Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Šulci .. čestitke :OK: :OK: .... pero lepo enim !!! :grim

1x pojdi z ZR-om čez par tednov pa z Z-jem :devil: :devil: :whistle:

... pero ne ... tok mamo vsi prot špagetarjem in vsi nosimo šolde tam ... ni logike :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šulci .. čestitke :OK:  :OK:  .... pero lepo enim !!!  :grim

1x pojdi z ZR-om čez par tednov pa z Z-jem  :devil:  :devil:  :whistle:

... pero ne ... tok mamo vsi prot špagetarjem in vsi nosimo šolde tam ... ni logike  :slap:

ej dečko kaj tebi niso znana pravila da ne smeš met v podpisu reklamno sporočilo,zgleduj se po men .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gradivo-svakog jutra KAMASUTRA  :oops:

Pripravništvo ob roštilju ali pa v oštariji  :grim

:grim :krneki: :OK:

Emmm.. nekam veliko Gregsa omenjaš... ma nehi no, bo Duh'c lubosumn 'n me bo ponoči strašu...  :P

Ja, se strinjam, da če je človek po srcu primorc, je v redu.. sicer sm jest tudi tako primorc, da se nimam česa bati....  :grim

Emmmm... po zadnjih pregledih vremena se mi zdi, da se v petek ne vidimo...  :cry:  :cry:  :cry:  :SS  Baje bo scalo k pr norcih... kar pomeni, da me pista vidla ne bo spljoh ne nič nix...  :SS

Ampak če so se zmotili, potem pa priletim...  :yea2: Sem si že rezerviral dopust za petek, samo če bo scalo, bom pa kar delal... da bom kdaj drugič lahko koristil...  :grim

Ma ne ne, ga čuvam jst ponoči, tko da te ne bo strašu, podnevi pa itak ne strašijo duhci :P

Aja in za jutri... lepo delaj... <_< Pa sm misnla da bomo šli do Grobnika... :cry:

Gremo spančkat... lahko noč... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dečko kaj tebi niso znana pravila da ne smeš met v podpisu reklamno sporočilo,zgleduj se po men .)

ej deklca ... da nam jst tvojo reklamo resno vzel :devil: :devil:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultz, čestitam! Srečno vožnjo! :OK:

P.S. Si ga kupu prav tam, kjer sem takrat svetoval....... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šulci .. čestitke :OK:  :OK:  .... pero lepo enim !!!  :grim

1x pojdi z ZR-om čez par tednov pa z Z-jem  :devil:  :devil:  :whistle:

... pero ne ... tok mamo vsi prot špagetarjem in vsi nosimo šolde tam ... ni logike  :slap:

Hja, kot proti Hrvatom, pa vsi tja na oddih...... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah, tnx gizmo...bla prva fura letos... :grim ajdušna-podkraj-logatec-planina-postojna-senožeče-divača-sežana-gorica. :yea2:

sem mel dvojne gate...da ne bi zmočil kombinezon od orgazmov.. :lol1:

kako je vreme za jutre? danes bo :SS ku zgleda...

se vidmo na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci a ste poznal tega k se je v Ajdovščini ubil??....z Ducatijem... :? ...čist tko vprašam

R.I.P. kdorkol že je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej deklca ... da nam jst tvojo reklamo resno vzel  :devil:  :devil:

:P

branila se ne bom :yea1: :whistle:

sam ne je okol prenašat da ne bo prevelik naval,ker koilometrov ne mislim vsak mesec nazaj previjat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci a ste poznal tega k se je v Ajdovščini ubil??....z Ducatijem... :? ...čist tko vprašam

R.I.P. kdorkol že je

Koušca :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba od jebe. :cry:

Kaj pa je mel za enega ducatija?  :hmm:

nevem, mensezdi d monsterja :hmm: ma nism sigurn :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem poznal. daleč okrog ni bilo tako dobrega pilota. fant je res znal z motorji, pa tudi vozu jih je že od pamtiveka. mel je ducatija 999 :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel je ducatija 999  :cry:

aha, no pa tega. Js osebno ga nism poznal, sm pa že marsikaj slišu okul njega. Tako kot tole :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustmo te slabe dogodke za nami....

