Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

...imej v mislih ko voziš avto kaj si kdaj motoristi mislimo o avtomobilistih...

to bom mel pa zmeri u glavi in če bom le zadosti zgodej opazu v špegli dvokolcarja, zapeljem magar na travo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan se poleg klubu motociklistov pridružuje tudi klubu AVTOMOBILISTOV :OK:

zato pazite se rdečga Peugeota 106 :devil: :lol1:

:OK: :OK: pa ker sva že v dva lastnika peugeot 106 "sport coupe", nardimo še 106 klub :lol1: :lol1:

tako zdaj vsi lepo prodat vozilca ki jih imate, in nabavt pežojko 106, če ne druzga da bo naš kljub številčnejši, he he pa še pozimi se bomo lahko zbirali... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan se poleg klubu motociklistov pridružuje tudi klubu AVTOMOBILISTOV :OK:

zato pazite se rdečga Peugeota 106 :devil:  :lol1:

:OK: :OK: pa ker sva že v dva lastnika peugeot 106 "sport coupe", nardimo še 106 klub :lol1: :lol1:

tako zdaj vsi lepo prodat vozilca ki jih imate, in nabavt pežojko 106, če ne druzga da bo naš kljub številčnejši, he he pa še pozimi se bomo lahko zbirali... :lol1: :lol1:

Ja ja :naughty: Peugeot 106 moto-racing club :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žAN,MA KAJ SEDAJ NE BOŠ VEČ MOTORIST AL KAJ :devil: BO SPOMLADI PRIŠLA V HLEVČEK NOVA ZVERINICA ALI PA SI PREŠALTAL NA AVTOMOBILE :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žAN,MA KAJ SEDAJ NE BOŠ VEČ MOTORIST AL KAJ :devil: BO SPOMLADI PRIŠLA V HLEVČEK NOVA ZVERINICA ALI PA SI PREŠALTAL NA AVTOMOBILE :hmm:

Ma kko se upaš kej tazga rečt :wacko: motorist 4ever, avtomobilist po potrebi :P

P.S. Ma kaj ti je crknu telefon d te nikoli ne dobim al kaj? :blink:

........smo šli že dvakrat žurat brez tebe...... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo zinteresiran za jt mal nabavlat do Trsta?

Gremo jst in še Icy...verjetno to soboto :) če 'če še kdo zravn nej pove, gremo ukop :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan,tipo uklopi tisto škatlo beri mobitel kadar rabi :naughty:če boš pa slučajno šel kam pohajat,bo pa bolje,če to napišeš na forumu :D bom prej zvedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No banda marsovska!

Trije smo že, a je še kakšen kandidat za petkov obisk CD-ja, kjer bo benka mela svojo :hmm: .

Smo nekam tiho zadnje cajte al kaj je to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No banda marsovska!

Trije smo že, a je še kakšen kandidat za petkov obisk CD-ja, kjer bo benka mela svojo :hmm: .

Smo nekam tiho zadnje cajte al kaj je to :?

je je....jst + nts+ sanda7....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenašam iz naše Mariborske teme, da boste vsi vedeli, da vas vidim in ostale, ki jih še ne poznam spoznam in, da se bom še lahko malo na vašem koncu drla in Valiki živce pila ... :P :D

Vale je napisala :Nata lejko prideš k meni na Primorsko, če nauš spala tut tak glasno, ko afto voziš

ah - pa še tole - na Benko tud grem. Se vidimo ... ;)

Valika tebi pa že zdaj in pol še v živo ---> :004

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenašam iz naše Mariborske teme, da boste vsi vedeli, da vas vidim in ostale, ki jih še ne poznam spoznam in, da se bom še lahko malo na vašem koncu drla in Valiki živce pila ... :P :D

ah - pa še tole - na Benko tud grem. Se vidimo ... ;)

Valika tebi pa že zdaj in pol še v živo ---> :004

Dej da me boš našla sedim nekje v 10vrsti št okol15 se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si me res najdla.No je blo kar lepo in zanimivo na predavanju.Tud kar neki nas je blo iz te sekcije

res je pa še slikali so nas...z benko seveda...upam da vidim sliko na motosvetu.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas so tut slikali :D ... na 4. srečanju Primorske sekcije, imenovanem buhtelj party, ki se je zgodilo čisto po naključju, pa je blo vseeno prav fino ... VSEGA PA JE TOKRAT KRIVA NATA ... slike sledijo :010 (paupamdanebospetkdojezenmane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja ... priznam ... vse priznam ... O:-) ... kriva sem ... O:-)

in buhtli so bili res mega ... posebej tisti s kostanjevo marmelado ... :kva1: :OK:

pi-es: ostale vas je tud blo fajn spoznat, vas videt, vas stisnit, edino S(e)axija tokrat nisem pocmokala ... :cry: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

Klmn zakaj maš ti največji buhtelj :lol1: :naughty:

P.S. Filani so pa bli s kostanjevo marmeljado :D

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se je že četrtič :lol1: ...... bilo je noro super Valči in Natka sta nrdile super buhtlnčke bili so fini sam premal marmelade. Klemen pa itak vedno pobere tanajvečje al tanajboljše :P ...... Škoda k smo bli tko mal skupi ! ..... Drugič dalje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...največji buhtelj, imam ker mi ga je maxi tako ljubeznivo odstopil :wub: .... :hmm: hmmm...me je tako pogledal ko mi je ta buhtelj ponujal :wub: ..da mi je blo prav malo sumljivo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: he he he.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...največji buhtelj, imam ker mi ga je maxi tako ljubeznivo odstopil :wub: .... :hmm: hmmm...me je tako pogledal ko mi je ta buhtelj ponujal :wub: ..da mi je blo prav malo sumljivo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: he he he.....

a nisi vedu da če s K. nebo izšlo mam vedno tebe tkoj na seznamu za njo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ah kaj smeha ..... sam na kavču si se pa stiskal hmeni :lol1: :lol1: :lol1:

nimaš kaj .......... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo :wacko: če kakšnega zanima, bo v bikers kafe Stari mački 14.12.2003 Miran Stanovnik imel multimedijsko predstavo oz. družabni večer.

P.S. česesevedavrnecelzSicilijepress :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D jutri-PETEK 05.12.2003 naj bi bila oddaja v živo na TV PRIMORKA-ob 15.30h--in prikazal naj bi se FILM--AMATERSKI ENDURO FILM - KANIN 2003--a bodo ponavljali to oddajo :? ---če vidte TV PRIMORKO---poglejte si!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UH jutr mam doma party odojk pivo in vse kar sodi zravne namen se imam tudi peljati ene 150km,če pa nebi blo žura bi pa kar z mopedom prišla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!