Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ja je blo res fajn samo kej k je trajalo tko malo.. že tko bi mi verjetno bil cel dan premalo, tako sm pa moral it še delat ob 15h. Grrr :angry:

In še malo primorskih motomarsovcev sm spoznal.. ne se popravljam, nič. :cry:

Doro sej ni panike se bomo še kej kje vidli in meli kaki điro! ...zmeri mejn magari pero vseeno :rolleyes:

Bodte fajn!

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wei..... blo je mega !! škoda da tko prekratko .... družba se ful OK! :OK: ...... drugič za več časa in :beer2: ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker ni bla moja kravca največja v skupini. Sta dva prijatla z letalonosilkama šla zraven, pa sem se počutu full majčken! :lol:

Drugače pa 10+ za družbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker ni bla moja kravca največja v skupini. Sta dva prijatla z letalonosilkama šla zraven, pa sem se počutu full majčken! :lol:

Drugače pa 10+ za družbo

:OK: Jaz sem pa tudi bla in nisem nobene ovce videla.Drgač pa je blo fajn. :lol:

Lep pozdrav tudi mankajočemu Yeenkyju :004

Popravljeno . Popravil BEEKICA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da so padale pritožbe,da so rekli,da ni motozbora v Brdih :blink: pol so pa polna Brda motorjev :D Reveži so morali pol pa še razlagati kaj je to Motosvet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je pošten motor ... to je tko kot če rečeš ornk dečko ki je dobro rejen ..... ogromen pa en kup teže :) .... ah sej veš da te morem mal j.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi so tko lepo v kolonci vozli razen nas nekaterih ..... ne sulica in klmn pa žan nam je nekako sledil :)

post-12-1066198952.jpg

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!