Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Sj vedu za tole, jaz pa na Grobnik rinu :slap:

No upam da me izuči, bi se vam pa rade volje prkluču, pa drugič.Slikce pa zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne morem verjet da je še dan na unih treh slikcah k je TC vmes,ma ko smo šli od tam je bla že tema k vriti,no skor

žan vidla vidla tvojo desno nogo si jo dvigunu k ps ki gre dervo al pa gumo od avta oscat .)

godfather,če tud ženo doma tko polagaš k motor je pa tud sranje no :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan vidla vidla tvojo desno nogo si jo dvigunu k ps ki gre dervo al pa gumo od avta oscat .)

:blink: :lol1: :lol1: ja še dobro d me ni krč u kolk primu, k sm tolk dvignu nogo d sm se hmali na levo stran zvrnu z moje miške :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, zdej smo lezli v hribe, kaj pa če bi šli še kej na morje se namakat :hmm: Al pa kšno jezero no, tudi OK :OK:

Nataško pa mormo enkrat na mopedu videt ja, kdaj se boš kej pokazalo no :? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste se meli lepo :OK: :OK: Men je pa tako žal da nisem mogel it z vami :cry: :cry: :cry: :cry: in te prok.... knjige :angry: :angry: Sej še malo pa bom tut jst veselo pohajkoval, upam da čimveč z vami :yea2:

@Sanda7: Veliko varnih km, pa srečno vožnjo !!!

@nts: Tebi tudi veliko varnih km pa srečno vožnjo!!

@TC: Da bi ti vedu kako ti zavidam :D

@gizmo&ostali: Kaj bi se dalo komu 2.7. na Grossglokner? Ja pa morje tut vabi, bo treba enkrat it ja :hmm:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo&ostali: Kaj bi se dalo komu 2.7. na Grossglokner? Ja pa morje tut vabi, bo treba enkrat it ja  :hmm:

2.7. :hmm: if we are not working at that day... sure :OK: I still don't know the "razpored" :lol1: for July. One maybe two days before i 'll tell you :grim

Ma bo treba jt že zgodi zjutro ogr k je douga... 650km iz gorice :grim Spet bo lesena rit :o :slap: bomo vidli še kako bo šlo na izpitih, d ne bo šla mama z vami ne jst :blink: :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nataško pa mormo enkrat na mopedu videt ja, kdaj se boš kej pokazalo no :?  :OK:

Veš Žan, sory ampak jaz ne morem voziti, ja no, s tako počasnimi kot si ti....

vedno prideš zadnji na cilj, zmeraj te moramo čakati.... :whistle:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nts: Tebi tudi veliko varnih km pa srečno vožnjo!!

@TC: Da bi ti vedu kako ti zavidam  :D

Hvala :D

Kr zavidi mu, nihče ne uživa tako kot on, a ne TC? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ma dijo mio dve... Ma kedaj sta vidva pršla na delavnico?!  :hmm: Neč vaju nism vidu... mogoče zato, ker sem bil tako kot vedno skrit zadaj na osmici, vidva pa nista pršla vozit, a?!  .)

Sem pa pogledal malo nazaj in sem res opazil, da je Sanda samo prebarvala svoj motor...  :P  :grim Ampak Nts pa nima nobene slikce motorina...  :grrr

:) Ma sva pršla okrog 17h, 17:30... ne vem... ja, sva bla sam spredi in NE, nisva prsla vozit :P :grrr Duhec ne, k ni mel nc vec bencina, jst pa ne, k nimam (še) konjička... :cry: Ko ga bom mela in ko bom mela zadost poguma, da ne položim vseh stožcev in še sebe in motor zraven, bom pa tud jst pršla vozit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da me itak niste pogresali ampak vseeno sporocam, da me ni, ker mi je strela skurla PC. <_< No na sreco ne prevec hudo, ampak vseeno bom zamenjal maticno pa formatiral pa tako naprej... :)

@nts, sanda: Srecno na novih konjickih! :OK:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo&ostali: Kaj bi se dalo komu 2.7. na Grossglokner? Ja pa morje tut vabi, bo treba enkrat it ja  :hmm:

Lp Burnout

Ma kaki Grossglokner,Stelvio vabi 2.7 na motozbor....Ki so kandidati? :OK:

Tja gor bi prišli enkrat zvečer toliko da vidmo zbor in da prespimo,naslednji dan pa naprej po okoliških prelatov vsa tja do doma.

Predlagam na naredimo en seznam kdo gre (Jst upm da ne bom šou ravno takrat na Češko z mojim šefom :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba 2.7 ne morem mrdnt nikamr k ma fotr abrahama pa tretjega verjetn tud k bom vsa skurjena.

