Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

V nedeljo pa ste imeli v bistrc prav lepo meglo,kot sem vidu....sem bil pri vas ob devetih zjutraj in se ni vidlo niti dva metra pred nos,tko da mi je propadu izlet do senja zaradi bistrske megle....nato sem obrnu proti podgradu in jo picu do poreca,kjer je blo lepo sonce....300 km vseeno se je nabralo,tud ce nisem vidu senja... B)

In nisi poklical al pa se ustavu na kavi :angry: :fight2: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo pa ste imeli v bistrc prav lepo meglo,kot sem vidu....sem bil pri vas ob devetih zjutraj in se ni vidlo niti dva metra pred nos,tko da mi je propadu izlet do senja zaradi bistrske megle....nato sem obrnu proti podgradu in jo picu do poreca,kjer je blo lepo sonce....300 km vseeno se je nabralo,tud ce nisem vidu senja... B)

Ma 100 metrov ven sz Bistrca pa sonce da te kap, tudi sam klatu po kvarnerju v nedeljo je blo prav Superrrrr! SONCE,VODA, ZRAK, SVOBODA IN XRV, SMO PREŽIVELI PRAV LEP DAN! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajejej klapa, jst se vozim cele dneve :OK:

P.S. dns sm nrdu republiške :yea2: 26. novembra še glavna vožnja in pole se pazte rdečga peugeota 106 :lol1:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajoj .... spet en "nori" motrist v avtu ....... se hecam .... sam opažam pri sebi da je to noro slaba kombinacija ! .... povej še tablco da si napišem, da se te bomo izogibali :lol1: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajoj .... spet en "nori" motrist v avtu ....... se hecam .... sam opažam pri sebi da je to noro slaba kombinacija ! .... povej še tablco da si napišem, da se te bomo izogibali :lol1: .....

ha ha, ti se kar lepo vozi brez strahu po obali, kdr me pa kej prime z jt na morje ti pa sporočim......tisti dan raj ne it na cesto, če ni res kej nujnega :lol1:

pa kaj, inštruktor je priznal d ni mel še noben tko mal ur pr njemu kukr jst, 16 me da na glavno, manj kao d jih ne sme bit :hmm: škoda, bi mel prvo kar društveni, drugo pa glavno :naughty: :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kakšen kandidat za na predavanje Benke Pulko dne 28.11petek ob 20h v Cankarjevmu domu vstopnina 1.200sit,mene ma da bi šla sam sama je mal beda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo pa ste imeli v bistrc prav lepo meglo,kot sem vidu....sem bil pri vas ob devetih zjutraj in se ni vidlo niti dva metra pred nos,tko da mi je propadu izlet do senja zaradi bistrske megle....nato sem obrnu proti podgradu in jo picu do poreca,kjer je blo lepo sonce....300 km vseeno se je nabralo,tud ce nisem vidu senja... B)

Kar se tiče Bisterške jutranje megle;jutranja megla v Bisterci je znak lepega vremena;se pa zna megla v Bisterci zadržat tudi tja do 11h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nisi poklical al pa se ustavu na kavi :angry: :fight2: :(

Se opravicujem ker nisem poklical za kafe.....je blo pac tako, da sem mel popoldne za delat in sem bil ze ob enih doma....drugic pa bom poklical....obljubljam O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče Bisterške jutranje megle;jutranja megla v Bisterci je znak lepega vremena;se pa zna megla v Bisterci zadržat tudi tja do 11h

Sej vem....do Topolca je blo sonce in v Harijah tudi.....spremenu sem pa plan zato ker me je frend poklical in sva se pol dobila na kozini (se mi ga ni dalo v bistrci cakat pol ure ) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kakšen kandidat za na predavanje Benke Pulko dne 28.11petek ob 20h v Cankarjevmu domu vstopnina 1.200sit,mene ma da bi šla sam sama je mal beda

Bom rezerviral-kupu 4 karte še danes, lahko pa prisedeš oz. se vidmo, info PM ali GSM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,če me vzamete se vam rade volje pridružim.Sploh pa zdej morem jit še posebno saj je izšla tudi njena kniga danes,tako da upam da se jo bo dalo tam tudi kupiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo itak še kej slišali do takrat! :yea2:

Pa kaj si postala nekam nočna ptica zadnje cajte? Ma kaj ne moreš spat, al kaj? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročena,komaj čakam.Baje da gresta tudi tundercat in nts na predavanje,tako da bomo tudi zastopniki primorske sekcije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja saj res, mi bomo v 10-vrsti :OK: :Pa knjiga ? kaj jo naročimo, pa prevzamemo na kraju zločina, al kaj je za storiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že čaka na :OK: pošti in čez 20 minut jo grem iskat.Pride pa po netu 2jurja cenejš se mi zdi.

Tundercat a si nam že naroču karte,mal pohit da ne bo vse zasedeno prej.Ja pa probej v 10 vrsti da bomo blizu motovilca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že čaka na :OK:  pošti in čez 20 minut jo grem iskat.Pride pa po netu 2jurja cenejš se mi zdi.

Tundercat a si nam že naroču karte,mal pohit da ne bo vse zasedeno prej.Ja pa probej v 10 vrsti da bomo blizu motovilca

Sanda :notworthy: daj povej koliko pride pa poštnina, oz. kaj pa z citatom Vsakemu motoristu bom napisala osebno posvetilo.

:hmm: Kaj boš knjigo s seboj nesla? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tundercat a si nam že naroču karte,mal pohit da ne bo vse zasedeno prej.Ja pa probej v 10 vrsti da bomo blizu motovilca

3 karte kupljene...v 10 vrsti kupec:nts....13,14,15 sedež če se ne motim.....brez skrbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tundercat a si nam že naroču karte,mal pohit da ne bo vse zasedeno prej.Ja pa probej v 10 vrsti da bomo blizu motovilca

3 karte kupljene...v 10 vrsti kupec:nts....13,14,15 sedež če se ne motim.....brez skrbi....

Super zdej sem pa potešena al neki tazga,se mi je odvalu kamen iz srca k je ena skrb manj. :OK: Bravo nts:004

Ja knjigo mam jaz doma že podpisano,sam ne bom povedala kaj mi je napisala,je pa lepo.

Ja na netu na njeni strani jo naročiš in vpišeš v okno če kaj želiš da ti napiše oz se podpiše.S poštnino vred pa pride 10.600sit

Sem jo učeraj zvečer brala in po pravici povem da sem kar malo razočarana sej knjiga je drgač cool samo premalo teksta dogodkov opisov je. slik je ogromno oz kar preveč.Se mi zdi da jo lahko v enem popoldnevu prebereš zato sem učeraj brala bolj malo,kajti nočem da jo preberem v dveh dneh.Drugače pa je knjiga lepo narejena kar se tiče barvnih kombinacij,fotografi,platnic samega ovitka kvaliteta papirja,..Škoda res škoda ker ni več teksta

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan se poleg klubu motociklistov pridružuje tudi klubu AVTOMOBILISTOV :OK:

zato pazite se rdečga Peugeota 106 :devil: :lol1:

Žan, srečno in varno vožnjo ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan se poleg klubu motociklistov pridružuje tudi klubu AVTOMOBILISTOV :OK:

zato pazite se rdečga Peugeota 106 :devil: :lol1:

srečno vožnjo...imej v mislih ko voziš avto kaj si kdaj motoristi mislimo o avtomobilistih in vozi pametno..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!