Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

kaj bo pa zaeno vreme za wikend :?

Nč se ne boj, ne bo ti treba motorja pržigat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se ne boj, ne bo ti treba motorja pržigat!!!

P******** smo optimisti. Js sem ga pa cel teden tolažu v garaži, da bo nedelja najina. Ne mi kvart razpoloženja z takimi izjavami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem ga pa cel teden tolažu

A Žana??????? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Žana??????? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: O:-)

ja mene ja :D mi je kupu prou 3 lizike une ta debele k ima ena 1 kg, tko d bom tiho :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska!!! če bo v nedeljo (4.4.04 ) vreme (zgleda da bo :naughty: ) bi se lahko kje zmenli in šli eno turco skupi!!!!????? kaj pravite!!!!!!????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska!!! če bo v nedeljo (4.4.04 ) vreme (zgleda da bo :naughty: ) bi se lahko kje zmenli in šli eno turco skupi!!!!????? kaj pravite!!!!!!????

A te je kira iz postle vrgla, da že ob tej uri strašiš po netu.

Klemen jst sm za če mi moja podpiše dovolilnico. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je kira iz postle vrgla, da že ob tej uri strašiš po netu.

Klemen jst sm za če mi moja podpiše dovolilnico. <_<

eni delamo!! drugi spijo!! :D :D

ti bom jaz ponardil dovolilnico ni panike!!! :lol1: :lol1: samo kliči dobro vremce!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne brez heca :D !!!!! kje se dobimo u nedeljo???!!!!

Če bi blo res vreme bi lahko se dobil na kozini in pičli do grobnika. sam more bit vreme ker čene bomo dol smučali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pek-o dej vsaj čez wikend uklopi telefon dej .) tle smo bli v večinski različici na bevkovem placu pili sladoled in lizali kapučin in tebe se ne da dobit nikjer......edini k si še manku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi blo res vreme bi lahko se dobil na kozini in pičli do grobnika.

GROBNIK :blink: :wacko: :blink: jaaaaaaa, nism bil še nikoli tm.... js bi tud šou tje, pa ne jutre k nemogu...pa sej itak bo slabo vreme :P (tolažba)

kje se pa pride do tje, tisto je tm mal nad rijeko ne al tle blizu no kaj je že :hmm:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je mulci kam ste šli ... zjutraj ste pa vsi še smrčali, ko sem se jaz že proti LJ podila :rolleyes: ... v soboto je blo fajn ... se še vidimo kdaj v Gorici ... kam gremo pa drug vikend :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj ste šli kam,jaz sem delala ne volišču,pa tako vreme.Sem bla pa v petek in soboto na obali sam je blo vreme lepše v notranjosti,čeprav tud na obali ni bilo tako slabo.Drugič pa se vsaj par dni prej zmenmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj ste šli kam,jaz sem delala ne volišču,pa tako vreme.Sem bla pa v petek in soboto na obali sam je blo vreme lepše v notranjosti,čeprav tud na obali ni bilo tako slabo.Drugič pa se vsaj par dni prej zmenmo.

Tebe sm pa vidu kako si lepo sedela na GW in me prhitela ko sm še čičal v avtu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ta wikend nebo doma k mam tekmo u LJ :wacko: pa prou neč voje nimam jt tje-ma morm :doze:

pa čene če bom doma u nedeljo in bo vreme pej kontaktirejte kej......gsm mam zmeri na uhah :D

p.s. ste bli na grobniku pol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste primorci :unsure:

skoz na cesti al kej? tko je prou:) dns sm šou do morja in so me ulovili na radar v Divači :fight2: pa hvalabogu d mi ni razbral številk z registrske k mam zvito k čene bi mi pobral patentin :wacko: mal za radarjem je stala patrulja k me je pol ustavu in našopou 15000 zaradi zvite registrske <_< hvala bogu d sam tko malo k tokrat me je rešla lih ta "stolička" ma riti moje čebelce....

P.S. Pa kaj meni k sm kao dijak in take šutarije ne, kej mi je treba plačat kazen al ni mus???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pa kaj meni k sm kao dijak in take šutarije ne, kej mi je treba plačat kazen al ni mus???

ni mus...ti lahko delaš kr čš noben ti nč ne more.... :? :hmm: O:-) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste primorci :unsure:

skoz na cesti al kej? tko je prou:) dns sm šou do morja in so me ulovili na radar v Divači :fight2: pa hvalabogu d mi ni razbral številk z registrske k mam zvito k čene bi mi pobral patentin :wacko: mal za radarjem je stala patrulja k me je pol ustavu in našopou 15000 zaradi zvite registrske <_< hvala bogu d sam tko malo k tokrat me je rešla lih ta "stolička" ma riti moje čebelce....

P.S. Pa kaj meni k sm kao dijak in take šutarije ne, kej mi je treba plačat kazen al ni mus???

Ja teh ostrostrelcev je bilo ta vikend kar precej po cesti....

Mene je meril avto-radar malo pred postojno, pa sem lepo kar obrnil in nisem šel naprej preverjat koliko je pokazalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je meril avto-radar malo pred postojno, pa sem lepo kar obrnil in nisem šel naprej preverjat koliko je pokazalo :)

pametno si to naredu :D ...in kaj te avto-radar ni nič jebal... :hmm:

ko je vidu da greš nazaj...a je bilo to na vrhu postojne kjer so vojašnice ali pred postojno pod viaduktom....ali kje drugje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametno si to naredu :D ...in kaj te avto-radar ni nič jebal... :hmm:

ko je vidu da greš nazaj...a je bilo to na vrhu postojne kjer so vojašnice ali pred postojno pod viaduktom....ali kje drugje

Bilo iz naselja nekje med Razdrtim in Postojno...

Ko sem peljal mimo radarja so mi po 200m blendali nasprotni avtomobili... kar pomeni da so tam pobirali vstopnino za postonsko jamo... Sem obrnil in šel nazaj... Upam le da me uni policaj v avtu ni videl ko sem se pelal drugič mimo in si zapisal kako tablico... Če je bilo tako bo priletela vstopnima po pošti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike. Če te ni takoj ustavil ti tudi po pošti ne bojo nič poslali. Meni se je to že nekajkrat zgodilo. Na tem koncu še nisem slišal da bi koga slikali in mu po pošti pošiljali.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja teh ostrostrelcev je bilo ta vikend kar precej po cesti....

Mene je meril avto-radar malo pred postojno, pa sem lepo kar obrnil in nisem šel naprej preverjat koliko je pokazalo :)

ma si ti romal u nedeljo tud kej po krasu al sam po tistem koncu? K tm okrog 16:45 sm pozdravu u Tomaju na Krasu lih eno tako pojavo na letalonosilki :P ku d bi bil ti? je možno :? Pa sej ns je blo po cesti za eno konkretno številko :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mus...ti lahko delaš kr čš noben ti nč ne more.... :? :hmm: O:-) :wacko:

ma to govoriš kar tako iz nevoščlivosti O:-) al je res to d mi ni treba.....sej to sm dns šou plačat (mi ne ostane druge). Ne res me zanima če se da na kšn način izognt tem jajcam (mam že 3 rezervarje benze za 7500) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma si ti romal u nedeljo tud kej po krasu al sam po tistem koncu? K tm okrog 16:45 sm pozdravu u Tomaju na Krasu lih eno tako pojavo na letalonosilki :P ku d bi bil ti? je možno :?

Čisto možno...

Je bla ena mala turca in povratek je bil ravno nekje tam...

Nova gorica-razdrto-pol poti proti postojni-piran kafečke- sežana - branik-PUB....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!