Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

:D Ma kej se me tko hitro spozna? :P Porka eva ... prov nč ne morem skrit ... :ph34r:

S kje me pa poznaš, da si tko hitro ugotovu? Glih vsak ne ve, da tko rad špilam biljard.

K vsakokrt k se peljem po kromberku je ena ninja na OMW-ju na Ajšvci :huh: čudno pej :D pa Mandrje so tudi blizu :doze:

Mi je pravu Elvis-če ga poznaš (je iz ozeljana-tata ma daelima125-delasta na cestni oba) d je en kupu ninjo- tako ku jst rabim- tm ukul njega nekje, pa si edini k ma ninjo tle okul tako, pol pa žan uklopu še detektiv detektor in tuhtou d majo na Mandrjhd biljard :yea2: :lol1: opala, pa me ima strela udart če je kdo drug ku ti :) in opet Žanko dobro sklepa :OK:

BTW ti morš žvet nekje blizu ene Jasmine 20-21?, njen brat je Dejan 16, sestra pa Tina 19? (smi zdi)-no ona hodi z Markotm-> bratom od sestre k je ljuba od mojga strica :doze: in vsakokrt k me vidjo me pumpajo glede tvoje ninje :wacko: jim bom že dal kontra k jo kupim še jst <_<

No tko, po tem sm jst ugotovu kdu bi lahko bil :P ni tku kopliciranu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč hudga žan sej mi te tud ne.

Drgač pa pridem v soboto na zbor mal pogledat,če bo le vreme kolkr tolk normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tako naprej, jo bom prodajal prou jaz :cry: tako da ti nebo treba iskat preveč in še na primorski bo ostala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tako naprej, jo bom prodajal prou jaz :cry: tako da ti nebo treba iskat preveč in še na primorski bo ostala :OK:

ma ja-zakaj jo boš pa prodal? Kaj ni financ al kko? Ja povej kdaj-jo kupm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo finance, malo čas, povrh tega se nam bo pridružila še majhna družba :D tako da bom še videl kako bo šlo naprej.Ce bo na prodaji bom že spročil :cry: ampak upam da ne se tako hitro :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ma kej se me tko hitro spozna? :P Porka eva ... prov nč ne morem skrit ... :ph34r:

S kje me pa poznaš, da si tko hitro ugotovu?

Ma čaki... ti... al pa se motim??? Za biljard ne bi vedu, ma si ti Black rose, ki sva uni dan pila kufečku in se pol pelala v Izolo??. Js sem B.. sej veš. Si ti al ne, ki rdeče črno Ninjo ne vidš vsak dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi, pravi! :P Sem pa res poznan, da me v dveh dneh že dva prepoznasta. :blink:

Najbolje da se dobimo kar v Kobaridu, da kaj spijemo :beer2: in se malo popeljemo :OK:

Bolj slabo tipkam, saj se še učim, zato ne bom pisal celih romanov, se vidimo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveze novice iz Kobarida: vreme je rahlo vetrovno, a je ze cel dan sonce, ki se skriva vsake tolko za oblaki, trenutno ni ne duha ne sluha o kakem dezju in upam da bo vreme drzalo! BruZZler ze postavlja light show, v kampu sem videl par sotorckov, tako da upajmo na najboljse, sicer pa ce bo vreme bo 100% ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne da vžigat X-e sam do Kobarida, če bi mel pa jutri cajt bi pa letu v Vodice, na zbor MK Okit, sem ti že povedu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res! Sem prou pozabu :P Če boš šou u Vodice se imej lepo. :OK: Pozdravi še tvojo amorozo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek al pa kdo drugi no, sej ni važno-prosim sporoči karkoli se boste zmenli za jt v kobarid (grem z vami)...če boste šli skupej seveda... Meni je spet sesulo računalnik in nemorem prou nč :angry: :doze: ...Telefonska je pa v profilu

Hvala vam :notworthy: se vidmo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj to fantje, malo dežja in usi doma kot da ste iz cukra?!

Saj sploh ni blo tako slabo, popoldan se je zjasnilo in je bilo kar prijetno toplo,zvečir spet dež, ampak žur do kraja. Za domov pa kot naročeno SONCE!!!!! :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te vidu ja Sanda7 :yea2: ma si se tako nekam žalostno držala :P da si nisem upu prist bliže,pa še bodigarde si mela okoli sebe :P

če bi še mal počakala,smo šli pol še na eno lepčeno razgledno turco :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tamal jih je fotkal...ma v eni roki je slučajno držu šraufciger :? nikol ne veš kaj mulc misli--al slikat al kej druzga... :D

post-12-1086598267.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...poglej na mojo osebno izkaznico...klikni...in buš vse vidu...pravjo da se reklame ne sme delat.....vreme je pa blo tko tko..ampak te dni pa je res carsko..edin tista venera mot - bi blo bul sončno pa mal zakriva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavno d ste se meli fajn tisti k ste bli tm-mene je mal dš matral... Ma pa drugič

P.S. Zdej sm pa brez ključa ostal :cry: :cry: (ne ga nism zgubu) mama me je vidla v akciji (pa sploh nism šou tko hitro)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo jutri na 3m :rolleyes: ....ob 17.00 odhod s planinskih rid.... :)

zelo rad, ma nebo nč :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!