Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Pismu ja žan, se ne bi dalo u petk? :rolleyes: Aja petk maš.. trening..ne? :?

ja petk mam trening ja :( sej u soboto pa tekmovanje :rolleyes: ma zjutro, tko d popoudne sm frai :yea2:

Ma js in ti pa pek in še kdo tle gremo itak en dan kej spit med tednom, ni blema :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par INFO:

Prijave za novo leto sem dobila od:

Maxija & Maxi Lady

Biba

J

Vale & Vale Man

Denar nesem v četrtek Alki, ki ga bo dala organizatorjem v MB-ju, poberem ga danes ob 20.00 v Barca Veli, vljudno vabljen še kak mimoidoči ...

Kri gremo darovat v četrtek:

Maxi

Biba

Vale

Sanda se je opravičila, ker se boji igel

Sax ne more, ker je poln antibiotikov

Deževen pozdrav z O-bale

Vale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo .... spet se bomo mel lepo v žušterni ..... :OK: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bom ob zapovedani uri mimoidoča in se kanim tudi ustaviti ;) na kakšen Frutek do dva ...

Pa kri lahko tudi že kar danes darujem ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ŽIVJO sm bol po enduro forumu lezu - vidm da se mate lepo primorci na furcah - kako pa severni primorci - a tud spadamo zravn (trta je - vino švercamo čez kolovrat z brd, morje vidmo če gremo na bulo),...pa pa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tisto je na Kaninu :kva1: :kva2:

Jst tm samo bordam, še na kraj pameti mi ne pride d bi tje gor z mopedm plezu :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) ja Kanin je -- gor smo posneli ENDURO FILM-- bordam tud jst --med tednom sm stalno na Kaninu(pozim)--na fešto ne bo možno kr delamčez vikende--pa še ena slikca s končne trosedežnice,...pa pa

post-12-1067720984.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dubu neko ČUDO domou po pošti :D Pa če koga zanima naj se v roku do 1.12 obrne kar name :P

MOTORSHOW BOLOGNA 13. 12. 2003(sobota)

Program:

Odhod iz Nove Gorice izpred avtobusne postaje ob 4.00 uri. Vožnja čez mejni prehod Vrtojba in dalje po avtocesti mimo Mester, Padove, Ferrare v Bologno. Med potjo bodo postanki za oddih. Po prihodu v Bologno prosto za ogled prireditve. Odhod avtobusa iz Bologne ob 20.00 uri. Povratek proti domu po avtocesti mimo Ferrare, Padove, Mester. Prihod v NG predvidoma ob cca 0.30 uri.

CENA POTOVANJA ZNAŠA 5.300 na osebo IN VKLJUČUJE:

avtobusni prevoz, devizne stroške (cestnine, takso, parkirnino...), vodenje izleta, stroške organizacije izleta

OPOMBA:

v ceno ni vključena vstopnina

Prijave zbira turistična agencija Avrigo tours Nova Gorica do 10.12.2003. Pri prijavi je treba vplačat celotni znesek.

Doplačilo za zavarovanje v primeru odpovedi potavanja zaradi bolezni ali smrti v ožji družini znaša 83 SIT.

ŽELIMO VAM OBILO ŠPORTNEGA UŽITKA!

Evo, direkt iz mojga lista k so ga poslali :)

Aja, še to: lani kolkr se jst spomnem je bla vstopnina tm okul 20 EUR ;)

Vse v zvezi s tem -----> PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zan vse najbolse :OK: dosti zdravja in pa da bi padla tista Yamahca,ki si jo zelis :D

PS:kaj festa bo v Soboto :kva1: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zan vse najbolse  :OK: dosti zdravja in pa da bi padla tista Yamahca,ki si jo zelis :D

PS:kaj festa bo v Soboto :kva1:  :rolleyes:

Hvala, tebi in tudi sandi :)

Pa ti dam jst yamaho :fight1: kawasaki, sej ga maš tud ti, tko d veš kaj je najbujš ;) :D

FEŠTA V SOBOTO JEtko d kar vabljeni, zemljevid kako do mene je pa mal nazaj...

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bilo prejšnji vikend kako srečanje dol na primorskem....

Blo blo, malo manjše pr meni doma na žurki :D če si to mislu :hmm:

bil pek (ma je hmali šou-služba :( ) pol je še duhec prletu in en kup ostalih moped vozačev je blo :OK: smo se meli fajn :yea2:

Pa sej se lahko dobimo še kej zdej na goriškem, dokler je toplo in ni še snega po cesti :ph34r: :blink: sneg :? kaj je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda pa kaka sibirija ..... prnas je lepo sončko :) .... v nedeljo naredu 200 km .... sem pa ču ja da od planine proti tebi je bla ful megla in mraz .... ah pridi na obalo se vozkat ... smo v kratkih okoli lomatili :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki je že prava sibirija!

Sm bil v soboto, ob 9h že na Rakeku, ma je blo blo prou fest, je padal dež in po okoliških hribih sneg, nas pa je grelo adrenalinsko blato! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil v soboto, ob 9h že na Rakeku, ma je blo blo prou fest, je padal dež in po okoliških hribih sneg, nas pa je grelo adrenalinsko blato! :OK:

ti boga...to je pa res fajn vreme....vam ki tega niste navajeni se zdi zanimivo...mi ki tukaj živimo pa malo drugače gledamo na to zadevo.....in kje ste se vozili na kros progi ali po javornikih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem slišala da je blo v soboto v postojni lepo sončno mi pa smo bli zaviti v meglo,pa tud tolk je že mraz da me nekako ne vleče na motor,mogoče bi blo fajn da ga peljem na zimovanje na primorsko in se hodim dol hurat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil v soboto, ob 9h že na Rakeku, ma je blo blo prou fest, je padal dež in po okoliških hribih sneg, nas pa je grelo adrenalinsko blato! :OK:

V nedeljo pa ste imeli v bistrc prav lepo meglo,kot sem vidu....sem bil pri vas ob devetih zjutraj in se ni vidlo niti dva metra pred nos,tko da mi je propadu izlet do senja zaradi bistrske megle....nato sem obrnu proti podgradu in jo picu do poreca,kjer je blo lepo sonce....300 km vseeno se je nabralo,tud ce nisem vidu senja... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!