Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ejla kko kej? Spet mi je kakulator ribnu, bog ne daj d bi mi tudi motor tolkrat :? :cry:

V glavnem, k se že pogovarjate o motociklih po cesti sred januarja.........jst sm vidu enga tuljota po soški, kukr d bi bli sred poletja -> 150km/h boli ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej bi se šou kej peljat, pa kaj ku sm en in-valid, ter moram razgibavat kolence ku enna stara nonna :D

upajmo da bo do pomladi OK :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej bi se šou kej peljat, pa kaj ku sm en in-valid, ter moram razgibavat kolence ku enna stara nonna :D

upajmo da bo do pomladi OK :wacko:

ah ...si ga pa malo na motorju razgibaj...prid na ride pa malo pobrusi z njim po tleh pa bo... :D :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pizdarija,že tko so čist v pi... ride,vsako leto slabše.

Sicer pa komaj čakam da jih začnem letos obiskovat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pizdarija,že tko so čist v pi... ride,vsako leto slabše.

Sicer pa komaj čakam da jih začnem letos obiskovat

enako tudi jst...

matr si fina zdej ko imaš GW-ja :P :D ...sem te v soboto vidu ko si končala šiht z ax-om pa spljoh ne pozdraviš.... :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV PRIMORKA - 20/30h ŠPORTNI PONEDELJEK--GOST MIRAN STANOVNIK...............pol pa tud predstavitev del mojega filma o ekstremnem smučanju na Kaninu in pogovor o letošnjem tekmovanju--07-02-2004-RED BULL KANIN 2004.......VABLJENI!!!!

post-12-1075723707.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV PRIMORKA - 20/30h ŠPORTNI PONEDELJEK--GOST MIRAN STANOVNIK...............pol pa tud predstavitev del mojega filma o ekstremnem smučanju na Kaninu in pogovor o letošnjem tekmovanju--07-02-2004-RED BULL KANIN 2004.......VABLJENI!!!!

:hmm: ma kaj bo to lisjak v vlogi rallye-ista, al v vlogi demonstratorja telemarka :? al bo to oboje ukjep :D

aja :hmm: in to danes :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V VLOGI MOTORISTA - MA JE ODDAJA ŠPORTNI PONEDELJEK IN SO RAZLIČNE TEME--pa če že gledate njega k je slaven, pa poglejte še nas eno malo..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako tudi jst...

matr si fina zdej ko imaš GW-ja :P :D ...sem te v soboto vidu ko si končala šiht z ax-om pa spljoh ne pozdraviš.... :unsure: :(

Vidiš kok sem pridna nabiram ure za poleti.Ja jaz sem bolj čorava za avtomobile,na motorju mi noben vrag ne uide.No ti bom pa zdej pomahala :naughty: :007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma :? zakaj pa tisti klicaj sveti zmeraj pri naši temi :hmm: pri ostalih pa nič pa že kr en cajt :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zato, ker je vale v prvem post-u uporabla klicajček kot ikono objave (tako kot je pri tem odgovoru smejček, ki kaže jezik)

drugod pa ni nič, ker tisti, ki so odpirali teme, tega niso izkoristili

simpl, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma :? zakaj pa tisti klicaj sveti zmeraj pri naši temi :hmm: pri ostalih pa nič pa že kr en cajt :xx:

zgolj znak odličnosti.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jst bi mel eno prošnjo: :rolleyes:

Zadeva: Ima kdo od vas, ki bere to besedilo, Hondo CBR600F letnik od 91 pa do..kaj pa vem, maybe '97, glavno je, da je oblika 93' oziroma '95 in ima na maski strele (ni važno kake barve).

Obrazložitev: moja maska je polomljena in za reproducirat te nalepke mi je "nalepkomajster" reku da bi bil to najlepši način da se stvar uštima tako kot treba! :?

Način: mi pošlješ PM in se zmenimo kdaj bi se lahko zapeljali do Nove Gorice do tega majstra. Seveda enkrat ko bo zadosti toplo. :OK:

Čas: vse skupi ne bi trajalo več kot 10-15min s prihodom, "skeniranjem" in odhodom. Važno, da se pride tja pred 15.30h ker ob 16h je konec šihta ;)

Nagrada: pijača/pijači po želji! :D

LP

duhec

Kopija objave je tudi v Motocikli -> CBR600!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Madonna :lol1: sm vas vendar mal zbudu :naughty: da se vsaj vsake qvatre an mal oglasste :rolleyes:

Ma ja, :wacko: člouk na bolniški nema kej pametnega za počet :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja,  :wacko: člouk na bolniški nema kej pametnega za počet :hmm:

Ma kaj šje se nejsi sklajfou? Jebemti bw hmali sezona zečjla, hodi kam de te malu neštelajo, al pa se nehej cortat tm doma ne gworkmu, pa zlezi malu vn ne sunce, bw hmali bulše.

P.S. Zdravje je naše največje bogastvo.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Madonna :lol1: sm vas vendar mal zbudu :naughty: da se vsaj vsake qvatre an mal oglasste :rolleyes:

Ma ja, :wacko: člouk na bolniški nema kej pametnega za počet :hmm:

kako kaj koleno motovilc....a kej boli???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj šje se nejsi sklajfou? Jebemti bw hmali sezona zečjla, hodi kam de te malu neštelajo, al pa se nehej cortat tm doma ne gworkmu, pa zlezi malu vn ne sunce, bw hmali bulše.

maddona :rolleyes: ma zevijaš po brčinsku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maddona :rolleyes: ma zevijaš po brčinsku :D

Js sm na google-tu porabu brčinsku-slovenski slovar d sm razumu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan: kaj strašiš s tisto slikco ob tvojem imenu...prov grozna je dej kej bolj očem prijaznega gor.... :o :huh: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res grozna do zdej jo še za mar nisem mela :kva2:

Upam da tud na najino sliko isto komentiraš.

Sej jo bom kmalu zamenjal, če te moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da tud na najino sliko isto komentiraš.

Sej jo bom kmalu zamenjal, če te moti.

Ja sej sploh ne vem kako si upaš met isto kot jaz,tako da me včasih prov moti k berem izjave ,brž zameni da bom mela sam jez smotano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sploh ne vem kako si upaš met isto kot jaz,tako da me včasih prov moti k berem izjave ,brž zameni da bom mela sam jez smotano

:fight2: :fight2:

100 mark na Sando7..... :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!