Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Evo :wacko: če kakšnega zanima, bo v bikers kafe Stari mački 14.12.2003 Miran Stanovnik imel multimedijsko predstavo oz. družabni večer.

P.S. česesevedavrnecelzSicilijepress :?

No ja, seveda včeraj preživeli včeraj še en lep večer z ... :yea2: ter mu zaželeli srečno na Dakarju 2004 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-hornet in smo na hondi ki je tudi precenjen motor in predrag sicer ti bom pa lahko kej več povedal če mi jo rata drugi teden dol prpelat (moja moja hornetka :wub: )

Da si ne boš tudi drugo leto spomnil kakšen izgovor,ker verjetno bo drugo leto moja zadnja sezona pred dolgim počitkom (vsaj 2 leti).Tako,drugo leto morava it na Stelvio in druge prelaze,ki so zraven.:OK:

P.S. Pridi se kaj pokazat z motorjem na Kras,da gremo kaj spit. Brez problema lahko prideš tudi pozimi.:beer2:

CIAO :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si ne boš tudi drugo leto spomnil kakšen izgovor,ker verjetno bo drugo leto moja zadnja sezona pred dolgim počitkom (vsaj 2 leti).Tako,drugo leto morava it na Stelvio in druge prelaze,ki so zraven.:OK:

P.S. Pridi se kaj pokazat z motorjem na Kras,da gremo kaj spit. Brez problema lahko prideš tudi pozimi.:beer2:

CIAO :yea1:

NIČ jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Del Primorske sekcije odhaja na NFS že jutri, del v soboto ... ostali pa uživajte čez vikend in mislite na nas ... mi bomo tudi na vas ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam, da smo ga dobro žurali :yea2:

good for you....vale dej povej ti ki si bila prisotna...na eni sliki vidim ene gate rdeče deviliš piše na njih....tako iz firbca a mi poveš katera forumašica je bila tako pogumna da je kazala te pregrešne reči.... :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

good for you....vale dej povej ti ki si bila prisotna...na eni sliki vidim ene gate rdeče deviliš piše na njih....tako iz firbca a mi poveš katera forumašica je bila tako pogumna da je kazala te pregrešne reči.... :hmm: O:-)

:naughty: he he te firber a :naughty: ... tri forumašice so mele takšne tangice ... pa ugibaj katera se je fotkala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: he he te firber a :naughty: ... tri forumašice so mele takšne tangice ... pa ugibaj katera se je fotkala :naughty:

hm...dej povej mi katere tri pa stavim da bom prav uganil.... :hmm: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogumna da je kazala te pregrešne reči.... :hmm: O:-)

Ej TC če se pa tebi zdi da za to morš bit pogumen in če je to zate pregrešno pol jst nevem kaj si mislit o tebi ....... :lol1: ...... a če se ti ena sleče in ti prisloni ščegija pa mucko na tvojega nosija a se pol še dva tedna ne zbudiš ???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: glavni si :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi pravi da si bila to TI

:kva1: :kva1: :lol1:

pa kako lahko pomisliš na našo valči ...... mi primorska sekcija zaradi določene stevilčnosti smo tko švoh da česa takega pa nebi mogli zorganizirat !! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: :kva1: ... ja ja .... :yea2: .... Primorci so ga res žurali in predvsem šankali ... :yea2: :yea2: :OK:

ostali doma - vam je res lahko žal da vas ni blo ... :P

lp from over mura Nata ... :lol1:

tangice ... :? O:-) :ph34r: :blink: kje so ble kakšne tangice :? :naughty: :devil: ... Vale, a si ti vidla kaj :? :ph34r: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp from over mura <span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Nata</span>

Pa eni primorci so rekli da si iz "from over drava" NATA :lol1: :lol1:

KLMN ti si zakon !!!!! :P

A si pršu hsebi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa eni primorci so rekli da si iz "from over drava" NATA :lol1: :lol1:

KLMN ti si zakon !!!!! :P

A si pršu hsebi??

:P :D :D ..še marsikaj te moram naučit.. kaj nisi vedel da obstajajo tudi "prekdravci" :lol1: :lol1: ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :D :D ..še marsikaj te moram naučit.. kaj nisi vedel da obstajajo tudi "prekdravci" :lol1: :lol1: ;) ;)

Vem vem da obstajajo ..... sam pa nism vedu da je NATA iz prekodrave :lol1:

Pa res je še marsikaj me moreš naučit ....... :D .... kdaj začneva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej TC če se pa tebi zdi da za to morš bit pogumen in če je to zate pregrešno pol jst nevem kaj si mislit o tebi ....... :lol1: ...... a če se ti ena sleče in ti prisloni ščegija pa mucko na tvojega nosija a se pol še dva tedna ne zbudiš ???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: glavni si :notworthy:

kaj spet težiš.....joj dej se ne bom zapletal v tvojo debato ker bo spet ful konstruktivna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC sej ne teži ... sam povedal ti je kaj misli ... pač nimata istih pregrešnih misli ... hmmm .... Maxijeve so mi bolj povšeči ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam, da je primorska sekcija bogatejša za eno hondo hornet 600 (03) :OK: .... učeri mi jo je ratalo ragistrirat in zjo nrdit mojih prvih 100 km. Motorček se pelje kot igračka :D Blo nama je lepo!

Vale tebi pa hvala za moralno podporo !! :004 :004

KLMN ..... čim bo cesta suha me pričakuj pri barbiki na drinku !

Moja, moja horny :wub:

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!