Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

aja sam za sexat je pa to vreme več kot idealno :grim ,men se u glavnem dogaja :friend1:

Sanda, sam tebe pa močno hormoni dajejo :hmm: mislim sex pa to :oops: pa še u tej vročini :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaa, ma kej je kdo sex omenu :eek: kaj je to, kej za namazat na kruh :afro1: Batzajla, mi smo zmeri resni, sej smo primorci oštja in kar ti opaziš v naši temi d se je ne drži je to zgolj tvoja frustrirana iluzija :lol1:

Devilish, hvala za držanje pesti (ku se hudo sliši), zgleda d je pomagalo... Rezultate zvem v četrtek ob 14h :doze: šele, klinac pa tak :glare:

Grobnik......kaj vem, sej bo dž verjetno, vse tko kaže :doze:

Jutri 3M absolutno sm gor, pa če je dž al pa ne. Mam izpit ob 16h do 17:30 in nato diretiva na 3M :yea2: Pol pa domou B) eni bojo jezni magari, ma je tko lušna k se jezi :wub: bomo že potolažli pole :yea1:

Klapa, kdaj gremo na Golico oštja, zadnič ste mi ušli a :nono: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dio bono gizmo, nism vedla da tak zaklad kdaj pa kdaj vozis zad sa sabo! :D Nism ga vidla se v akciji, ma po slikah zgleda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam za sexat je pa to vreme več kot idealno :grim ,men se u glavnem dogaja :friend1:

Hja, ma ponavadi pride še bolj soparno tako da se potiš ku zmaj............... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dio bono gizmo, nism vedla da tak zaklad kdaj pa kdaj vozis zad sa sabo! :D Nism ga vidla se v akciji, ma po slikah zgleda  :worship:

je đekson je :OK: sm učeri probu jt tko ku mi je pokazu gor po uni grivi k je na sliki......rezultat: Spoprijateljitev žana z zemljo in pobožan komolc, odrsano rebro, pa plav pavc na nogi :lol1: sm kar odletu :kva2: :lol1: motorju pa nč, itak, sej je cross :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je đekson je :OK: sm učeri probu jt tko ku mi je pokazu gor po uni grivi k je na sliki......rezultat: Spoprijateljitev žana z zemljo in pobožan komolc, odrsano rebro, pa plav pavc na nogi :lol1: sm kar odletu :kva2:  :lol1:  motorju pa nč, itak, sej je cross :yea2:

vidiš Gizmo, da nimaš talenta za vse vrste motorjev :P :devil: Ko boš šel drugič s krosom na furo, moraš isto narest kt z CBRo (lepo pobožat in enga sladkega :004 ) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom ga kar zalizu :lol1: matr me je butnlo, še dobro d je bla robida in ne kamnje :blush:

Dns pohod na 3M klapa. Sanda kaj prideš al ja :? No js m gor sigurno, tm okul 18, 18:30 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom ga kar zalizu :lol1: matr me je butnlo, še dobro d je bla robida in ne kamnje :blush:

Dns pohod na 3M klapa. Sanda kaj prideš al ja :? No js m gor sigurno, tm okul 18, 18:30 :OK:

Jst bom tut uletel! Mogoče celo z mopijem :) Tle v LJ je čist preveč soparno :angry: :doze:

Gizmo, zvrcni ku boš tam!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahko še vam pohvalim, k sm tko vesela??? :rolleyes:

Sm danes zvedla rezultat še devetega izpita, ki sm ga nardila, kar pomeni, da sm v četrtem letniku faxa!!! :yea2: :yea2: :yea2: In to pomeni, da je pred mano brezskrbno poletje :kva2: :lol: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem če bo kej s 3M danes,glih ku sem potegnla kartico na šihtu je začelo rahlo dežavati,sicer sem optimist in upam da danes ne bo dežja sploh več,če pa že bo se mi bo pa zihr spet dogajalo,zdej ne vem kaj je upliv tega mogoč k grem nad 25 al pa ma nč bom raj tih

UPAm DA SE VIDESMO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem če bo kej s 3M danes,glih ku sem potegnla kartico na šihtu je začelo rahlo dežavati,sicer sem optimist in upam da danes ne bo dežja sploh več,če pa že bo se mi bo pa zihr spet dogajalo,zdej ne vem kaj je upliv tega mogoč k grem nad 25 al pa ma nč bom raj tih

UPAm DA SE VIDESMO

Spet je sonce, se pravi je razlog, da ne prideš lahko samo še "nad 25" ;)

O:-)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahko še vam pohvalim, k sm tko vesela???  :rolleyes:

Sm danes zvedla rezultat še devetega izpita, ki sm ga nardila, kar pomeni, da sm v četrtem letniku faxa!!!

:004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha dobr si to pogruntov boš vidu kaj bo v vsakmu primeru bom lizala :grim

OK, s sando je vedno hujš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...definitivno razlog nad 25...  :whistle:

gregs zate pa tole:

ne premišluj o tem,česa nimaš(,2 spredi)

premišluj o tem,kaj lahko nardiš s tem kar imaš :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vsakmu primeru bom lizala :grim

:eek: :naughty:

OK, s sando je vedno hujš  :kva2:

sam v živo je pa mirna kot 7 letna punčka.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hvala prjatu TC za tole napisano pa si zaslužiš spanje pr men,al pa rajš sam enga :004 da me ne bo nts z gajžlo lovila po rakeku :lol1:

u kaj sem se spomla,burnaut uno na telefonu pa ni blo tko kot je blo slišat je res letelo na tovornjakarja k je zapeljal po pesku da je dvignu vs prah u luft,še enkrat pizda mu materna :fight2:

ej tc a si prišel pred nevihto dam mene je skor na rampah zvrnlo k je tko pihalo,cela štala :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004  :004  :004  :004  :004  :004  :004  :OK:

:blush: :blush: :blush:

danebokdoljubosumenpress :rolleyes:

Ampak hvaaaala gregs :yes: :004

Vsekakor lepše, kot darilo, ki mi ga je podarila čebelca danes za opravljene izpite - čebelji pik seveda :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!