Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

jao jao nič niste moderni.... 

So že zdresirane, da se morjo nagibat.........ali pa naj gredo peš :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo u soboto kšna giretto :? Js in Monika gremo sigurno nekam, še nevem kam tako d lahko udarmo skupej na kšn Nassfeld :lol1: V glavnem kakorkoli ob 17h morem bit v BTC-ju (moške nakupovalne sfere :kva2:  :naughty: )

Kej pridete kej mimo rid? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnu mene u soboto ni sploh v bližini asvalta(odojki,roštiljada pa to)

pa itak je slabo vreme baje napovedano.

nedeljo pa zihr nekam pičim

aja za drug tedn mam v glavi en sadni parti na ridah ime sadeža ostaja skrivnost,lahko pa ugibate in tisti ki bo uganil bo dobil repete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo vreme v soboto...... :grrr

a nisi gledala poročil...lepo bo..... :D

a je sadež mogoče banana? :hmm: :fredy:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC to mava midva zmeri sabo,se ni za bat da bi kje pozabila .)

drgač pa sem prebrala en pravilni odgovor celo 100% je tale naš novo pečeni Spider odgovoru,sine napiši loto listek,bomo pol kr cel šlepar lubenic nabavli in bomo z nimi po ridah dol balinali

ej batk batk B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo u soboto kšna giretto :? Js in Monika gremo sigurno nekam, še nevem kam tako d lahko udarmo skupej na kšn Nassfeld :lol1: V glavnem kakorkoli ob 17h morem bit v BTC-ju (moške nakupovalne sfere :kva2:  :naughty: )

Če greste čez Bovec, se OBVEZNO ustavite... plačam pijačo... sem namreč v petek in soboto tam... :yea2: V soboto je pač predporočni žur... ampak NE moj... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst prnesem banano/e :)

ti pa češpo/e

:)

:lol1:

Mislim da manjka še kako sadje, ma se baje razlikuje od - do... lahko so breskve, mandarine, limone, melone... :hmm: :P Prispevamo mi še kej? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo u soboto kšna giretto :? Js in Monika gremo sigurno nekam, še nevem kam tako d lahko udarmo skupej na kšn Nassfeld :lol1: V glavnem kakorkoli ob 17h morem bit v BTC-ju (moške nakupovalne sfere :kva2:  :naughty: )

Če morta biti ob 17 btc, potem pojdimo kr direkt tja :lol1: ... najbolje da se dobimo ob 8.00 zjutraj na ridah.... pa recimo, da nam bo uspelo do 17 pridet v lj :whistle:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: No zdej vidm da za na Stelvijo ne gre nobeden z nami,,,pej nč še žal vam bo. :SS

Se bomo vidli kej potem na ridah pa še posnetek zbora szi kamero vam bom prnesu pokazat tako da drugo leto boste sigurno ŠLI. :OK: :OK:

Srečno pot vsem kjerkoli se boste vozili :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu u GO je tako lepo vreme, da te kar prime volja za giro  :afro1:

greva :kva2: mam že naštimane plavutke in dihalko :lol: :lol1:

Ride: Drug tedn, vi določte dan, meni je vseeno najraj torek :P sadni party... Če bo lubenica s sandine strani prnesem js melono, drugi pa dejte še kej nabavt d bomo meli res žurko :kva2: Ma sej mi je zmeri bl ušeč na teh ridah (ku d prej mi ni blo :whistle: )

Gregs: no če bo naša nataška letela s svojim F16 pole se ustavmo kej u bovcu... bomo vidli kako bomo s cajtom. Vsekakor te pokličem daj :grim

Za soboto oz. jutri: Vreme, ja neki ga serje ja... Bomo vidli še od stanja jutri zjutro. Čene čmo nrdit kšn backup plan... Predlagam:

1. V primeru sončka že navsezgodi: 10.00 astro bar je ŠTART NE ZBIRANJE po soški do Nassfelda in pole vidmo sproti...

2. V primeru bol kilavega zjutri in pole proti popoldnevu lepega vremena: okrog 13.00 ŠTART proti Bledu na kremšnite...

Vaše mnenje. V glavnem js bi nrdu take furce, če bi vi kej posvoje no problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa sem prebrala en pravilni odgovor celo 100% je tale naš novo pečeni Spider odgovoru,sine napiši loto listek,bomo pol kr cel šlepar lubenic nabavli in bomo z nimi po ridah dol balinali

ej batk batk  B)

Hehehe gdor zna, ta zna. :D :yea1: :yea1: Se vidmo na ridah kej z lubenicami :rolleyes: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidmo na ridah kej z lubenicami :rolleyes:  :grim

Me zanima kaku bo on na ride pršu :hmm: :lol1: CBR nema više placa zadi :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kaku bo on na ride pršu :hmm:  :lol1: CBR nema više placa zadi :grrr

Ob cesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob cesti ;)

Hehe malo dolga bi bla :) :OK: ne se bat bom že poskrbel da gizmo nbo dubu repete :P ga bom doma nafutrov :010 da ko bo ugriznu enkrat v lubenico bo :SS

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!