Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

:naughty: Sanda........glede tiča....... :lol1:

Glede Eosa ti jaz odgovorim in sicer ima novo gumo tako da je verjetno bil preobremenjen s povratnimi informacijani cestišča....... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al je treba kam jit da kej doživiš

zdele pičim na horjul-žiri-škofjo loko-kran-jezersko-vodice in domov na ride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda.. se mi zdi da maš glede unga tipa mešane občutke .)

Po eni strani si ogorčena, po drugi bi ga pa prav rada spoznala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeemmm...sanda...mahala mahala...vidu...sm pa res gume zamnjou in sm se spet mal na hitrost prvajou...lih ki je moja doma ostala :kva2: ...

viggen...namest ene zamenjou obe in manest veš kere sm dal dunlop...

...eh...ne vem če je bil lih sam prebarvan :krneki:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda.. se mi zdi da maš glede unga tipa mešane občutke  .)

Po eni strani si ogorčena, po drugi bi ga pa prav rada spoznala  :naughty:

stari bereš me ku odprto knjigo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr ciljamo na golico štartamo izpred moje bajte(ne mrliške vežice .)

ob 9h zaenkrat smo jaz ,kr1a,tc nts pa še maxxima poberemo ob 10h v brezovci pr paviljonu tko da če hoče gdo zravn nej me zvrcne sam ne ponoč k ne bom mela cajta,le zakaj :hmm: pa še nina pol ne bo mogla spat al pa ustat k že tko ne bo nč spala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne ponoč k ne bom mela cajta,le zakaj :hmm: pa še nina pol ne bo mogla spat al pa ustat k že tko ne bo nč spala

:cry: :fredy: :oops: :naughty: O:-) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sva nazaj.V treh naredila 1645 km (545, 250, 850).Ma se vleče dol po magistralki do Dubrovnika.Nas ustavijo v eni vasi hrvaški poolicaji pove da imajo kuntrolo in da sem šel 41 km/h prehitro.Plačat bi mogu enih 700 al 800 kun.Pol pa sm se zdilu na 100 kun. :OK:

Skratka bilo je lepo slike sledijo.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas ustavijo v eni vasi hrvaški poolicaji pove da imajo kuntrolo in da sem šel 41 km/h prehitro.Plačat bi mogu enih 700 al 800 kun.Pol pa sm se zdilu na 100 kun. :OK:

:OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Zgleda, da se se vedno da naletet na hrvaskem na en malo pametne pulicaje....

Tako so mene ustavli predlanskem ob 2h zjutraj ko sem se vracal iz Hvara.....Bilo je nekje na enem ravnem odseku pred reko.....sel sem sigurno okoli 140 in omejitev je bila 90......ko zagledam pred sabo mahanje z tisto rdeco liziko.....Me je prav en malo stisnilo v zelodcu, ko sem videl, da majo radar in pricakoval sem najhujse.....in nic! Uprasal me je po dokumentih, in se prej ko sem jih privlekel na dan je naredil sprehod do zadnjega konca mopeda, ugotovil da sem tujc in mi zazelel srecno pot brez da bi pogledal papirje....... :eek: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ku je kej klapa :OK: sem vam prou malo fouš,k se tako lepo vozite okoli :) jest sem nažalost končal sezono :( bližnje srečanje z avtom,rezultat zlomljena roka in motor za u škavace :blink: zato lepo počasi in previdno,tko ku jest :whistle: da ostanete celi vi inu moped :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem nažalost končal sezono :( bližnje srečanje z avtom,rezultat zlomljena roka in motor za u škavace :blink: zato lepo počasi in previdno,tko ku jest :whistle: da ostanete celi vi inu moped :rolleyes:

:blink: :eek: WTF. Kaj si reku :blink: Avto, zlomljena roka, srečanje.... počasi počasi. Kaj je blo? Ne mi rečt d si butnu. Ma kaj ti je izsilla prednost? O bogi :friend1: Sej so zavarovalnice daj :glare:

Glavno d ni hujše. Dokler še toučeš po tipkovnici tle na MS je vse OK :P

Banda, 30. 6. je Grobnik v akciji... Gre kdo trgat gume :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pek: uuuu :huh: Upam da bo hmali boljse... Hitro okrevanje zelim...

Fantje in dekleta, ne se hecat, za prevec nesrec slisim zadnje cajte :(

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pek pizdarija,sploh ne vem kaj nej napišem :cry:

drgač pa lahko vam je fuuuuuulllllll žal k niste šli danes z nami na marijo reko in golico pa prov vam bod in šle sline se vam bodo cedila k bo TC slikce prpopov haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa lahko vam je fuuuuuulllllll žal k niste šli danes z nami na marijo reko in golico pa prov vam bod in šle sline se vam bodo cedila k bo TC slikce prpopov haha

ha, js sm ceu dan joku doma k nism šou z vami :cry: :cry: pa drugič, vam pokažem kako je treba marijo naskočt :kva2:

TC: alo slikce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ku je kej klapa :OK: sem vam prou malo fouš,k se tako lepo vozite okoli :) jest sem nažalost končal sezono :( bližnje srečanje z avtom,rezultat zlomljena roka in motor za u škavace :blink: zato lepo počasi in previdno,tko ku jest :whistle: da ostanete celi vi inu moped :rolleyes:

uf jebnti pek :( ...drži se...te pridemo kaj obiskat.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

what we saw is what everybody gets...... :)

ni cenzure sploh...sem na hitro naredil-vrgel vse gor(ker sem zaspan kot hudič-včeraj smo potem še na Radijsko fešto šli in sva prišla z mojo domov ob 3.32 :blink: )...razen ena slika je šla ven na izrecno prošnjo kolegice....tisto lahko pošlem po msn-ju če koga zanima..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!