Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

...a pol sta našla varuško za tamaledva :P  :P .....ja nč zgleda da se bom kr z umazanim motorjem še vozil :lol1:  :lol1: ....

lp cagiva B)

Imava pač s Katjušo eno varstvo v dobrem.Prideš na vrsto ko greva v Dolomite :friend1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goodfather kaj špijuniraš po forumu,napiš kej pa kej se oglas na ridah te že dolgo nisem vidla te kr mal pogrešam

A ja pa še to me moja ne pusti več na ride ker ti nonstop govoriš o SEX-u pol pa se boji da nebi ostalo sam pri besedah :lol1: :lol1: :lol1: :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaahahahha ta je pa dobra,pa sej sex ni nič slabga to je ves cool,sej lahko še ona pride v troje je baje še lepše sicer še nisem tko da nisem glih prepričana,če to drži sam se mi zdi pa kr mamljivo,hihi

učeri je bil tud dan za te stvari :OK:

ma dejmo se kej zment za kakšno furo,da ne bomo sam prek tega ekrana čvekali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaahahahha ta je pa dobra,pa sej sex ni nič slabga to je ves cool,sej lahko še ona pride v troje je baje še lepše sicer še nisem tko da nisem glih prepričana,če to drži sam se mi zdi pa kr mamljivo,hihi

učeri je bil tud dan za te stvari :OK:

ma dejmo se kej zment za kakšno furo,da ne bomo sam prek tega ekrana čvekali

:OK: NO ČE IMAŠ ŽE TAKO ŽELJO PO FURI LAHKO PRIDETE K MENI NA KFE !!! :whistle:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi kr takoj sam kaže da bo orng nevihta v tem koncu,tako da hvala za povabilo,ma pridem prov kmal,sam da se vreme uštima

če pa bo vreme v četrtek o.k se vidmo na ridah prpeljem ananas gor tko da bo to rajžo parti tropskih sadežev,upam da bo dozorel do takrat,vabljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi kr takoj sam kaže da bo orng nevihta v tem koncu,tako da hvala za povabilo,ma pridem prov kmal,sam da se vreme uštima

če pa bo vreme v četrtek o.k se vidmo na ridah prpeljem ananas gor tko da bo to rajžo parti tropskih sadežev,upam da bo dozorel do takrat,vabljeni

:SS Že pada dež.... :cry: :cry: :cry:

:slap: :( Jutri grem v Italijo tako da zame sadeži odpadejo..lahko pa v soboto ko pridem domov.. :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa je idealen dan za sexat :OK:

pa sej sex ni nič slabga to je ves cool,če to drži sam se mi zdi pa kr mamljivo,hihi

učeri je bil tud dan za te stvari :OK:

zdej se mi je posvetlo zakaj ma sanda 7-ko v nicku.... :slap:

analiza uporabniškega imena: Sanda 7-krat na teden......

po indijansko: Tista, ki 7-krat na teden sex-a

:lol: :lol1: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se mi je posvetlo zakaj ma sanda 7-ko v nicku.... :slap:

analiza uporabniškega imena: Sanda 7-krat na teden......

po indijansko: Tista, ki 7-krat na teden sex-a

:lol:  :lol1:  :o

In ker ji eden ni dovolj bo na ride prinesla ananas nahranila osebe moškega spola jim spremenila okus semenske tekočine in pol bo ......... :xx:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vriskala od veselja :hmm:

dobr ste to pogruntali,se pač probam obdržat v formi,ma kaj ste mi folš al kaj,smilim se vam valda ne.

pa zdi se mi da bo tole popoldne tud bl za u krevet k pa na motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zdi se mi da bo tole popoldne tud bl za u krevet k pa na motor

pa fest ananasa naj se naje tisti ki bo s teboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zdi se mi da bo tole popoldne tud bl za u krevet k pa na motor

spet v poslo :blink: :grrr marš met pa kondicje ej :worship:

Kaj pole, jutre kdo vse pride na ride? Gotfather, ti prideš d ti prnesm tisto nalepko že enkrat :rolleyes: Aja, msetano se bo tudi rablo? Mislim tisto pravo smetano, rastlinsko za na sladice al pa sladoled, d ne bo sandi spet kej hodilo po glavi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gregs a si že kej klicu glede MOBIKROGA :? Če češ se lahko tudi js pozanimam za termine in cene, sam teflonsko dej :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! :yea1:

Jst mam eno vprašanje! Ku že veste sm jst neki cajta nazaj pogrnu z motorjem in od takrat neče več upalit. :BUA: sm že prašu enga moža in mi je reku da je verjetno glavna varovalka. :? zdej me pa zanima še kšno drugo mnenje. če je že mel kdo kšno tako izkušnjo al pa ve za kšn tak primer.

za pomoč vam povem, da je sprednji del ( števce,luči,in kar je tm okoli) rahlo zvilo navzdol proti gumi.

Za vaša mnenja in pogruntavščine se vnaprej zahvaljujem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... že ki je PunK :whistle: ponujal svoje smrdlive cunje tuki jih bom tudi jst :devil:

Prodam WINTEX Racing enodelen kombinezon. Velikost 54, vožen tri sezone, ohranjen, nikoli natleh, na hrbtu všit kevlar.

Kombinezon ni tipa za predpogrebne ostanke :P

@ PunK pa ne tokrat zamerit :devil: :kva2:

post-1027-1118248690_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri popoldne misli it kdo en giro, tako za premešat olje u karterji?

JA, js in duhec greva oba s prikolicami ob 15h izpred astrobara v NG proti mostu na soči nato idrija kalce, RIDE kjer pojemo ananas in pole domu. Vabljen, fura nebo kšn podvig ma bo lepo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri prideva tudi midva na ride...

a gre mogoče kdo v soboto malo na zbor v Žiri pofirbcat..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri prideva tudi midva na ride...

a gre mogoče kdo v soboto malo na zbor v Žiri pofirbcat..... :hmm:

Ne v žiri ne :grrr

Jutri smo na ridah okrog 17h js in duhec :OK: bomo mal prej pikirali gor ku ponavadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gregs a si že kej klicu glede MOBIKROGA :? Če češ se lahko tudi js pozanimam za termine in cene, sam teflonsko dej :lol:

Prečekiraj PM... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri prideva tudi midva na ride...

a gre mogoče kdo v soboto malo na zbor v Žiri pofirbcat..... :hmm:

...jz grem,...iz rid bom šel direkt čez Logatec v Žiri...

...na ridah bom popoldne enkrat,proti večeru....okol 18h gotov .) ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če mi bo danes zneslo na ride,se mam full za učit pa še ene kupce za bajk pričakujem glih takrat enkrat,tko da če me ni jebat ga,ampak ananas bom pa vsen pršparala magar za petek al pa soboto,bo še boljši k zdej je še precej trd.

dijo bono je mrazzz in vreme za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!