Sem pa od jutri naprej na dopustu do torka tko da če mi hoče delat gdo družbo na furanjo,prisrčno vabljen-a

jutr mogoč letim zutri mal rit namočit ob 18h mislim bit na ridah potem pa na 3M tak je plan,zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gross 2.7..... :hmm: . Bom še vidu. Lahko bom šel z vami, vendar bom verjetno moje štartno mesto s štajerske. Itak ki je še drugi julij.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

godhather a kopalke sta vzela sabo :hmm:

fajn se mejta

a gre danes gdo na 3M pogledat jaz,tc in nts se dobimo na ridah ob 18h in pole pičimo v žabarijo mogoč bom zamudila ene 10 minut k mam še frizerja ob pol šestih,tko da me kr počakte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo NTS! Luškan motorček! Mal pozno ampak vseeno (škodit ne more).....srečno!

EOS, kaj boš kej branu naše barve pa ruknu kako slikco iz Krka......uh....... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil pri Gruntarju v Kopru.....sem šel malo vohat za Z750S...in z grozo spoznal.................da v slo se ga ne dobi v modri barvi :cry: , ampak samo v grozotulno grdi rdeči :angry2: in monotonija črni :angry2: , aaahhhh....ta DKS, prov nočejo prodajat motorjev. Ne vem zakaj nabavljajo grde barve, ki ne bodo šle v promet. Modri so bli trije in so zginli v treh dneh ko so prišli u trgovino, črna sta še dva ostala in rdeč mu dajo 80k sitov škonta samo da ga vzameš. Zame rdeča kawa je kot rjava alfa :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil pri Gruntarju v Kopru.....sem šel malo vohat za Z750S...in z grozo spoznal.................da v slo se ga ne dobi v modri barvi :cry: , ampak samo v grozotulno grdi rdeči :angry2:  in monotonija črni :angry2: , aaahhhh....ta DKS, prov nočejo prodajat motorjev. Ne vem zakaj nabavljajo grde barve, ki ne bodo šle v promet. Modri so bli trije in so zginli v treh dneh ko so prišli u trgovino, črna sta še dva ostala in rdeč mu dajo 80k sitov škonta samo da ga vzameš. Zame rdeča kawa je kot rjava alfa :devil:

:hmm: uvoz :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultz, pokukaj čez mejo, več ponudbe in ugodnejša cena. Bratranec od prijatelja ga je kupil v Monfalconu, modrega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kje kakšen ki bi me prišel mal po hrbtu namazat s kakšno hladno snovjo ker me fffuuull pečččee,davek današnjega poležavanja v izoli :angry2: ampak je blo pa fajn.

u fak sej res kaj sem vidla pa to ne morš verjet :eek: se kopam tam v izoli pr delfinu in vidim enga tipa stran kakih 50metrov ki sedi na skali full čudo in gleda na plažo priplavam do une zaščitne ograje(boe)da se mal odpočijem in še enkrat pogledam od bližje unga tipa direkt med noge,skor me kap ku vidim uno curo ma res komad zihr čez 20cm in jajca čist nabita,sem bla full šokirana tko da sem še ene parkrat mim grede mal pogledala če prov vidim omenim še sestrični,tud njo preseneti,tip si ga lepo boža in ne jebe pet posto,sem si rekla pizda ti materna da te ni sram,kreten prkurjen,sestrična ma še dve hčerki in takoj omeni podofilstvo in to,ko greve vn iz vode se pogovarjave kok je to nenormalno da si ga drka na račun nekih punc al mogoče celo otrok,tko da omenim da bi šla najraj tja in ga nekam poslala al pa šla do reševalca iz vode da bi on ukrepal in res gre sestrična do reševalca povedat da si ga model drka in da se to glih ne spodobi za to okolje,reševalc uzame piščalko in mu da vedet naj se spoka tip se še neki obotavlja in se končno pobere,svašta no

ej tc sem te vidla,ma sej veš itak

tebe EOS pa tud dol u Planini sem ti mahala,aja mam prebarvan .) motor pa me mogoče nisi prepoznal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kje kakšen ki bi me prišel mal po hrbtu namazat s kakšno hladno snovjo...

...skor me kap ku vidim uno curo ma res komad zihr čez 20cm in jajca čist nabita

AD1: Jest, jest! :kva2: Sam me lih ne bo, grem za ene tri dni v Dolomitke... :whistle: Sandica, pa drugič... .) (samodamesebanenabijenakolacpress)

AD2: Ma ti si sam tistih 20+ vidla... pa je blo dost... ehehehhe... Maštaj, maštaj... :D Drgač pa prasca drkaškega prebit, da si nad deklicami boža mačeto... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tc sem te vidla,ma sej veš itak

jst tud tebe..... .)

jao sam ti pa maš doživetja...ne vem kaj je bolj šokantnega...to da je mel 20 cm dolgega ali to da si ga je drkal...... :hmm:

zakaj kdaj na plaži kaka punca ne poboža svoj spolni organ....jao..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!