Banda, kaj se bomo kej furali čez vikend al neč... Sobota se nekam gre, odvisno od vremena, pole pa nazajgrede se ustavmo na čevapičičih u Braniku a :naughty: Mene matra golica u glavnem. Če ne bo padla v soboto bo pa v nedeljo :P

Predlogi na mizo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a čevapčiče boš ti pjku? sam itak sobota odpade ker bo dež :P :P .. jst sem glihkar pršu z enga rajda... razdrto-postojna- kalce- idrija-most na soči- gorica- domov ..in vam pove... svinsko me je zeblo tm gor po unih grapah... če bo tud ju3 tako... :krneki: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem poznal. daleč okrog ni bilo tako dobrega pilota. fant je res znal z motorji, pa tudi vozu jih je že od pamtiveka. mel je ducatija 999  :cry:

Na žalost tudi takega norca. Ni lepo slišat, vendar dejstvo je tako. Edino še enega, ki je večji poznam, ne bom omenil njegovega imena. Na žalost je tako. Danes bil pogreb in še njegov oče je rekel, da je bilo samo za čakat, kdaj se bo kaj zgodilo. Lahko si tak pilot kot hočeš, vendar, če pretiravaš s hitrostjo...... Že tako se ti lahko kaj zgodi, ne pa da voziš na mrtvo kot je on. No, zdaj ga na žalost ni več.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo samo žalostnega govorili, bi Vas opozoril, da danes zbor na Preserjih :D :P

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm... po zadnjih pregledih vremena se mi zdi, da se v petek ne vidimo...  :cry:  :cry:  :cry:  :SS  Baje bo scalo k pr norcih... kar pomeni, da me pista vidla ne bo spljoh ne nič nix...  :SS

Ampak če so se zmotili, potem pa priletim...  :yea2: Sem si že rezerviral dopust za petek, samo če bo scalo, bom pa kar delal... da bom kdaj drugič lahko koristil...  :grim

Nismo se vidli, ampak smo pa bli tam :kva2: :grim :yea2: A ti si pa delal? :naughty: :grrr :P

Fajn uglavnem... bo duhec napisu več pomoje, k je tudi na pisti bil... jst še nimam kej dat pod noge za it tja... :doze:

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo samo žalostnega govorili, bi Vas opozoril, da danes zbor na Preserjih :D :P 

Pozdrav od Roberta

Sm bil na eni pivi jutri pa z šotorčkom če bo vreme.

Robert pa kaj nisi kupu ti suzukija :hmm: v temi ker si pisal kako so ti zlorabli kartico si neki eno virago omenju?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil na eni pivi jutri pa z šotorčkom če bo vreme.

Robert pa kaj nisi kupu ti suzukija  :hmm:  v temi ker si pisal kako so ti zlorabli kartico si neki eno virago omenju?!

Ja, vendar sem vseeno šel z Yamahco, ker sem jo bolj vajen, pa še za enkrat z Suziko pridem ful zmatran domov (preveč športna drža za mene), če se odpravim na daljše ture.

Bom videl, če se do konca sezone ne "utrdim", navadim te drže, da ne bo teh problemov, bom Suziko obdržal, ker je drugače ful dober motorček. V nasprotnem primeru jo bom zamenjal za kakšno Hondo CBF 600 .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas ti ganz novo suzo? enga sm danes srečal v Selu na GSXu...prow svetu se je od lepote, pa tud tišalo se ga ni... hm ja... a mogoče kdo od tukej poseduje črno kawo (kaj je ze ta nov Z750?) večkrat se najdeva tukej okrog... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo se vidli, ampak smo pa bli tam  :kva2:  :grim  :yea2: A ti si pa delal?

Fajn uglavnem... bo duhec napisu več pomoje, k je tudi na pisti bil... jst še nimam kej dat pod noge za it tja...

Ma va fa.... :SS

Kej ni scalo dole? Ma pol dneva je scalo v Ljubljani... ko sem delal... Ma ben dobro, pej u drugo... :grim Sej mi ni žou, de nism šou... sej Grobnik bo še stau... :grim... sem pa naredil dve veliki lepi stvari... an sm prou kontent... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee fantici. :) Ku smo prsli dol se je uscalo. To je blo okrog 16h. Pole sva sla s sse3y-ijem (nas nov clan k se nece se predstavit <_< :P ) pihat :lol: , da se je prej osusilo tko da je v bistvu en kwart do pete ze blo zadosti suho, da sva placala 35EUR za last-minute varianto in naredila neki krogov. :OK: Ma je blo prou zadosti.. :yes: magari je obema fajn odneslo zadnji konc k sva se ze vidla kako gre sezona v maloru, ma sva se nekako ulovila. Huh. :wacko:

Slike in trije videoti!

Il trio medusa :lol1:

Grobnik_07.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!