Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

jest sem nažalost končal sezono

Fak.... ma dobro, samo, da si približno cel in da se boš kmalu 100% cel!!! :OK:

Banda, 30. 6. je Grobnik v akciji... Gre kdo trgat gume

Jest, jest! :kva2: Kdo organizira? Cena?

drgač pa lahko vam je fuuuuuulllllll žal k niste šli danes z nami na marijo reko in golico pa prov vam bod in šle sline se vam bodo cedila k bo TC slikce prpopov haha

Evo, za sline cedit... tako da vam nisem bil fouš... :grrr

post-53-1119828265_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nina pol ne bo mogla spat al pa ustat k že tko ne bo nč spala

AAAAaaaaaaa.... :kva2:

DVE ženski v isti sobi?! Pa seba zraven!!! Lucky bastard! .) :P :naughty: :yea2: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat: dve pitanjci:

1. kera teta je kazala unga galeba? :kva2: (slinslin)

2. kera je una tetka v belem krilcu?! :kva2: (slinslin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs sam tale slikca je pa živ orgazem :eek:

zdej se bom pa sikirala k ni cajta še za dolomite :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@era oz. kr1a : ...to pa ni lepo,da sredinec kažeš naokoli :nono: ...... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs una fotka k je teta u beli kiklci gor je pa res nora še mene mal rajca :lol1: :lol1: sam res je huda da une rdeče hlačke sploh ne omenjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest, jest!  :kva2: Kdo organizira? Cena?

Je prosti trening, cena 40E za uro oz. 60E za 2 uri :OK:

Kdaj se gre se pa zmenimo. Uro mislim... K js pred 10o ne može da štartam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, pole praviš, da se učiš in da bo še vse dobro te dva ni??? :D :P

No, pa da ne bom samo stala pr miru in gledala, ti držim pesti za ju3 in poju3šnjem... Somehow I believe, da jih drži tudi Duhec z mano... samo se mi ne da zdej v kuhinjo ga iskat :krneki:

LP! :D

Devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa danes fabi ustavla na ridah se je vračala direkt iz nizozemske,ma ni prnesla nobene travce :cry: ,bravo bejba zdej pa sam rit pust na mir da se odpočije boš že nadoknadla sexanje pol al pa bom še jaz namest tebe mal :OK:

kaj banda primorska,gremo u sredo skupi na 3M(tromostovje)al boste spet vsi v svojih brlogih.

ma če bo vreme grem magar sama,no to se itak ni za bat,bobimo pa se na ridah ob 18h in štartamo ob 18:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs una fotka k je teta u beli kiklci gor je pa res nora še mene mal rajca 

...mene ob misli na obe... skupaj... v eni sobi... :whistle: :naughty: :D O:-)

bravo bejba zdej pa sam rit pust na mir da se odpočije boš že nadoknadla sexanje pol al pa bom še jaz namest tebe mal

... res sama kurbarija... batzajla, maš res, maš res... ampak tako jo imamo radi... :friend2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa danes fabi ustavla na ridah se je vračala direkt iz nizozemske,ma ni prnesla nobene travce :cry: ,bravo bejba zdej pa sam rit pust na mir da se odpočije boš že nadoknadla sexanje pol al pa bom še jaz namest tebe mal :OK:

Oj!

Ma veš kaku mi je blo lepo vas videt učeri :wub: Ste bli prvi poznani obrazi k sm jih vidla po dougem času.

Jajca sm pa mela do kolen in še več. Da od riti niti ne govorimo. Zdej jo mam še bol veliko ku prej :(

Drgač pa na nizozemski niti ne vejo kaj je ovink. Sama ravnina... Klapa je bla pej uredi! Tam so usi zmeraj nasmejani... (ma lahko zato k majo dosti "travnikov") :hmm: Sm spoznala ful motoristou, iz cele evrope :) Pot domov je bla bol zanimiva. Po nemčiji, dolomitih... skozi nasfild :krneki: ma vam že povem ko se vidimo!

lp, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj banda primorska,gremo u sredo skupi na 3M(tromostovje)al boste spet vsi v svojih brlogih.

ma če bo vreme grem magar sama,no to se itak ni za bat,bobimo pa se na ridah ob 18h in štartamo ob 18:07

Jst bom že tam, sem z Kawičem v LJ.

Hello vsem skup. Sem končno prišel do računalnika. Jst sem se meu tut fajn na metal campu :yea2: Slikce še sledijo.

Naredil zraven še lepih 500 km :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kurjo tuki pr nas :yes: ,sam res drži skor,no un rek juni,juli, avgust,babe pr mer pust :hmm: ampak usen se dobimo na ridah po 18h k rata pol že počas prijetno,itak je zmeri žur k sonce zaide,pa metlo bo terba krstit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje Cagiva, pa glih Golfa diesel imam :grim .....kaj zdej? :hmm:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ma golf dizl veze :hmm: ah verjetn sem kej pozabla prebrat

kaj če bi za na ride kupli kr uno pometalko k z njimi fate pometajo špar pa te varjanet bi jaz mal ovinke polagala pa še pometala grdoč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda: Mislim da bi moralo met kej veze s Cagivinim podpisom - "Life is to short to drive Golf Diesel"... :)

Kaj točno, pa ne bi vedla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, Devilish, nič kaj posebnega nisem mislu s tisto izjavo, Cagivin napis sem videl pa eno mal mimo ustrlu........ :slap:

.......lepo se mejte na ridah, še malo pa bom tudi jaz mel malenkost več časa.......

LP

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca sm pa mela do kolen in še več.

... jaz sem bil pa dosedaj v zmoti, da si ti ženska... :naughty: :D :lol1:

...razen če so ti od tresljajev skočili iz notranjosti ven... :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem nekje na poti fasal cvek(manjši) v zadnjo gumo. Sej opazu sem ga kr tko med postankom, ki se mi je neki svetlo z zadnje gume. Pogledam.......in... :xx:....sem že mislu da bom na Kočevskem ostal. Na srečo guma ni puščala. Tako da sem nadaljeval vožnjo. V nedeljo sem prišel domov s štajerske s cvekom v gumi. Danes sem sel v Materijo v T&P, da mi to nadležno reč odstranijo. Skratka sem mel tak...ma tak krompir, da je cvek zvilo na L in mi ni prebil gume. Stvarca pa je bla dolga cca. 20mm. Ja se mi je kar odvalu kamen s srca, ker je denarnica ostala polna :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnarnca je sam balast ki ga vlačiš sabo .)

kot kaže vremenska prognoza ne bo jutr skor sigurno nč s 3M :SS in verjetno tud ridami ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam za sexat je pa to vreme več kot idealno :grim ,men se u glavnem dogaja :friend1:

a zato ker je že vse mokro tudi brez rajcanja :whistle: :xx: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!