Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

morm predlagat ice-u da ti odvzame naziv motosvet vseved!! :D ker se ne potrudiš niti poglobit v druge poste!!! in sprašuješ neumnosti in si s tem nabijaš poste da postaneš legenda!!! car!!!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@punk: :lol:

@gizmo: zmigavci delajo! me mores verjet, po vec kot 100 prevozenih kilometrov in dva porabljena dneva, delajo. <_< So pa lepi! :OK:

@evribadi: naj vam povem da imajo v trgovini (moto) Mauri v Luciniku, ne bom reku lih akcijo, ampak zelo ugodne cene Shark celad. Primer, RSF (lanski model) 200 eur, letosnji model 240 eur, RSX 320 eur itn.. poglejte si tle ce vam je kej vsec! ;)

lp

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: zmigavci delajo! me mores verjet, po vec kot 100 prevozenih kilometrov in  dva porabljena dneva, delajo. <_< So pa lepi! :OK:

sm slišu ja za use prigode s kontakti ipd :lol: sam d dela :OK:

@Goodfather: a zdej pomeni kdaj? k bi se lahko tudi pridružu. Razn če :hmm: PUNK kdaj končaš delat ti? Gremo na Grobnik :D pole ob 14:30 u sezani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lej ga uncel Tone ma kaj nisi zmrznu učeri :hmm:

tko za spoznanje vreme tuki kaže v redu,še mal pa,žžžžžžžuuuuuuuuuuurrrrrrr :OK:

baje da je en s choperjem zutri pogrnu pred vojašnicami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slišu ja za use prigode s kontakti ipd :lol: sam d dela :OK:

@Goodfather: a zdej pomeni kdaj? k bi se lahko tudi pridružu. Razn če :hmm: PUNK kdaj končaš delat ti? Gremo na Grobnik :D pole ob 14:30 u sezani?

Čaki kaj ne grš ti natepavat MARIJE? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lej ga uncel Tone ma kaj nisi zmrznu učeri :hmm:

tko za spoznanje vreme tuki kaže v redu,še mal pa,žžžžžžžuuuuuuuuuuurrrrrrr :OK:

baje da je en s choperjem zutri pogrnu pred vojašnicami

Iz LJ sem šel ob polnoči pa sem po stari furu bolj počasi sm rabu tm 1 uro ozebu sm pa v prse na rakah sam jebiga je bil pa lep popoldan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki kaj ne grš ti natepavat MARIJE? :grrr

Ma kaj vem, ne gre noben, še burnout se je skisu k ve d ne bo meu za bureka po ovinkih in pole rajš ne gre :lol: :lol1:

Bom še vidu, povej kdaj gresta vidva?če uletim, uletim na zborno mesto, čene ne me čakat... (če bom zamudu vas že ulovim :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva greva zdej sam da pride Fabi v Divačo.Sej verjetno noter ne bomo šli ker je vstopnina tako da gremo sam dol pogledat kam na pijačko in domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva greva zdej sam da pride Fabi v Divačo.Sej verjetno noter ne bomo šli ker je vstopnina tako da gremo sam dol pogledat kam na pijačko in domov.

Zmeneno, možno d se vidmo dol. Z vami po potu pa ne bo šlo :grrr Uživejte :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa pridite vsaj mene pogledat,baje da bo en striptis zanimiv

Uaaa sanda kaj bos mela striptiz? Pol pa pridemo pogledat!! :devil: :lol:

Maaa ku vam zavidam k greste na grobnik.. ma kaj bo vstopnina tudi samo za it do boksov itd? :huh:

Nec, grem delat naprej... <_<

lp

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben meni jih lohko prneseš kr u ljubljano pa jih pridem en dan tja do vas iskat.

:D

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj vem, ne gre noben, še burnout se je skisu k ve d ne bo meu za bureka po ovinkih in pole rajš ne gre :lol:  :lol1:

Bom še vidu, povej kdaj gresta vidva?če uletim, uletim na zborno mesto, čene ne me čakat... (če bom zamudu vas že ulovim :devil: )

Ja inu pole si se zbudu :doze: :lol1: :lol1: :lol1:

Ja kaj cm ce se starsi zmislijo da treba delat doma :doze: :SS :lol:

@sulica: Vse naj naj, pa veliko zdravja, pa srece in veselja! Pa bodi se naprej taksen ku si!!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni...je kdo tuki, k je iz okolice Bovca al pa da bi svetoval kje so najbolj camping placi ob Soči oz Koritnici...sicer sem najdu kar lepo število AC, sam po slikcah je mal težko izbrat t'bolga?

bog požegnej! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni...je kdo tuki, k je iz okolice Bovca al pa da bi svetoval kje so najbolj camping placi ob Soči oz Koritnici...sicer sem najdu kar lepo število AC, sam po slikcah je mal težko izbrat t'bolga?

bog požegnej!  :afro1:

Kontaktirej Jazbeca :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa je blo kr vroče,sam čudno na nebu tko da sem dan izkoristila za pucanje mopeda in en krogec da so kaplje mal stran odletele

tko da zdej je čist in pripravljen za vožnjo,sam še sebe morem spucat dol ta šmir iz rok pa bo.

kaj se bomo kej dobival na ridah ob 17h tko kot lani,al boste kr lenuharli :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo pa že res za razmislt :hmm: penzija pa to,

yeenki ti pa hodiš sam šnofat pa nč ne napišeš,sem te spet zalotila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se bomo kej dobival na ridah ob 17h tko kot lani,al boste kr lenuharli :angry2:

Bomo, sam d prije zlati sveti junij k ni izpitov :kva2: pol pa letiiii miško.... Ma kaj so te ride tko famozne. Kaj ne bo mal spremenili placa in se dobivali recimo na Colu k je en lep ovink pa plac za mopede in ograjca al pa Senožečah kje u treh krasnih, nevem no sam te ride tle gor pa dol. Jih mam že do vrh glave :P zgleda d sm jih že prevčkrat prepelu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!