Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

u kaj sem se spomla,burnaut uno na telefonu pa ni blo tko kot je blo slišat je res letelo na tovornjakarja k je zapeljal po pesku da je dvignu vs prah u luft,še enkrat pizda mu materna :fight2:

Ja sam je blo pa zanimivo :lol1: :lol1: :lol1: Se oglasim in na drugi strani slišim: "Pi*** ti mat****" jst pa sam :eek: :eek: :blink:

:lol1: :lol1: :lol1:

Sanda7 hvala k si me nasmejala do solz :lol1:

Žal tut jst nisem šel na 3M pa čeprav sem samo ene 800m od tam :doze: prokleti dež :doze:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premišluj o tem,kaj lahko nardiš s tem kar imaš

...vedno in vsak dan... :004

Hvala, Sanda... tvoj pozitivizem mi vsak dan polepša dan... :grim :004 Z veseljem so naslednje jagode v moji domeni... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danebokdoljubosumenpress

Ampak hvaaaala gregs

:whistle:

Ma ne bo.... saj jaz sem en tak neškodljiv medo... :blush: .) :OK:

Mister D, kdaj greva žgat ovinke?! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tut jst nisem šel na 3M pa čeprav sem samo ene 800m od tam :doze:  prokleti dež

....smo te pa vsaj slišali... in 3M te je slišal.. in je tako, kot da bi bil tam... :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tc a si prišel pred nevihto dam mene je skor na rampah zvrnlo k je tko pihalo,cela štala :angry2:

ujelo naju je :angry2: ...sva se mogla ustavit pod mostom na ravbarkomandi...pihalo in toča je začela...pa vidu nisem nič.....cel premočen(moker :naughty: ) prišel domov....

kakšn krst za tonija prvi dan na motorju..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u kaj sem se spomla,burnaut uno na telefonu pa ni blo tko kot je blo slišat je res letelo na tovornjakarja k je zapeljal po pesku da je dvignu vs prah u luft,še enkrat pizda mu materna :fight2:

Sanda, zgleda da ne bo druge, bo treba glih metlo nabavit, pa kako dežurstvo udart :hmm: ......... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u kaj sem se spomla,burnaut uno na telefonu pa ni blo tko kot je blo slišat je res letelo na tovornjakarja k je zapeljal po pesku da je dvignu vs prah u luft,še enkrat pizda mu materna :fight2:

Sanda, zgleda da ne bo druge, bo treba glih metlo nabavit, pa kako dežurstvo udart :hmm: ......... :lol:

metla je itak že gor čist nova dežurna sem pa tko vsak dan skor,tko da me lahko tud ti prideš mal zamenjat da grem vasj kej na dopust lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, še izpit v sredo odpišem pol pa ride moj drugi dom! :wub: Bom pometal, pa kavico kuhal......e vidiš ideja, kak agregatek pa kuhalniček pa za kavico naštimamo. :hmm: Dopust? Ja sam pa ne bom tm plašu..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo u soboto kšna giretto :? Js in Monika gremo sigurno nekam, še nevem kam tako d lahko udarmo skupej na kšn Nassfeld :lol1: V glavnem kakorkoli ob 17h morem bit v BTC-ju (moške nakupovalne sfere :kva2: :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zinima kolega prodaja Dunlop D 208 RR.190/50-17

Guma je stara en dan in ima prevoženih 150km.

Cena: 25.000,00 SIT :OK:

Ostalo na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo u soboto kšna giretto :? Js in Monika gremo sigurno nekam, še nevem kam tako d lahko udarmo skupej na kšn Nassfeld :lol1: V glavnem kakorkoli ob 17h morem bit v BTC-ju (moške nakupovalne sfere :kva2:  :naughty: )

ja lahko kam gremo...sam če morš bit ob 17 v btc-ju.... :hmm:

dost ne bomo šli..... :)

no kr ideje na plano.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo u soboto kšna giretto :? Js in Monika gremo sigurno nekam, še nevem kam tako d lahko udarmo skupej na kšn Nassfeld :lol1: V glavnem kakorkoli ob 17h morem bit v BTC-ju (moške nakupovalne sfere :kva2:  :naughty: )

Jst sm zmeri za akcijo!! :OK:

ti samo reči uro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo u soboto kšna giretto  Js in Monika gremo sigurno nekam, še nevem kam tako d lahko udarmo skupej na kšn Nassfeld  V glavnem kakorkoli ob 17h morem bit v BTC-ju (moške nakupovalne sfere  )

Jst sem za, tudi jst bom mel sopotnico, tako da bo vožnja bol zlhka. Lahko jo udarmo po soški gor do Naßwelta.....upam...da bo tokrat ratalo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem za, tudi jst bom mel sopotnico, tako da bo vožnja bol zlhka. Lahko jo udarmo po soški gor do Naßwelta.....upam...da bo tokrat ratalo :P

ja k js bi šou že zjutro enkrat :OK: tm okul 10h a :hmm: pole smo gor za kosilo in dalje čez bled pa do LJ (vsaj jst)...

Se slišmo kej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zinima kolega prodaja  Dunlop D 208 RR.190/50-17

Guma je stara en dan in ima prevoženih 150km. 

Cena: 25.000,00 SIT :OK: 

Ostalo na PM

za 10mm preširoka :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k js bi šou že zjutro enkrat :OK: tm okul 10h a :hmm: pole smo gor za kosilo in dalje čez bled pa do LJ (vsaj jst)...

Se slišmo kej :yea1:

Kaj s crossko :whistle: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js in Monika gremo )

tudi jst bom mel sopotnico,

kaj je zdaj to :hmm: ...sem mislu da je moderno se sam vozit na motorju pa sem mojo po motor poslal kupit :) ...vi pa si kr prikolice nabirate...kako bomo sekali ob soči gor če bo prikolica pripeta zraven :?

jao jao nič niste moderni.... :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj s crossko :whistle:  :xx:

Ma sm js to pisu. Mi je zblodu use, zdej bo štrene mešu še po MS. Čaki, ga pošlem nazaj u blato :fight1: :chase: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!