Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

V glavnem, žan še kar naprej testira motorine in zdej se je spravu na Ducati monsterja 750 :D

a testirati pomeni da si sposodiš od frendov pol pa gasa...jst bi tud tako testiral....

dukati je kr fajn motorček(monster)...zraven njega stat in imet prižganga je že svojevrsten občutek..ob primernih fajfah seveda....... peljal sem samo par metrov(m 600) pa bil takoj navdušen...ko pa pride kdaj na ride kateri dukatist pa še pokaže kaj vse v resnici zmore omenjen motorino.....jst sem za..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a testirati pomeni da si sposodiš od frendov pol pa gasa...jst bi tud tako testiral....

dukati je kr fajn motorček(monster)...zraven njega stat in imet prižganga je že svojevrsten občutek..ob primernih fajfah seveda....... peljal sem samo par metrov(m 600) pa bil takoj navdušen...ko pa pride kdaj na ride kateri dukatist pa še pokaže kaj vse v resnici zmore omenjen motorino.....jst sem za..... :OK:

BRAVO :notworthy: tko ja mi testiramo :)

Ma sej je res dobr motor, ni kej. Sam nakedi mi niso lih naj za videt, ne da so mi grdi, dlč od tega, sam ni to to.

Pek- drug tedn so počitnice in mi hvalabogualpamenipress nimamo treningov tko d mam 9 dni cajta :yea2: en dan al pa dva gremo pa na morje a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Žan,se bomo še kej slišal,kaj pa kej pravi moto boom :yea2: boš dobil delopust :P

Ma dvomim d bo kej, nevem, ne rečem neč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič nisi aktivna že cel dan nisi nič napisala :D

KAJ SAM JST TO VIDIM :blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko:

Objava citirana prej ku napisana :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ SAM JST TO VIDIM :blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko:

Objava citirana prej ku napisana :notworthy: :yea2:

tudi na ms se dogajajo čudeži...ni kaj.... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma res, čudeži se dogajajo non-stop, to pomeni d ni boga, sicer nebi blo naklučja in čudežev, je tko? Mal filozofiram :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
ooooooooooj, primorci, kej spiste, ku zapade 5 centimu snega vs pobere al kaj :D dejmo na plan, zimskega spanja konc zaenkrat :zzz: :yea2: Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: ...kdo spi ....13.septembra bomo imeli primorci praznik-ostali pa ne!!....v sredo al četrtek bo na TV VITEL (nekje v dornberku ga štukajo skupi??) zvečer oddaja in prikazan cel ENDURO FILM "KANIN 2003"...tolk o spanju..menda bo v živo in bomo kej povedali,a ne...al pa zaspali...... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooooj, primorci, kej spiste, ku zapade 5 centimu snega vs pobere al kaj :D dejmo na plan, zimskega spanja konc zaenkrat :zzz: :yea2:

ja res žalostno, ni kej..... :D :P nobene aktivnosti!!! al so se vsi oženili in nimajo časa al?? ne vem kaj ti misliš Žanko!!!! he he he :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res žalostno, ni kej..... :D :P nobene aktivnosti!!! al so se vsi oženili in nimajo časa al?? ne vem kaj ti misliš Žanko!!!! he he he :D :D

ne spimo sploh nč...sam ko pa nobeden nč ne piše.....tle mete k v sibiriji :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sem po tednu dni zopet doma,sem bla na Kaninu je gor 4metre snega pa slabo vreme tako da sem sam en dan smučala na kaninu in en da v cerknem ter en dan se učila bordat na malem smučišču v bovcu,ma sem vsa polomljena si sploh nisem mislila da lahko tako na hitro se zvrneš na glavo no ja dva spusta sta bla zjajebana potem pa mi je kar šlo.

EJ KLMN :OK: zakon.Čim več užitkov in varnih kilometrov seveda

kaj pa tista birgla dela zraven :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: ...kdo spi ....13.septembra bomo imeli primorci praznik-ostali pa ne!!....v sredo al četrtek bo na TV VITEL (nekje v dornberku ga štukajo skupi??) zvečer oddaja in prikazan cel ENDURO FILM "KANIN 2003"...tolk o spanju..menda bo v živo in bomo kej povedali,a ne...al pa zaspali...... :hmm:

je tisti datum pravi :blink: do takrat boš ti še petkrat me spomnu, čene bom js gvišno pozabu....

tle je tudi sibirja dns, tolk snega ku ga je zdej ni blo že 18 let, vsaj kr jst pomnem :P pa pežo je tud hmal brez luči ostal, je vse zmrzneno potleh :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, primorci, a pozna kdo zgodovino tega motorja???

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/motornakolesa2002/ogla...7354&foto=5&og=

Lastnik se nekako ne more odločit, kako ceno bi napisal...2 dni nazaj 1.05 mio, včeraj 0.999 mio, danes 1.025....

Zanima me predvsem, kak je z plastikami, ki piše da so na novo. Na novo kaj, pofarbane, skupaj zalimane, cele nova al kaj in morda še kaka podrobnost.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porsche Koper??? Ne verjamem, da so korenine tega motorja Primorske. Če te zanima en fajn SV, me kontaktiraj, mislm, da ga una pupa še vedno prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV VITEL - SREDA 03.03.2004 OB 21,30h ODDAJA V ŽIVO IN PRIKAZ FILMA "ENDURO KANIN 2003"----KDOR VIDI PAČ VIDI----da ne boste rekli da primorci nismo-SMO!!!.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja od ponedeljka naprej bo pa 14 dni naprej Čatež pel in pa rehabilitacija, upam da sz kašnimi fest fizioterapevtkami :D mejte se fest :wacko: sneg se že topi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kakšen zamudu ENDURO FILM---ponovitev na TV VITEL v SOBOTO ob 22h...............ZADNJIČ!!!!!!!!!!!!!!!!!.....................pol ga lahko samo še naročite preko pošte!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker očitno skoraj vsi primorci :zzz: ,vam sporočam da se ENDURO FILM KANIN 2003 seli na TV PIKA.......kdor je zamudil na severnoprimorskih TV postajah ima še zmeraj šanso preko satelita......bodite na vezi in zvedeli boste kdaj bo ...če ne boste še naprej sladko :zzz: .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotovo....

10.00 zmenjen z kraševci v postojni, potem pa v celje.

Napoveduje se lep dan in ga je škoda zapravit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotovo....

10.00 zmenjen z kraševci v postojni, potem pa v celje.

Napoveduje se lep dan in ga je škoda zapravit.

LP

kraševci v postojni :hmm: ...kje....lahko bi prej povedal :( ...mi gremo ob 8.30 iz Postojne..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!