, če je kdo zainteresiran za furo, naj kaj napiše, da se zmenmo kdaj, kje, kam, kako, s kom ali s čim in pri čem bomo jedli,.........

bom vidu kdaj bom pršu domu. Bi bil pa za eno krajšo varjanto. Časovno 3-4urce kilometri se itak štepajo odvisno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godfather: Kaj je blo tm na divaškem. Keri moped je biu si vidu kej od blizu?

Vidu vidu te kr stisne .

Motor Rumen GSX 600 se mi zdi

:( :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tolk primorcev k sem jih pa ta teden spoznal jih pa že dolgo nisem :slap: :D :D ...v sredo duhca,devilish,squalo-ta.....dons na ridah še viggen-a,pa baje Eos da je bil tisti zraven,no Schultza sem že enkrat na Grobniku vidu....

...no no lepo vas je spoznavat .) :) ....

...če pa kdo pride v nedeljo na portoroške plaže se pa vidmo....neki gorencev nas bo dol :afro1: ...

lp cagiva B)

P.S.: gizmo nalepka je zakon!!!!!! :devil: :grim :grim

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Packa :BUA: fuj fej, js se tuširam vsak dan, ti pa tko poredko d si še datume zapisuješ :lol1:  :lol1:

Ja OK, sej sistjana mi tudi dopade al pa lignano, al pa portorož. Še bujš :kva2: je vsaj kej videt k gre mimo :blush:

:lol1: :lol1: ma sei bastaaaaaaardo!!! :grrr

OK spremenim - u SLANI vodi se n spomnim kdaj sm bla tko zgodi! :P

Ma meni... u lignanu iskreno se se nism kopala - smo sli samo u aqua park... portoroz ponavadi ko sm bla je bla voda :SS Sistjan pa ce je voda ok, je uredi...

Ce ne mi je blo pej najbolj vsec na Krfu in na jugu Sicilije :P Itak je okrog vogala, prides tkoj tja :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, kej se napiše BITCH al beach. GEEEEEEEEEEEGS, kako je prou napisano

Emmmm... always BITCH... :yea2:

...silver one... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!